Skocz do zawartości
Nerwica.com

DOPALACZE (i pokrewne subst.)


zaqzax

Rekomendowane odpowiedzi

harpagan83, to współczuje znajomych...... :roll:

 

linka nie przeszkadza mi twoja złośliwość :) moji znajomi mają sie dobrze pomimo że abstynentami w swoim życiu nie byli, ale faktem jest że znałem paru kolesi co palili Heroine i niestety żaden z nich sie od tego nie uwolnił. cześć sie wydyndała, cześć siedzi w wiezieniach, a cześć ćpa do dzisiaj.

Hel nie wybiera wybierz pikera ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

harpagan83, Chyba dorastaliśmy w podobnych środowiskach,jako dzieciak miałem masę znajomych na budaprenie i rozpuszczalnikach .Większość z nich jest 3m pod ziemia . Niestety.Kolejne zgony ..na skutek trunków pt-nawleka Beznadziejna śmierć młodych ludzi.

 

 

Nie miałem znajomych co wąchali klej czy gaz itp. akcje, ale tak jak wspomniałem powyżej miałem paru znajomych co palili Browna ale nie Jamesa ;) i to kompletnie rozjebało im życie.

A co do Alko i tanich tronków, może nie jest tak łatwo sie od tego uzależnic jak od dopalaczy czy heroiny ale równie trudno wyjść. I niestety Wóda czy tanie wino tak samo wyniszcza organizm jak twarde dragi, pod warunkiem że jesteś od tego uzależniony i chlejesz dzień w dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanie mój facet siedzi za granica w pracy i podejrzewa,ze ktos dosypuje mu cos do jedzenia. po jakim czasie mozna dowiedziec sie co to bylo jeżeli załuszmy, ze to jakies substancje psychoaktywne??

 

[Dodane po edycji:]

 

Proszę o pomoc. jest to dla mnie naprawdę ważne!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanie mój facet siedzi za granica w pracy i podejrzewa,ze ktos dosypuje mu cos do jedzenia. po jakim czasie mozna dowiedziec sie co to bylo jeżeli załuszmy, ze to jakies substancje psychoaktywne??

 

[Dodane po edycji:]

 

Proszę o pomoc. jest to dla mnie naprawdę ważne!!

 

Najlepiej pojechać na pogotowie tam mu pobiorą krew i coś powinno wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://upalacze.otwarte24.pl/ hahahahaha tak wygrali z dopalaczami ! dobrze im !

 

[Dodane po edycji:]

 

"Opis produktu:

Ozdoba choinkowa , produkt nie nadaje się do spożycia

pakowany po 2szt

 

żaba skacze po choince 4-5h potem spada

 

żaba mocniejsza niż orginał zalecane pół żaby na choinke ..." :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://upalacze.otwarte24.pl/ hahahahaha tak wygrali z dopalaczami ! dobrze im !

 

[Dodane po edycji:]

 

"Opis produktu:

Ozdoba choinkowa , produkt nie nadaje się do spożycia

pakowany po 2szt

 

żaba skacze po choince 4-5h potem spada

 

żaba mocniejsza niż orginał zalecane pół żaby na choinke ..." :D

Haha, dobre :lol:

Grają na nosie rządzącym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo rząd zabrał się za to od dupy strony....zamiast porządnie popracować nad ustawą, to zrobili to chybcikiem, pod publiczkę, dając ludziom złudne uczucie spełnienia, że niby chcieliśmy, żeby wyeliminować dopalacze - "i zobaczcie jaki macie wspaniały zad, słuchamy was i zrobimy tak jak chcecie a do tego zrobimy to szybko 8) " tylko szkoda, ze po łebkach.........

Jedne substancje zostaną zastąpione innymi, jedne napisy innymi, były wyroby kolekcjonerskie, teraz są ozdoby choinkowe a będą np art. dekoracyjne i tak będą się bawić w kotka i myszkę do "usranej śmierci" a bynajmniej do czasu aż rząd nie zwróci się z pomocą do państw które już sobie z tym problemem poradziły........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, problemem jest udowodnienie zamiaru. Bo teoretycznie, można wybrać całą listę przestępstw, których się dopuścili, ale problematyczną kwestią pozostaje zamiar.

 

Ja uważam, że o wiele lepszym rozwiązaniem byłoby, gdyby państwo po cichu dobrało się tym ludziom do przysłowiowej pupy. Czego elektorat nie zobaczy, to go nie zaboli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że o wiele lepszym rozwiązaniem byłoby, gdyby państwo po cichu dobrało się tym ludziom do przysłowiowej pupy. Czego elektorat nie zobaczy, to go nie zaboli :)

 

Za komuny tak pewnie by się stało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za komuny, by w ogóle tych dopalaczy nie sprowadzili do Polski. Ale nie o to chodzi. Bo państwo mieniące się demokratycznym też może reagować. Jeżeli nie potrafi tego uczynić zgodnie ze standardami demokratycznymi, to niech chociaż uczyni to w sposób skuteczny. Ja osobiście, w takich sytuacjach przyjmuję orientację teleologiczną. Jeżeli uda się przy tym uczynić to demokratycznie - to świetnie. Jeżeli nie - też nic złego się nie stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zlikwidują dopalaczy w Polsce bo tym rynkiem rządzi międzynarodowy koncern, który zobowiązał do rozprowadzania poszczególne kraje

 

[Dodane po edycji:]

 

Mówiłem to w momencie nagonki na króla dopalaczy i tak jak przepowiedziałem nic mu nie zrobili :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×