Skocz do zawartości
Nerwica.com

[WARSZAWA]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Alicjo..to samo powiedziam "moj" lekarz..bez terapii sie nie obejdzie...tak powiedzial bo nawet nie wiem ile mozna byc na lekach,ktore przeciez w moim przypadku zagluszaja tylko lek....jestem swiadoma ,ze potrzebuje dobrej grupy terpeutycznej ale nie wiem gdzie jej szukac.....jezeli bede cos wiedziala o warszwskiej grupie dla nerwicowcow to dam znac..i prosze o to samo.. :cry: Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ctpb.pl - podobno tam najlepiej mogą nam pomóc dziś się zapisuje to opowiem wam jak było i czy pomaga. Przed jednym chcę was ostrzec lepiej iść do jakiegoś ośrodka niż do prywatnego gabinetu. Ja trafiłam na oszusta i mój stan się bardzo pogorszył. A jeśli ma być to osoba prywatna to koniecznie z polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci polecić gabinet odnowy psychologicznej "Mantra" www.mantra.com.pl i wybitną specjalistke mgr Grażyna Szkiela psychoterapełtka

 

[ Dodano: Pią Wrz 22, 2006 4:51 pm ]

Mogę Ci polecić gabinet odnowy psychologicznej "Mantra" www.mantra.com.pl i wybitną specjalistke mgr Grażyna Szkiela psychoterapełtka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma mozliwość dostac sie w Warszawie do kliniki nerwic na Sobieskiego to polecam, już wiele osób mi mówiło że po tej terapii zaczeli nowe życie,odzyskiwali pare lat życia, troche sie na to czeka, ale warto.Jak bym mieszkał w Warszawie to sam bym się tam starał dostać, a tak zapindalam do Lublina ;-),ale też jest spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja terapeutka nie pracuje w podejściu tradycyjnie psychoanalitycznym, bliżej jej do innych nurtów. Ja bym jej podejscie nazwała "empatycznym towarzyszeniem" (takie mam skojarzenie 8) , nie wiem jak to inaczej określić). Nie wiem czy o to ci chodziło, nie wiem jak terapeuta może się nie interesować pacjentem...

 

Na Sobieskiego są napewno świetni specjaliści, tylko, że musiałabym tam być codziennie, zdaje się że przedpołudniami więc dla mnie odpada, ale jak ktoś może to też polecam, słyszałam wiele dobrych opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×