Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moja matka nie chce mi pomóc . Jestem lesbijką.


Lost17

Rekomendowane odpowiedzi

specjal, nie, To TY mówisz o "pedałach" i to ty pisząc o chorobach podpierasz się czymś co nie ma żadnych podstaw medycznych.

To twoje zdanie, a nie jedna słuszna prawda. Następnym razem jak cię będzie coś boleć pójdziesz poczytać pismo święte czy do lekarza?

Zastanów się co piszesz porównując pedofilię do homoseksualizmu? Masz gdzieś medyczne dowody, żeby to poprzeć?

 

Nie będę słuchać tego co mówią TWOI księża, bo moi kapłani mówią co innego, a moja religia nie jest sektą...i jest uznawana przez twoją....co ty na to? 8)

 

Po raz kolejny, proszę cie, nie wypowiadaj się w kwestiach o których nie masz pojęcia.....nie masz żadnych podstaw medycznych.Jeśli jedynym twoim źródłem wiedzy jest pismo święte, to wybacz ale nie jesteś żadnym partnerem do rozmowy, przypominam, ze to nie jest forum religijne..... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka jest to sluszne porownanie pedofili do homoseksualizmu.Zapytaj ksiedza co mysli o pedalach.Zreszta w tej sytuacji rozmow znalazly sie dwa przeciwlegle fronty pogladow i tak jak kazdy piszecie ze to wy macie racje a ja nie mam wogole pojecia na temat dyskus :twisted: ji.Moim zdaniem trzeba to zwalczac i leczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozatym wcale nie zamierzam nikogo nawracac.

 

[Dodane po edycji:]

 

Jescze jedno dlaczego nazywasz to kosciolowym ograniczeniem?

 

[Dodane po edycji:]

 

Jak juz pisalem niech sie dziewczyna nie martwi to sie da wyleczyc.Lepiej niech sie zajmie czyms przyjemniejszym takie sa moje rady.Hobby sport,picie itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan jestes feministka?

 

 

Chłopaku nie jestem feministką jestem facetem.

Przeczytaj sobie Pismo św. na temat homo to zmienisz zdanie.Odrazu atakowanie ze pisze jakies koscielne reguly.Sorry za szczerość ale w sredniowieczu by cie uznali za heretyka.

 

 

specjal czytałem pismo św. bo sam, jestem katolikiem. I znam opinie Boga i Chrystusa na temat homoseksualizmu. Ale mimo wszystko to że jestem katolikiem, nie upoważnia mnie do tego by wymierzać kary grzesznikom, katolikowi wolno jedynie pouczyć i umoralnić. Jezus zabraniał osądzania i stosowania przemocy. uratował Marię Magdalenę z rąk pojebów co sami korzystając z jej usług chcieli publicznie ją ukamienować według zasad Judaizmu.

Swoją drogą zapytaj tego księdza, czy się przypadkiem nie zabawia z kolegą

To prawda że dużo homoseksualistów wstępuje do zakonu, albo idzie na księdza, i wielu z nich się tam zabawia. Takie środowisko dla gejów jest bezpieczne, bo nie muszą spełniać sie w społeczeństwie w roli bycia mężczyzną, nikt im nie będzie dogadywał, ze nie mają dziewczyny itp.

Jednak mówienie że każda osoba duchowna to pedał, bądź pedofil jest nie uczciwa, bo np. Jan Paweł 2 nie był homo i na pewno nie kopulował ze swoimi kolegami z seminarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

specjal, zaścianek reprezentujesz TY, jesteś mocno ograniczony zasadami panującymi w twoim kościele, który nie przyjmuje medycznych prawd.

Więc radzę ci, nie szerzyć kłamstw. Już chyba ci napisano, ze homoseksualizm nie jest chorobą.....więc tego się trzymajmy, a to jakie ty masz przekonania wynikające z twojej wiary to tylko i wyłącznie twoje osądy a nie ogólnie przyjęte i uzasadnione medycznie fakty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. b]specjal[/b] poza tym z leczeniem homoseksualizmu nie jest tak łatwo. Bo powszechna opinia psychologiczna nie uznaje homoseksualizmu za chorobę. W Polsce nie ma profesjonalnych terapeutów leczących homoseksualizm. Są tam jacyś psychologowie, ale za każde, spotkanie biorą durze pieniądze 100- 150zł za wizytę, a z tego co słyszałem leczenie trwa bardzo długo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

specjalTu jest książka holenderskiego Psychologa Gr. Gerarda J.M. van den AardwegA, pod tytułem " Walka o normalność" Autor opisuje jak na przestrzeni lat wyprowadził z homoseksualizmu mnóstwo Gejów i Lesbijek, tylko, że w Polsce nie ma profesjonalnych terapeutów, leczących Homosekualizm, a ludzie którzy nie są profesjonalistami i nie mają wystarczających kwalifikacji mogą spowodować więcej szkód niż pożytku. A gadanie że to samo minie jest bez sensu, tak jak nerwica sama nie minie tak popęd do osób tej samej płci też nie minie, więc specjal zanim powiesz ze jestem ateistą, i że popieram i uważam homoseksualizm jako normę to zajrzyj w poniższy link: http://wysylkowa.pl/ks835831.html przeczytaj sobie ta książkę i wtedy wróć do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE TO XXI WIEK A NIE ŚREDNIOWIECZE!! Myślimy samodzielnie !

Jak musi być XXI wiek a nie średniowiecze, żeby coś pomyśleć, to raczej nie myślicie samodzielnie, Panno Modliszko.

 

specjal, robisz off-topic , nie rozumiesz? To nie miejsce na Twoje poglądy na temat homoseksualizmu tak więc ostatni raz powtarzam - skończ i przenieś się z tym do innego tematu.

To nie średniowiecze, by panował jakiś jedynie słuszny pogląd ze "świętej książeczki :] . Autorka tematu prosi o pomoc i każdy jej udziela zgodnie ze swoją wiedzą/poglądami i własnym sumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj sobie Pismo sw na temat homo to zmienisz zdanie.Odrazu atakowanie ze pisze jakies koscielne reguly.Sorry za szczerosc ale w sredniowieczu by cie uznali za heretyka.
W tej samej księdze starego testamentu, w której napisane jest, że homo to obrzydliwość napisano również, że cudołożników należy ukamieniować publicznie, więc dlaczego książa o tym nie trąbią, a społeczeństwo nie domaga się tego, przecież to wasz Bóg tego od was wymaga. W historii o Sodomie i Gomorze, Bóg uznał za prawego i sprawiedliwego Lota, który najpierw chciał wydać swoje córki, żeby obcy ludzie je zgwałcili, zamiast zgwałcić gości (potępienie homoseksualizmu), a następnie po opuszczeniu miasta córki Lota uprawiały z nim kazirodztwo po wcześniejszym upiciu i tego twój Bóg nie potępia, tak, czyli kazirodztwo jest dopuszczalne, rozumiem?

 

Wiem bardzo dobrze ale dziewczyna powinna pojsc z tym problemem do psychiatry i psychologa.Ja bym zalozyl taka fundacje leczacych ludzi z homoseksualizmu.Powinno ich sie zamykac w osrodkach.To jest straszna choroba,a sam chory nawet nie zdaje sobie z tego sprawy.
Powinno się ich zamykać? Straszna choroba? Dobre sobie. Zamykać w ośrodkach powinni kiboli, agresywnych alkocholikówniszczących rodziny, damskich bokserów i ludzi znęcających się nad innymi, a nie niewinnych homo. Poza tym wytłumacz mi na czym polaga straszność tej "choroby" wobec innych prawdziwych i poważnych chorób, bo nie rozumiem tu czegoś? Czy chory na "homo" bardzo cierpi, tak że nie może funkcjonować, czy przeszkadza w jakikolwiek sposób innym ludziom, nie wiem, bije przechodniów? nie płaci podatków?

 

PS. Ta "choroba" jest chyba najstraszniejsza nie dla "chorych" tylko tych, którym ci chorzy "przeszkadzają" - żałosne.

PS2. Jest już temat o homo, można tam przenieść OT

PS3. Jestem zdania, że homo, którzy czują się zaburzeni i chorzy powinni się leczyć, a reszcie dajmy spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy chory na "homo" bardzo cierpi

GreenGo są tacy co Cierpią, generalnie wiele razy częściej szukają pomocy u psychologów i terapeutów

 

[Dodane po edycji:]

 

bo Każdy myśli że Homo to Taki Elton John, czy Jacykow itym podobni, a wielu Homoseksualistów nie akceptuje swojej orjentacji, niestety o tym mało kto już mówi. wszyscy tylko trąbią jakie to wspaniałe życie mają Homoseksualisci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjal, Lubiłam chłopców , ale marzyć to za za dużo powiedziane. Kiedyś może byłam troche inna , moja matka rozstała się z ojcem . Nie miałam żadnego kontaktu z nim przez 4 lata choć mieszkał 10 km odemnie. Choć wydzwaniałam do nie go on nie chciał utrzymywać ze mną kontaktów. Nie miałam takiej pełnej rodziny która dałabymi przykład do naśladowania.Ojciec nie dał mi tej miłości ojczynej której każde dziecko potrzebuje , a najbardziej w wieku dojrzewania.

Ja nadal próbuje się zmienić ale jakoś nie potrafie .

 

Specjal, to co ty piszesz to mnie wogóle nie pociesza. Moja mama z babcia popierałaby to co piszesz . Napewno dziękowałyby Ci , że próbujesz wmówić mi to co one , ale homoseksualizm nie jest chorobą.

 

Piszesz jeszcze , że założyłbyś fundacje dla ludzi homoseksualnych .. a zakładaj ,z chęcią bym się zapisała, nic by mi to nie zaszkodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Viridian dla mnie homofoby co chcą napierdalać gejów, czy lesbijki, albo innych ludzi odmiennych tak samo są poryci jak, banda wojujących homoseksualistów co robi parady równości i zachowuje się w wulgarny sposób, oraz chce żeby każdy heteroseksualny człowiek dostosował się ich orientacji. Później dziwią się że społeczeństwo ich nie toleruje. a gdyby zrobili normalną manifestacje w normalny sposób na pewno społeczeństwo by ich odbierało inaczej.

 

A wiesz co mi wydaje się wulgarne? Zachowanie i ubiór (a raczej brak) roznegliżowanych panienek w reklamach. Jakoś tego typu wulgarność facetom w większości nie przeszkadza. :roll:

 

[Dodane po edycji:]

 

Co do tego to pedlofilia i homoseksualimz to ta sama choroba.Czemu kazdy nie toleruje i zle mowi o pedofili a dobrze o pedalach.Pozatym pedal to dore okreslenie bo to znaczy cos negatywnego.Jak sie cos nie podoba to jedzcie do holandi.I co myslicie ze tam tez nie ma homofobi?Normlani ludzie pewnie sa tym zalamani.

 

Jeżeli ktoś nie rozumie różnicy miedzy seksem z wyboru pomiędzy dwoma dorosłymi osobami, a przemocą seksualną wobec dzieci, to nadaje się wyłącznie do celibatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

specjal , z homoseksualizmu nie da się wyleczyć. Ja próbowałam już wiele możliwości . Nawet książke czytałam

"Zdążyć przed" Don Schmierer , ale jakoś książka też mnie nie uleczyła.

Czytanie książek nie leczy zaburzeń psychicznych.

 

Tak czy siak, czy nie było czasem na naszym forum jednego "pedała", który się wyleczył z homosexualizmu i który skarżył się na notoryczne gwałty w związkach gejowskich? Może on był na jakiejś skutecznej terapii?

 

Viridian dla mnie homofoby co chcą napierdalać gejów, czy lesbijki, albo innych ludzi odmiennych tak samo są poryci jak, banda wojujących homoseksualistów co robi parady równości i zachowuje się w wulgarny sposób, oraz chce żeby każdy heteroseksualny człowiek dostosował się ich orientacji. Później dziwią się że społeczeństwo ich nie toleruje. a gdyby zrobili normalną manifestacje w normalny sposób na pewno społeczeństwo by ich odbierało inaczej.

 

A wiesz co mi wydaje się wulgarne? Zachowanie i ubiór (a raczej brak) roznegliżowanych panienek w reklamach. Jakoś tego typu wulgarność facetom w większości nie przeszkadza. :roll:

Nawet nie wiesz czego nie wiesz :lol:

 

Co do reklam, to jak człowiek się poduczy o nich od strony technicznej, to wulgarność w reklamach jest najmniejszym problemem z nimi.

 

Co do tego to pedlofilia i homoseksualimz to ta sama choroba.Czemu kazdy nie toleruje i zle mowi o pedofili a dobrze o pedalach.Pozatym pedal to dore okreslenie bo to znaczy cos negatywnego.Jak sie cos nie podoba to jedzcie do holandi.I co myslicie ze tam tez nie ma homofobi?Normlani ludzie pewnie sa tym zalamani.

To, że to może być ta sama choroba nie sprawia, że jest to taki sama waga czynu.

Pedofilii się nie toleruje by chronić dzieci przed napastowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Viridian jakoś lost17 nie czuje się wspaniale ze swoją seksualnością :roll:

a osobiście nie słyszałem o żadnym heteryku co chciałby zostać homoseksualny.

 

Ale na ile spowodowane jest to brakiem wsparcia ze strony matki?

 

Moim zdaniem orientacji seksualnej nie można zmienić. Ale można w życiu znaleźć ludzi, którzy zaakceptują cię takim, jakim jesteś.

 

PS

 

Sorrow, twoja wiedza mnie przeraża. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem orientacje można zmienic trzeba tylko chcieć się leczyć.

 

Ale dlaczego mieliby chcieć się leczyć? Bo innym ludziom nie podobają się ich związki?

 

Dla przykładu - w innym z tematów dyskutowana jest zdrada. Dla mnie zdrada jest czymś obrzydliwym i nie rozumiem jak można pozostać w związku z kimś, kto zdradził. Ale nie wtrącam się w życie prywatne osób, które myślą inaczej, bo dwoje dorosłych ludzi ma prawo do prywatności. Nie wchodzi się innym do sypialni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego mieliby chcieć się leczyć? Bo innym ludziom nie podobają się ich związki?

 

 

Viridian dla tego że nie wszystkim jest dobrze ze swoją orientacją, w brew temu co sądzą inni :)

 

[Dodane po edycji:]

 

Nawet Autorka postu chciała by się leczyć i być normalna gdyby była taka możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×