Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakim trzeba być człowiekiem, aby...


Gość CandyGirl

Rekomendowane odpowiedzi

Wcale nie uważam ,żeby ta kobieta zrobiła to z powodu szoku poporodowego. Przecież nikomu się do ciąży nie przyznała i jak miała to zamiar rozwiązać?

Nie możemy się ograniczać tylko do szoku poporodowego, my nie mamy informacji na temat jej wcześniejszego stanu, sytuacji w jakiej się znajdowała. Najłatwiej jest ocenić : okropna baba, potwór, zabiła swoje dziecko. Jest to straszne, wręcz niewiarygodne, ale trzeba się też zastanowić nad tym co ją skłoniło do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do artykułu - jak można nie zauważyć, że córka jest w ciąży? Wina leży pewnie po stronie rodziców i jej wychowania, jeśli przeczuwała, że jest w stanie zabić dziecko powinna zgłosić się o pomoc, urodzić i oddać.

 

Co do pedofilii - przeczuwa wcześniej, że jego podniecenie wzrasta na widok małych dzieci, powinien udać się po pomoc, poinformować że stanowi zagrożenie dla społeczeństwa, jeśli dana dewiacja nie zagraża życiu człowieku, to żadną dewiacją nie jest może lekkim zaburzeniem, tu mamy balansowanie na cienkiej granicy, a jeśli takiego delikwenta sądzi się i uznaje, za "dewianta, zboczeńca o zaburzeniach" to sorry bardzo ale przeczuwał, i wiedział co się z nim dzieje, nie mam litości dla takich osób - kara śmierci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CandyGirl, nie wypowiem się na temat tego artykułu bo źródłem jest "Super Express" więc jak dla mnie ta sytuacja mogła wyglądać zupełnie inaczej, znając ten szmatławiec i inne temu podobne, nie traktowałabym serio tego co zostało tam napisane........

 

Dokladnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam i jestem przerażona. Nie wiem co mogłabym powiedzieć, ściska mi gardło :-|

 

A co do tej ciąży - oglądałam niedawno program "Nie wiedziałam, że jestem w ciąży", więc mogę uwierzyć, że nikt o tym nic nie wiedział :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×