Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

a mój dzisiejszy dzień będzie jak dla mnie pełen zajęć.

 

muszę zrobić ze trzy prania.

posprzątać dwa pokoje.

wynieść śmieci.

odkurzyć przedpokój.

ugotować obiad.

sprzątnąć kuchnie w której jest niesamowity stos garów i ogólny syf.

nadrobić zaległości w szkole.

zająć się zwierzakami.

zrobić zakupy.

 

iii jeszcze pewnie wiele drobnych rzeczy o których nie warto wspominać.

a spać mi się nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło matko ile tu się wydarzyło od wczoraj, ale dobrze że już jest ok :) Ja niedługo mykam na miasto mam parę spraw do załatwienia no i zakupy do zrobienia , potem na działkę a potem jak wrócę jakieś sprzątanie i tak dalej

 

Trzymajcie się :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłam u psychiatry, a dzisiaj mam dylemat, czy brać xanax, czy nie brać. I będę tak sobie o tym pewnie cały dzień w wolnych chwilach myśleć, bo to ciężka decyzja :( Pewnie poczekam jeszcze na wizytę u psychologa i postaram się sama się pilnować i być grzeczną, bo branie tego leku mnie przeraża, szczególnie po przeczytaniu ulotki :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marciatka, ulotki to zło, szczególnie wypisane tam skutki uboczne. Nie warto sobie tego brać do serca skarbie, naprawdę. Jeśli chodzi o xanax - zastanów się, ja właśnie próbuję zmniejszać dawkę i nie jest za ciekawie, ale jeśli będziesz się pilnować i jest potrzeba, to czemu nie, w końcu lek jak każdy inny, nie ma sensu wegetować, skoro można normalnie żyć z tabletką.

 

Ja znów obudziłam się w nocy zlana potem i musiałam się przebierać. Czy ktoś ma jakiś pomysł DLACZEGO do cholery? :(

Śniły mi się paskudne rzeczy, wstałam przed chwilą i staram się oddyyyyychać, żeby tylko ten niepokój nie przeszedł w lęk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×