Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra mniejsza... jacas, a na zywo lepiej zebys nie wiedzial co by Cie spotkalo.

 

Hejże! Nie zagalopowałeś się kolego zanadto?

 

Miejmy nadzieję, że to chwilowe.... bo inaczej to raczej nikt nie będzie miał ochoty się z Tobą spotykać osobiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alex1963, to jest jeden z problemow ktorego nie potrafie rozwiazac jednakze nikomu nikrzywdy fizycznej nie robie.

wiec naucz sie wazyc slowa i czasami ugryz sie w jezyk zamiast rzucac wyzwiskami

 

A ty ciagle nie odpuscisz ? ilez mozna chlopie. niewyzyty jestes jakis czy co... zaczepki na sile szukasz :nono::blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, ale dlaczego uwazasz ze ja obrazam ? koles wjezdza z nieprawda na temat leczenia. ludzie psozukuja prawdy a ten gada durnoty i jeszcze obraza mnie i wcina slowa dotyczace rodziny... i to ja jestem winny ? nie pozwole siebie obrazac.

 

Pisze prawde i to boli niektorych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, przeciez juz nic nie pisze na niego i nie chce juz droczyc wiecej tego tematu :blabla: to juz mam w ogole sie nie wypowiadac bo urazilem pewnego 'panicza' . :roll:

 

poza tym jeszcze drugi mi tu wyjezdza. Dlaczego ich nie zbanujesz tylko mnie... nawet pies sie broni to nic dziwnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Pete_, jak mnie ktos obraza to co mam sie gapic ? Moze ty tak robisz zartownisiu 'od czlonkow'. Moze wlasnie ty masz jakis kompleks a mnie nie prowokuj.

 

Skoro na czyjąś grzeczną odpowiedź reagujesz agresją to jednak twój kompleks a nie mój. Nie rżnij cwaniaka to nikt sobie jaj robił nie będzie. I nie obrażaj ludzi, bo to tylko świadczy o tym ,że ta twoja terapia jest chu..a warta, skoro musisz posiłkować się podbudowywaniem sobie ego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Pete_, a kim ty jestes ze bedziesz mi mowil co ja mam robic ? Mam wywalone na twoja krytyke a o moja terapie sie nie martw. Lepiej sie zajmij swoimi problemami.

 

Jakbyś miał wywalone na to co piszę, to byś zlał tego posta i nawet nie odpisywał na moje. Ja się o ciebie ani twoją terapię nie martwię więc sobie nie schlebiaj. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×