Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

kurwa mozecie se pisac 100 poradnikow mi i tak linki z youtube'a nie wchodza na forum :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

Do psychologa na wizyte !! Szukac problemu !!

gwoli scislosci do psychologa wysyla psychiatra, jesli uzna to za konieczne

 

Dupa jasia, mnie nikt nie wysylal sam poszedlem.

na NFZ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dupa jasia, mnie nikt nie wysylal sam poszedlem.

na NFZ?

 

Prywatnie.

pomysl, ze nie kazdego stac zeby placic 2 czy 3 razy w tygodniu za terapie.

 

Ja poszłam do psychologa na NFZ bez wizyty u psychiatry. Jeszcze nigdy u psychiatry nie byłam.

 

 

U mnie hałas z ulicy lub zza ściany powoduje czasem lęk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysl, ze nie kazdego stac zeby placic 2 czy 3 razy w tygodniu za terapie.

 

Wez koles co Ty pierdolisz w ogole. Nie masz pojecia na czym polega terapia. nie chodzi sie 2-3x tylko raz w tygodniu. Nie masz pojecia to sie nie wypowiadaj, ludziom tylko wode z mozgu robisz. Udowodniono ze terapia jest jedyna skuteczna metoda leczenia nerwic i nie pierd*ol tu o pieniadzach. Idz do psychiatry, dostan 10 ton lekow i je wcinaj. Bedziesz sie czul dobrze a przestaniesz je brac i wszystko wroci. A czemu ? Bo nie rozwiazales problemu ktory siedzi w Tobie. Nie dociera ? To nie moj problem ale tak jest. Wiec proponuje zebys zamiast cos pisac durnego zajmij sie soba :]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacas, zamknij twarz niedorobie ze wsi. Wlasnie pomaga, zeby nie pomagal bym nie pisal ludziom zeby szli na terapie. A Ty glabie won do lasu drzwi szukac.

a gimnazjum sie skonczylo? 8)

ciekawe czy na zywo tez jestes taki wyszczekany :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wez koles co Ty pierdolisz w ogole. Nie masz pojecia na czym polega terapia. nie chodzi sie 2-3x tylko raz w tygodniu. Nie masz pojecia to sie nie wypowiadaj, ludziom tylko wode z mozgu robisz. Udowodniono ze terapia jest jedyna skuteczna metoda leczenia nerwic i nie pierd*ol tu o pieniadzach. Idz do psychiatry, dostan 10 ton lekow i je wcinaj. Bedziesz sie czul dobrze a przestaniesz je brac i wszystko wroci. A czemu ? Bo nie rozwiazales problemu ktory siedzi w Tobie. Nie dociera ? To nie moj problem ale tak jest. Wiec proponuje zebys zamiast cos pisac durnego zajmij sie soba :]

 

Człowieku jesteś żenujący. :mrgreen: A jak terapia ci pomaga tak fantastycznie to zapodaj swojemu psychoterapeucie by wyleczył cię z prostactwa i buractwa. Może jeszcze da się ciebie uratować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×