Skocz do zawartości
Nerwica.com

sprawy damsko - męskie..


Gość anakonda

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy widzisz ladna kobiete - myslisz: piekny obrazek,czy tez: chetnie bym z nia spedzil noc?
Moje postrzeganie urody kobiet jest raczej nietypowe, bo bliskie powiedzonku "piękne kobiety wcale nie muszą być ładne". Tak więc na Twoje pytanie moja odpowiedź brzmiałaby: żadna z przedstawionych myśli.

 

Jak?

Przedluzenie penisa?

Wstawienie nowych jader?

Nie slyszalem o takich przypadkach.

Ale-moze Ty znasz ?

Osobiście nie znam. Za to wiem, że męskie narządy płciowe rozwijają się najbardziej w okresie dojrzewania dzięki wysokiemu wydzielaniu hormonów. A skoro to nie nastąpiło w tym okresie, to stosuje się leczenie hormonalne. Podobnie z niezstępowaniem (lub cofaniem się) jąder do moszny, przed okresem dojrzewania stosuje się kurację hormonalną, a czasem zabieg chirurgiczny.

Podobna sprawa jest z rozwojem kobiecych narządów rodnych (w czasie dojrzewania), z tym że dodatkowo w czasie ciąży wydzielanie progesteronu również powoduje "finalny" rozwój narządów rodnych i w tym czasie może nastąpić "nadgonienie" zapóźnień tego rozwoju.

 

A mi się wydaje, że takie myśli tak czy owak się pojawią, co najwyżej facet może udawać, że ich nie ma. Wszystko zależy od poziomu libido.
Nie trzeba udawać, że takich myśli nie ma. Można po prostu czuć się na tyle spełnionym w związku, że żadna kobieta nie będzie kusiła bardziej niż własna wybranka. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba udawać, że takich myśli nie ma. Można po prostu czuć się na tyle spełnionym w związku, że żadna kobieta nie będzie kusiła bardziej niż własna wybranka.
No i właśnie o to mi chodziło.
Jak puszcza pawia
Nooo, mmmm :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy widzisz ladna kobiete - myslisz: piekny obrazek,czy tez: chetnie bym z nia spedzil noc?
Moje postrzeganie urody kobiet jest raczej nietypowe, bo bliskie powiedzonku "piękne kobiety wcale nie muszą być ładne". Tak więc na Twoje pytanie moja odpowiedź brzmiałaby: żadna z przedstawionych myśli.

 

Jak?

Przedluzenie penisa?

Wstawienie nowych jader?

Nie slyszalem o takich przypadkach.

Ale-moze Ty znasz ?

Osobiście nie znam. Za to wiem, że męskie narządy płciowe rozwijają się najbardziej w okresie dojrzewania dzięki wysokiemu wydzielaniu hormonów. A skoro to nie nastąpiło w tym okresie, to stosuje się leczenie hormonalne. Podobnie z niezstępowaniem (lub cofaniem się) jąder do moszny, przed okresem dojrzewania stosuje się kurację hormonalną, a czasem zabieg chirurgiczny.

Podobna sprawa jest z rozwojem kobiecych narządów rodnych (w czasie dojrzewania), z tym że dodatkowo w czasie ciąży wydzielanie progesteronu również powoduje "finalny" rozwój narządów rodnych i w tym czasie może nastąpić "nadgonienie" zapóźnień tego rozwoju.

 

A mi się wydaje, że takie myśli tak czy owak się pojawią, co najwyżej facet może udawać, że ich nie ma. Wszystko zależy od poziomu libido.
Nie trzeba udawać, że takich myśli nie ma. Można po prostu czuć się na tyle spełnionym w związku, że żadna kobieta nie będzie kusiła bardziej niż własna wybranka. ;)

Odpowiedzi malo konkretne i nieprecyzyjne.Liczylem na cos w rodzaju moich .

TRudno.

Co do tego:

Można po prostu czuć się na tyle spełnionym w związku, że żadna kobieta nie będzie kusiła bardziej niż własna wybranka.

Jest to koniecznosc,jesli zwiazek ma istniec.

Zgadzam sie oczywiscie.

 

EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy raczej ankieta do kobiet:

 

Czy związałabyś się z bezrobotnym mężczyzną na garnuszku rodziców, bez perspektyw na znalezienie pracy?

 

 

zalezy z jakiego powodu nie moglby siè podjàc pracy?jesli by byl niepelnosprawny fizycznie-owszem-to ja bym byla osobà ktora ma na glowie caly dom.jesli moje finanse by na to pozwalaly,a akurat bym byla zakochana w takiej osobie-to nie mam przeciwskazan.mialam nawet osttanio takà wizjè ,kiedy màz byl po wypadku-lekarze rokowali,ze zostanie roslinkà.To nie zmienilo mojej milosci do Niego; :D

natomiast jesli chodzi o depresje,nerwice..zawsze mozna pomyslec o pracy w domu-lludzie pracujà przez internet-nie wychodzàc z domu!!tak wièc zawsze znajdzie siè jakis pomysl,zeby nie byc na czyims utrzymaniu. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie od zawsze nurtuje? 8) Co geje czuja do kobiet :?: Odraze?Bo lubic to chyba lubia przyjaznia sie z Nimi w sporej czesci.Ogolnie to bardzo ich szanuje.Mialam kolege w liceum o innej orientacji i wspominam go cudownie.Wspanialy czlowiek,pomocny,wesoly,bezinteresowny.Nigdy jednak nie przyszlo mi do glowy ,aby spytac o Jego prawdziwy stosunek do kobiet.

Jak sadzicie?Czy moze sa rowniez na forum osoby o takowej orientacji seksualnej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze inne pytanko do Użytkowników..

 

Wyobraźmy sobie sytuację, w której partner / partnerka wypisuje z inną kobietą/innym mężczyzną do siebie wiadomości. Teoretycznie nic osobistego, ale po pierwsze nie wiecie - bo nie przeglądacie , po drugie wysyłają do siebie wiadomości w godzinach 23 - do przed 2w nocy.

 

I teraz pytanie.

nie macie nic przeciwko, by Wasz partner/ partnerka tak postępowała/ postępował czy jednak niebardzo by się to Wam podobało :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×