Skocz do zawartości
Nerwica.com

sprawy damsko - męskie..


Gość anakonda

Rekomendowane odpowiedzi

Stary Rabin który obrzezał wszyskich w wiosce miał już sporo napletków. Napletek rzecz święta więc wywalić nie może.

Poszedł więc Rabbi do kaletnika.

- Rabbi ty mnie dasz 200 rubli i przyjdziesz za tydzien, ja coś wymyśle.

Porzyszedł po tygodniu i słyszy.

- Rabbi ty mnie dasz jeszcze 200 rubli i te napletki ja wiem co. Przyjdz za tydzien.

Jak polecił tak Rabbi zrobił, przychodzi po tygodniu.

- Rabi ty masz tutaj portfel i dajesz jeszcze 200 rubli.

- 600 rubli za portfel oszalałeś?!

- Ale to nie jest zwykły portfel, jak go potrzesz w dłoniach zmieni się w torbe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiatem rzadzi instynkt.Nie wydumane teorie,Freud czy inne.

Instynkt przetrwania,seksu itp.

Gdyby istotnie rządził nami przede wszystkim instynkt, to pewnie zachowywalibyśmy się jak osiedlowe pieski, które jeden po drugim zaliczają suki w czasie cieczki, tyle razy ile suka jest na spacerze. Ponadto wiele krajów nie miałoby pogłębiających się problemów społeczno-demograficznych, które m.in. są spowodowane narastającą niechęcią młodych ludzi do wchodzenia w związki i do zakładania rodzin.

 

Jesli dwoje ludzi nie jest w stanie zaspakajac tego instynktu,nie ma sily,zeby taki ziwazek przetrwal dluzej.

To sie nie da.

Znów się nie zgodzę. Istnieją tzw. białe małżeństwa, w których seksu nie ma. Ponadto część par w ogóle nie chce mieć potomstwa, a mimo to ich związki trwają.

 

KObieta bez pochwy nie jest kobieta,a facet bez penisa - wzglednie z malutkim,jak np.eunuch,znam taki przypadek - penis dlugosci 2 cm,wnęter (jadra nie zstapily do moszny),nie jest facetem.Poniewaz nie jest zdolny do rozmnazania.
Takie przypadki nie muszą być trwałe i nie do naprawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pochwa jest ok i" wacek" tez jest ok. I tak razem sobie wspolgrajà :D Tak bylo,jest i bèdzie. :yeah: A to ,ze mamy dylematy,czy za duzy,czy za maly,za wàski itd..

to jest normalne.Sex nie jest priorytetem w zyciu partnerow-jest wazny ale nie najwazniejszy.Nie zapominajmy o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiatem rzadzi instynkt.Nie wydumane teorie,Freud czy inne.

Instynkt przetrwania,seksu itp.

Gdyby istotnie rządził nami przede wszystkim instynkt, to pewnie zachowywalibyśmy się jak osiedlowe pieski, które jeden po drugim zaliczają suki w czasie cieczki, tyle razy ile suka jest na spacerze. Ponadto wiele krajów nie miałoby pogłębiających się problemów społeczno-demograficznych, które m.in. są spowodowane narastającą niechęcią młodych ludzi do wchodzenia w związki i do zakładania rodzin.

Kiedy widzisz ladna kobiete - myslisz: piekny obrazek,czy tez: chetnie bym z nia spedzil noc?

 

 

Jesli dwoje ludzi nie jest w stanie zaspakajac tego instynktu,nie ma sily,zeby taki ziwazek przetrwal dluzej.

To sie nie da.

Znów się nie zgodzę. Istnieją tzw. białe małżeństwa, w których seksu nie ma. Ponadto część par w ogóle nie chce mieć potomstwa, a mimo to ich związki trwają.

Nie znam takiego malzenstwa- bez seksu.

Bez dzieci - tak.

 

 

KObieta bez pochwy nie jest kobieta,a facet bez penisa - wzglednie z malutkim,jak np.eunuch,znam taki przypadek - penis dlugosci 2 cm,wnęter (jadra nie zstapily do moszny),nie jest facetem.Poniewaz nie jest zdolny do rozmnazania.
Takie przypadki nie muszą być trwałe i nie do naprawienia.

Jak?

Przedluzenie penisa?

Wstawienie nowych jader?

Nie slyszalem o takich przypadkach.

Ale-moze Ty znasz ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy widzisz ladna kobiete - myslisz: piekny obrazek,czy tez: chetnie bym z nia spedzil noc?

 

Janek66, więc każda piękna kobieta, obok której przechodzisz wywołuje myśli "chętnie bym z nią spędził noc?

Mi się wydaje, że to jednak inaczej działa. Zauważanie piękna to nie to samo, co od razu wyobrażanie sobie kogoś w łóżku.

Tak,ale zawsze - przewaznie - pod spodem jest erotyzm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie uważam tego za normalne, szczególnie jeśli się ma już kobietę i jest z nią w związku.. :roll:

W TAKIEJ sytuacji - oczywiscie,ze nienormalne :)

Mowie o samotnym mezczyznie,ktory mija ladna babke.

 

W zwiazku sie nie patrzy tak na kobiety - inne kobiety.POniewaz "wlasna" kobieta zwykle wystarcza :)

 

Mowa byla o instynkcie,nie o zwiazkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że takie myśli tak czy owak się pojawią, co najwyżej facet może udawać, że ich nie ma. Wszystko zależy od poziomu libido. Ale co innego pomysleć sobie, a wprowadzić czyn w życie. Chociaż nie wiem, może to już jakieś zaburzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez, niech faceci maja pochwy a my bedziemy majtac wackami :mrgreen:

Chcialabym byc mezczyzna jeden dzien.... (muzyka).

Zawsze możesz pomajtać cudzym.

 

agusiaww, zgadzam sie:) :mrgreen: Wyeliminowac pochwe:)Nie lubie jej :smile: Same problemy stwarza:)

Ale za to jakie możliwości ona stwarza? Dzięki niej możesz osiągnąć bardzo wiele:P

A poza tym, tak szczerze. Serio chciałybyście wstawić sobie organ, który ma autonomiczny mózg niższego rzędu?

 

Kiedy widzisz ladna kobiete - myslisz: piekny obrazek,czy tez: chetnie bym z nia spedzil noc?

 

Janek66, więc każda piękna kobieta, obok której przechodzisz wywołuje myśli "chętnie bym z nią spędził noc?

Mi się wydaje, że to jednak inaczej działa. Zauważanie piękna to nie to samo, co od razu wyobrażanie sobie kogoś w łóżku.

Nom. to działa inaczej. Ale też nie zawsze. Są kobiety których obecność sprawia że świat zdaje się być piękniejszym miejscem, a są kobiety które tylko dymać by się chciało. To zależy od indywidualnego zapatrywania się na poszczególną jednostkę.

 

A instynkt upoważnia do wyłączania myślenia w głowie tej na górze? Nie.

Może i nie upoważnia ale czasem, w momencie szczególnego wydzielenia hormonów, całkiem nieźle sobie z tym radzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A instynkt upoważnia do wyłączania myślenia w głowie tej na górze? Nie.

Glowa - ta na gorze ;) - moze kontrolowac instynkt.

 

Jezeli czlowiek jest spelniony w zwiazku,nie popatrzy na nikogo innego.

 

Napisalem o innej sytuacji.

 

[Dodane po edycji:]

 

Możliwe. Ja swojego faceta wymęczę tak, że nie będzie miał nawet siły spojrzeć na inną, a co dopiero tak pomyśleć :twisted::mrgreen:

I o to wlasnie chodzi :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×