Skocz do zawartości
Nerwica.com

sprawy damsko - męskie..


Gość anakonda

Rekomendowane odpowiedzi

niemądry, ale wiesz, dla ciebie logiczne jest, ze to mężczyzna musi utrzymać kobietę, a przynajmniej powinien......a dla mnie logiczne jest, ze w związku jeśłi jedna ze stron nie moze pracować - druga utrzymuje rodzinę, al najlepiej jak obie strony pracują.

 

Dla mnie nigdy tradycyjnym modelem rodziny nie był taki model gdzie matka siedzi w domu, pracowała moja mama, obie babcie i nigdy nikt problemu z tego nie robił. I wcale nie dlatego, ze siedzenie w domu byłoby da nich "uwłaczające" :roll: tylko byłoby cholernie nudne, nieekonomiczne i niesprzyjające zdrowiu psychicznemu........

 

No i trzeba też pamiętać, ze przedszkole jest lepsze niż siedzenie w domu z mamą do wieku lat 6....... bo żaden rodzic nie zastąpi rówieśników i procesu socjalizacji dziecka :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wcale nie dlatego, ze siedzenie w domu byłoby da nich "uwłaczające" :roll: tylko byłoby cholernie nudne, nieekonomiczne i niesprzyjające zdrowiu psychicznemu........

 

 

No nie wiem, to zalezy od czlowieka. Mojemu zdrowiu psychicznemu zdecydowanie nie sprzyja 8, czy nawet 10 godzinny czas pracy. Ponadto, nawet kiedy pracowalam w miejscu dostarczajacym wielu atrakcji, jesli mozna tak powiedziec, to i tak pamietalam o tym, ze jestem w pracy, ze MUSZE tu byc i pracowac, bo ktos "mi karze" (szef) Jedyne wyjscie, jakie dla siebie widze, to prowadzenie wlasnej dzialalnosci, nie lubie dzialac pod czyjes dyktando.

Gdyby byla taka mozliwosc, to chetnie wcale bym nie pracowala i nie uwazam, zeby niepracowanie bylo nudne...Czlowiek jest wtedy wyspany, zrelaksowany, kluby sportowe oferuja teraz mnostwo zajec w godzinach porannych i poludniowych - mozna chodzic na basem, uprawiac fitness, joge, w milym towarzystwie (a towarzystwa nie brakuje-bardzo mnie to dziwi, ale np. o godzinie 12 w pobliskim klubie fitness jest od groma ludzi...) Mozna jezdzic na rowerze, w lecie opalac sie, mozna wreszcie isc do lekarza (w mojej bylej pracy nie moglam doprosic sie o pare godzin nieobecnosci...), isc na zakupy w spokoju (nie ma tloku). Nie moglabym jednak zniesc mysli, ze ktos mnie utrzymuje calkowicie-z jakiej strony facet ma harowac, zebym ja spedzala czas na zakupach i w klubie fitness... Uwlaczajaca bylaby tez dla mnie prosba: "Daj mi 300 zl na sukienke"... Z tego powodu musze jednak pracowac, niezaleznosc finansowa jest nie do przecenienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, ależ oczywiście, że zależy co dla kogo ;)

Są kobiety które chciałyby opiekować się domem - i ja je szanuję, a nawet podziwiam, że potrafią się tak spełniać :smile:

Ja bym normalnie "zgłupiała" gdybym musiała siedzieć w domu, sprzątać, prać gotować, prasować....basen, fitness, znajomi - pewnie ale to godzina, dwie trzy...brak kontaktu z ludźmi... nie nie, to nie dla mnie ;)

Poza tym, to co piszesz...niezależność finansowa, lub choćby wkład w utrzymanie domu...bezcenne. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym normalnie "zgłupiała" gdybym musiała siedzieć w domu, sprzątać, prać gotować, prasować....basen, fitness, znajomi - pewnie ale to godzina, dwie trzy...brak kontaktu z ludźmi... nie nie, to nie dla mnie ;)

Poza tym, to co piszesz...niezależność finansowa, lub choćby wkład w utrzymanie domu...bezcenne. :smile:

 

Nie chodzac do pracy, wstajesz ok 10. Sniadanie, kawka i necik i juz 11 :) Na 12 pedzisz na basen i fitness (gdzie spotykasz sie ze znanymi ci juz ludzmi-wszak skoro tam bywasz, to ich juz znasz), wracasz padnieta przed 15, gotujesz obiad, wychodzisz z psem itp. Ani sie obejrzysz a tu juz po 17-znajomi, chlopak, czy maz wyszli z pracy i nie mozesz juz narzekac na brak kontaktu z ludzmi;)

 

No ale co do meritum sie zgadzamy - niezaleznosc finansowa zdecydowanie przemiawia na korzysc pracy zawodowej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ciężkim pytaniem jest czy w ogóle bym się z kimkolwiek związała, więc to Twoje pytanie jest dla mnie wręcz niedorzeczne ;) Ale z drugiej strony pomyśl. Para spotyka się kilka miesięcy i w końcu idą do łóżka - myślisz, że dziewczyna powie wtedy "ale masz małego" czy ucieszy ją pierwsza miłosna chwila razem? Myślisz, że przekreśliła by miłość do tego mężczyzny bo brakuje mu kilku centymetrów? Czy wtedy znaczyłoby, że naprawdę go kochała? Przypuszczam, że seks jest ważny dla związku, ale czy centymetry robią aż tak wielka różnice? Ja pytam, bo sama nie wiem, nie mój zakres doświadczeń :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałabym postawić się na miejscu takiej osoby, żeby móc to jakoś pozytywnie wyjaśnić (always look on the bright side of life ;) ), bo tak nie wiem co napisać :( Nie jestem facetem, nie dam rady wczuć się w temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co to jest "naprawde maly penis"? Ile cm?

 

Jesli jest maly, ale miesci sie w normach (wizualnych), to chyba zadnej kobiecie to nie bedzie przeszkadzalo...

 

Zreszta nawet jesli bylby naprawde wrecz patologicznie maly, to co sobie wyobrazasz...Ze kobieta powie: "Chlopie, z czym do ludzi!? Od dzis koniec zwiazku!" ? Jasne, ze jesli go kocha, to tak nie postapi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, no mały w sensie grubo poniżej normy. Taki malusieńki. Podczas wzwodu, jak mały palec u nogi. Zastanawia mnie, ile młoda kobieta wytrzymałaby w takim związku.

 

Hmm...Czyli wrecz wada anatomiczna...Czy takich wad nie leczy sie operacyjnie? Mysle, ze na pewno tak, wiec zylabym nadal z tym facetem, oczekujac, ze cos zrobi z problemem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8) Jeśli uważasz, że jedynej przyjemności można dostarczyć kobiecie seksem klasycznym to marnie z tobą...marnie.....zaufaj mi, dla kobiet, jeśli idzie o te sprawy, penis jest tylko dodatkiem do całości a reszta zależy od inwencji faceta, i jego "sprawności" ;) , wiec tak, związałabym się z facetem z małym penisem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek_NL, już ja dobrze wiem o co mi chodzi. Pytam wyraźnie o to, czy zaakceptowałaby mikrusa w łózku.

ale Ty piszesz/pytasz o anomalie ( skoro ma być wielkości małego palca u stopy, patrzę na moj palec malutki jest :mrgreen: ) ile kobiet staje przed takim dylematem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemądremu chodzi chyba o to czy lepszy wiekszy czy mniejszy... i czy to ma dla Was kobiet znaczenie

 

Wiekszy czy mniejszy, to nie ma ZADNEGO znaczenia.

 

Ale taki mikropenis, jak pisal Niemadry, to juz jednak problem...Jak palec u nogi...Szczerze, bylabym jednak zszokowana, gdybym takiego ujrzala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek_NL, już ja dobrze wiem o co mi chodzi. Pytam wyraźnie o to, czy zaakceptowałaby mikrusa w łózku.

ale Ty piszesz/pytasz o anomalie ( skoro ma być wielkości małego palca u stopy, patrzę na moj palec malutki jest :mrgreen: ) ile kobiet staje przed takim dylematem?

 

Wg. mnie zadna, bo zaden facet nie odwazylby sie rozebrac przed kobieta, dysponujac takim sprzetem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemądremu chodzi chyba o to czy lepszy wiekszy czy mniejszy... i czy to ma dla Was kobiet znaczenie

 

nie ma i chyba piszę w imieniu większości :)

NO JAK NIE MA!!

A PRESTIŻ!!??

Niemądry a zauważ, że lesbijki w ogóle nic nie mają, a radzą sobie świetnie.

 

 

o tak nie pomyślałam o prestiżu mój błąd :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaśkowa, jaka anomalia. Przecież nie ma jakiejś z góry narzuconej miary :mrgreen: Pytam, podchwytliwie, o granice miłości.

 

Jest narzucona miara! A sprawa granic milosci, tu jest nieistotna...Facet powinien wybrac sie na operacje i tyle. A kochajaca kobieta powinna go wspierac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×