Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

"Porwałam" dzieci z podwórka i zabrałam je poza miasto na działkę moich rodziców, gdy wróciliśmy na wieczór wszyscy rodzice byli na podwórku i szukali swoich dzieci - miałam wtedy ok.10lat a nie było wtedy komórek. Przynajmniej dzieci się owoców najadły :)

 

Psyche - hahaha, genialne

Wierzę, że miłość sama przyjdzie i proszę mi tu nic nie mówić o naiwności ;) A jak nie to zostanę kocią babcią :mrgreen:

 

Jako dziecko umiałeś się dzielić z innymi?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gotowaną kapustę z sosem pomidorowym :P a potem podjadłam fistaszki, więc również je ujmę w obiedzie ;)

 

Czy to głupie, że marzy mi się, aby mój niedoszły i możliwe, że nigdy nie istniejący mąż przejął moje nazwisko? Mężczyzna zgodzi się na takie rozwiązanie? Mój ród ma przetrwać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałeś zły przykład w domu lub w rodzinie to się nie dziwię - no chyba, że masz inne powody?

Niemądry - no ale! :roll:

 

A właśnie, czy ślub jest gwoździem do trumny dla par? Małżonkowie odpuszczają sobie starania o drugą połówkę po zawarciu małżeństwa?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś próbuje Ci wmówić że jesteś draniem?

 

daj mi go już ja mu wytłumaczę God's Top 10 :D

To bez znaczenia jaka lub jakie to osoby, bo skoro wcześniej się coś takiego zdarzało, to lepiej, bym umiał sobie z tym sam radzić. :D Tym niemniej dziękuję. ;)

 

Wiem, że pytanie nie do mnie, ale gdyby było do mnie to odpowiedziałabym, że sama sobie próbuje to wmówić. O proszę, jednak odpowiedziałam za siebie :)
Czasem tak robię, ale to jest tym trudniejsze, że ktoś kto posuwa się do wmawiania czegoś, zazwyczaj sam nie dostrzega swojego wpływu na daną osobę czy sytuację - czuje się "uniewinniony" poprzez przerzucenie winy na osobę, w którą coś wmawia.

Heh ale zakręciłem. :mrgreen:

 

A co do pytania: czasem tak, to zależy od dwojga ludzi.

 

Co ostatnio udało Ci się szczęśliwie ukończyć ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×