Skocz do zawartości
Nerwica.com

MamDOSCwiadomosci,w ktorych ciagle o Ryszardzie mówią-nerwic


potegapodswiadomosci

Rekomendowane odpowiedzi

wiem,ze to nerwica atakuje,gdy ogladam ostatnie wiadomosci szczegolnie ona sie nasila,kiedys prwie juz wyrzuciłąm telewizor,ale mo maz przeciez chce ogladac wiadomosci,a a chcac nie chcac słucham,jak leca jakies złe wiadomosci zatykam uszy ,zeby nie słyszec,pozniej godzinami potrafie analizowac i rozmyslac te wiadomosci.

Tak jak dzisiaj Marcin Prokop w dzien dobry tvn powiedział,ze Ryszard C.czy jak mu tam(ten kto zaatakował posłów pisu) po prostu był zaburzony.To zaraz zaczynam sobie myslec,przeciez ja maajac nerwice tez jestem zaburzona,no i znow sie kółka lękowe zamyka,zaczynam sie bac,ze mogłabym kogos skrzywdzic,chociaz tego nie chce,przeciez,wiem,ze to tylko takie mysli

Tez tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie równierz to irytuje. Już nawet nie chodzi konkretnie o tą sprawe z Łodzi, ale ogólnie o takie rzucane w powietrze, generalizowane teksty " Zabił bo był zaburzony", " Zabił bo miał problemy psychiczne" , "Leczył sie psychiatrycznie" itd. Potem zwykły szary człowiek nie mający styczności z chorobami natury psychicznej, powie aha leczący sie psychiatrycznie = niebezpieczni mordercy.

I to jest też dobre pytanie, czy my nerwicowcy możemy zabić? My ze zdiagnozowanymi zaburzeniami ? Jesteśmy potencjalnymi mordercami ?

Gdzie leży ta granica ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie ktore zadałąs wpedza mnie w nerwice i nowe lęki,ale to typowe dla nerwicy natrectw,zadreczanie sie...

zabic może potencjalnie kazdy,tylko ludzie lubią sobie tworzyc jakies szufladki ,zeby było łatwiej ,zabił bo był zaburzony,a nie zabił,a nie był zaburzony,bo przeciez u kazdego na dobra sprawe,mozna wykryc zaburzenie,nie ma ludzi idealnie normalnych nie zaburzonych...nie ma

a kazdy człowiek jest indywidualnoscia i Ci ktorzy generalizuja i wrzucaja ludzi do jednego worka,ci sa dopiero zaburzeni i nieczuli wobec innych.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest też dobre pytanie, czy my nerwicowcy możemy zabić?

 

Każdy może zabić. Siebie i innych. Potrzebne są tylko odpowiednie warunki, motywacja. Aby wyprodukować żołnierza, czyli osobę mordującą na rozkaz potrzeba tylko paru tygodni prania mózgu. W kontekście zbrodni w Łodzi moim zdaniem takie pranie robią media.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przestałam czytać gazety, unikam wszelkich wiadomości, nie zagladam na Onet, WP itp.

Polskie wiadomości pokazują ostatnio tylko nienawiść,głupotę,zacofanie.

Mam wrażenie, że dziennikarzom płacą od ilości słów, a pomijają całkowicie jakość i autentyczność informacji.

 

Nie ma się co przejmować bo Ci ludzie nie mają zielonego pojęcia o czym piszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przestałam czytać gazety, unikam wszelkich wiadomości, nie zagladam na Onet, WP itp.

Polskie wiadomości pokazują ostatnio tylko nienawiść,głupotę,zacofanie.

Mam wrażenie, że dziennikarzom płacą od ilości słów, a pomijają całkowicie jakość i autentyczność informacji.

 

Nie ma się co przejmować bo Ci ludzie nie mają zielonego pojęcia o czym piszą.

zgadzam się. Tylko dlaczego tak bezkarnie piorą ludziom mózgi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...dla mnie też są te tematy które wywołują lęki, i kiedy całkiem niedawno głośno było o ojcu który zabił swoją rodzinę w mojej głowie znów zaczęło wirować tysiące myśli czy ja bym mogła to zrobić bo przecież dla mediów najlepsze wytłumaczenie ,,miał problemy psychiczne" przecież ja też, ale jeszcze panuje nad sobą ale jak długo???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie irytuje, twierdzenie, że jak człowiek zabija nie dla kasy to od razu musi być zaburzony. To tak jakby twierdzić, że np. żołnierze pojechali do Iraku albo Afganistanu bo są zaburzeni.

Jak badali nazistowskich zbrodniarzy to byli zdziwieni, że większość z nich jest całkowicie zdrowa psychicznie. Po prostu tylko mieli przekonania odmienne od uznawanych przez resztę ludzkości.

 

Dość zabawne za to jest to jak mylne okazało się przekonanie o tym, że gość zabił przez nienawiść do PiSu. Po prostu zostało mu pół roku życia i chciał zabić jakichś polityków. Najpierw planował zabić gościa z SLD ale mu coś nie wyszło z dostaniem się do niego.

 

Ja przestałam czytać gazety, unikam wszelkich wiadomości, nie zagladam na Onet, WP itp.

Polskie wiadomości pokazują ostatnio tylko nienawiść,głupotę,zacofanie.

Mam wrażenie, że dziennikarzom płacą od ilości słów, a pomijają całkowicie jakość i autentyczność informacji.

 

Nie ma się co przejmować bo Ci ludzie nie mają zielonego pojęcia o czym piszą.

zgadzam się. Tylko dlaczego tak bezkarnie piorą ludziom mózgi.

Z tego powodu dla którego ludzie mogą zabijać, kraść, gwałcić, itd. Świat jest bezsensownym mechanicznym urządzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×