Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Wujek_Dobra_Rada, no wlasnie,ktore?Nasze? :mrgreen:

 

Wlasnie Mamusia napisala,ze nie moze isc do pracy,zebym przekazala kierowniczce.Po 5 min dzwoni ogolna managerka z pretensjami,ze jesli moja Matka bedzie ciagle brala wolne to ja zwolnia.Zajebioza poprostu.Nie mieszkam z Matka,nie chce z Nia rozmawiac bo przeciez nie jestem jej corka ,a tu nagle Mamusia prosi mnie o cos.Z Matka dogadac sie po ang nie potrfia,wiem prosta droga do coreczki.Mamusia zyje nadzieje,ze Tatus rozwodu nigdy od Niej nie bedzie wymagac,a ta bedzie go opluwac.Tutaj nagle przyszlo dzis wezwanie z sadu-oj jak mi przykro :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe w jakim stanie jest moja watrobka:) chyba jednak nie jest tak zle.Moja Chrzestna cale zycie bierze leki na migrene ,roznorakie, plus antydepresanty od 10 lat.Druga Ciocia kocha relanium od X lat,ma zawsze w barku apteczke plus maly drink na dobranoc:))Z tego co widze miewaja sie wysmienicie :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

Korba, mysl o czyms milym,o fryzurze,makijazu,ciuszkach:D Popatrz na mlode dziewczyny,kobiety jak promienieja,sa zdrowe.Przejmuja sie tylko tym czy dzis wlosy wyprostowac czy tez nie.Ty tez taka mozesz byc-takie mysli pomagaja mi :mrgreen:Moze i banalne ,ale skuteczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leżałem wczoraj i nagle zaczęło dzwonić mi w uszach ... zrobiło mi się słabo itd.., ale nie zemdlałem ..

Chwile później cały spocony i się trząsłem ... dziś tak strasznie się boje, że zrobi mi się jeszcze raz tak ... :why::why:

To mógł być atak ? :?

 

 

Proste, ze miales atak jezeli masz zdiagnozowana nerwice lękową. Słabo Ci sie zrobilo bo zajebal Cie lęk gosciu. Nie ma co panikowac tylko isc na terapie. Masz lęk przed lękiem normalka, bo nie jestes swidomy swojego stanu. Ale wiedz, ze nic Cie nie zabije co najwyzej sam sie tak nakrecisz ze bedziesz latal jak na sraczke :D gamma objawow jest masssssssssssssssakryczna :) hihihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo Ci sie zrobilo bo zajebal Cie lęk gosciu. Nie ma co panikowac tylko isc na terapie. Masz lęk przed lękiem normalka, bo nie jestes swidomy swojego stanu. Ale wiedz, ze nic Cie nie zabije co najwyzej sam sie tak nakrecisz ze bedziesz latal jak na sraczke :D gamma objawow jest masssssssssssssssakryczna :) hihihi

 

Pełen profesionalizm :pirate::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zdiagnozowanej. Do Psycho ide 5 listopada. :roll:

 

No to proponuje poki co zebys nauczyl sie samodzielnie z tym radzic czyli w miare swoich sil wytrzymywal objawy i mowil sobie ze to Cie nie zajebie :) staraj sie nie nakrecac bo zrobisz se wieksze kuku ;):lol: problem jest w Twojej glowie wiec nie walcz z nim bo nawet nie masz pojecia czym on jest... jeszcze troche pocierpisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×