Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Przestańmy narzekać. Trzeba brać się do roboty lenie pieprzone. Też mam depresję ale walczę!!!!!!! Więcej wiary i modlitwy do Boga. Bóg wie jak jest nam ciężko i nie zostawi nas samym sobie.

 

Phi.

 

Czemu w jednym momencie jest tak wspaniale, a w chwilę później świat wali się na głowę? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dean,

 

Trudniejsza droga jest proba bycia wierzacym (nie fanatykiem ), tylko wierzyc, ja jeszcze tego daru nie mam, niestety, bo tez jestem/bylem na drodze wyrastania z wiary na tej samej zasadzie jak wyrasta sie z kreskowek...ale zrozumialem, ze to jest wlasnie taka logiczna i najprostsza droga...

 

Chcialbym byc wierzacym, ale nie jest to latwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańmy narzekać. Trzeba brać się do roboty lenie pieprzone. Też mam depresję ale walczę!!!!!!! Więcej wiary i modlitwy do Boga. Bóg wie jak jest nam ciężko i nie zostawi nas samym sobie.

 

Phi.

 

Czemu w jednym momencie jest tak wspaniale, a w chwilę później świat wali się na głowę? :(

co jest, mała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuję się jak po praniu mózgu :(

 

byłam osobą głęboko wierzącą, poza tym cholerną romantyczką wierzącą że jest coś takiego jak miłość

 

naglę przekonuję się że nie dość, że nie ma miłości, to w dodatku Boga też nie ma :cry:

 

nie wiem jak sie z tego otrząsnąć :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dean, nie obraź się......zobaczyłam Twój awatar i się zdenerwowałam w pierwszym momencie. Pomyślałam sobie.......o kurde, nasza moderatorka Korba odwróciła awatar do góry nogami, później się zorientowałam,że to Ty. Popatrz jak to jest, człowiek się do wszystkiego przyzwyczaja........nawet do awataru.

Nie wiem co spowodowało taką moją reakcję z poirytowaniem. Może fakt,że Kasia jest dla mnie ważna, i to,że bardzo zwracam uwagę na szczegóły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego dlaczego dlaczego nie może być normalnie?

 

dzień był udany, spełnia się wokół mnie dużo moich małych marzeń, ale nie czuję radości, nie czuję euforii, nic nic nic.

 

czuję tylko to przebrzydłe COŚ. nie wiem ile jeszcze tak pociągne, to nie jest moje życie...

 

CHCĘ JUŻ ŻYĆ NORMALNIE. chcę być taka jak kiedyś. chcę się cieszyć z głupot, chcę wstawać rano z chęcią do życia, chcę się realizować, chcę być szczęśliwa i dawać szczęscie. a nie mogę. coś usilnie mnie bolkuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego dlaczego dlaczego nie może być normalnie?

 

dzień był udany, spełnia się wokół mnie dużo moich małych marzeń, ale nie czuję radości, nie czuję euforii, nic nic nic.

 

czuję tylko to przebrzydłe COŚ. nie wiem ile jeszcze tak pociągne, to nie jest moje życie...

 

CHCĘ JUŻ ŻYĆ NORMALNIE. chcę być taka jak kiedyś. chcę się cieszyć z głupot, chcę wstawać rano z chęcią do życia, chcę się realizować, chcę być szczęśliwa i dawać szczęscie. a nie mogę. coś usilnie mnie bolkuje.

Mam dokładnie to samo....................... :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dean, nie obraź się......zobaczyłam Twój awatar i się zdenerwowałam w pierwszym momencie. Pomyślałam sobie.......o kurde, nasza moderatorka Korba odwróciła awatar do góry nogami, później się zorientowałam,że to Ty. Popatrz jak to jest, człowiek się do wszystkiego przyzwyczaja........nawet do awataru.

Nie wiem co spowodowało taką moją reakcję z poirytowaniem. Może fakt,że Kasia jest dla mnie ważna, i to,że bardzo zwracam uwagę na szczegóły.

 

Monia, ja się nie zdenerwowałam, zrobiło mi się przykro.

Boję się zacietrzewienia i sprytnie skrywanej agresji.

Z frustracji wrzuca się z automatu wszystkich do worka ze śmieciami.

A ci którzy śmią wyrazić swoje zdanie nie nadają się nawet do recyclingu.

Szkoda nerwów, a jednak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rezygnuje z psychologa, wiecej irytacji niz pozytku, tak lipnej terapii jeszcze nie miałem,

szkoda gadac, moim zdaniem trafienie na bardzo dobrego terapeute to rzecz mało możliwa,

do tego co mam poradzić że jestem ciężkim pacjentem bo jestem mocno chory a nie przychodze

ze złamanym paznokciem.

 

ch.uj w du.pe tym psycholom, mam ich juz dosyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja mam to ''szczęście'' że mam zęby 9-tki i 10-tki. Nie wiem ile osób to ma na świecie. Ostatnio jak poszedłem z bólem, żeby wyrwali mi 8-ke, okazało się, że mam właśnie te 2 ''gratisy'' i za jednym zamachem poszły 3 zęby. Teraz mam ból po lewej stronie, aż na całe dziąsło promieniuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×