Skocz do zawartości
Nerwica.com

3 fala wolności słowa, czyli...


Gość kuba94

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwośc usunięcia wszystkich moich postów na forum?

Podczas usuwania konta: ucp.php?i=unsubcribe&mode=foren Twoje posty przestaną być powiązane z kontem które usuwasz (tj. między innymi adresem e-mail). Stracisz możliwość logowania się na konto z którego były pisane. Posty pozostaną podpisane nickiem, którego używałeś pisząc je lecz nie będą powiązane z żadnym kontem Użytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ostrzeżenie od pewnej użytkowniczki, której nicku pozwolę sobie nie wymieniać, za to że propaguję komunizm/faszyzm. Zatem proszę podać mi cytat, w który takowa sytuacja zaistniała. Z wyrazami szacunku dla towarzyszy Moderatorów, oraz częściowo Administratorów Kuba94. Za wszelkie trudności związane z próbą odnalezienia takowych wypowiedzi z góry przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, to jeszcze nie jest propagowanie nazizmu. Widzę, że nie dojdziemy do porozumienia. Ok...ja już się nie wypowiadam...a to, że wykorzystuję symbole nazistowski/komunistyczne nie oznacza, że jestem nazistą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no,

A jest jakaś możliwość wykasowania wszystkich?

 

Dean, jest. W tym celu napisz na adres admin małpa nerwica kropka com wiadomość z adresu e-mail do którego przypisane jest Twoje konto wiadomość z informacją:

nick jakim posługujesz się na forum

 

Konto w ciągu 48h zostanie usunięte wraz z postami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, to jeszcze nie jest propagowanie nazizmu. Widzę, że nie dojdziemy do porozumienia. Ok...ja już się nie wypowiadam...a to, że wykorzystuję symbole nazistowski/komunistyczne nie oznacza, że jestem nazistą.

 

Wiem o co biega - ironizujesz.

Ale innych - jak mnie - sam widok tego scierwa wkur..ia.

 

Kubus - zamiastv toczyc bezsensowne boje na forum,lepiej posluchaj tego - chyba Twoje klimaty- Stare Poludnie USA ,Konfederacja:

http://www.youtube.com/watch?v=lNFyc9dqXkY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod sztandarem sierpa i młota, zamordowano mojego dziadka i nie życzę sobie, żeby jakiś zasmarkany gówniarz używał tego typu symbolu do ''prowokacji'' czyt. kozaczenia na forum, gdzie jest anoniomowy i bezkarny. Nie zarobił jeszcze porządnego kopa w dupe. Cholerne trole internetowe. Dalsza dyskusja jest bezcelowa.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janek66, a mnie może denerwować widok papieża, symboli religijnych, flagi USA itp. mimo to nie żądam aby tacy użytkownicy byli karani ostrzeżeniami, lub banami.

 

[Dodane po edycji:]

 

żeby jakiś zasmarkany gówniarz

Zniesławienie

ciężar gatunkowy występek

przepis karny art. 212 § 1. k.k.

grożąca kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janek66, a mnie może denerwować widok papieża, symboli religijnych, flagi USA itp. mimo to nie żądam aby tacy użytkownicy byli karani ostrzeżeniami, lub banami.

Rozumiem,ale to co wymieniles nie jest zakazane prawem,a pier..lony sierp i mlot jest,swastyka tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod sztandarem sierpa i młota, zamordowano mojego dziadka i nie życzę sobie, żeby jakiś zasmarkany gówniarz używał tego typu symbolu do ''prowokacji'' czyt. kozaczenia na forum, gdzie jest anoniomowy i bezkarny. Nie zarobił jeszcze porządnego kopa w dupe. Cholerne trole internetowe. Dalsza dyskusja jest bezcelowa.

Wujek,spokojnie,tez moge napisac cala liste poleglych z mojej rodziny,zabitych przez bolszewikow.

Ale tu jest mlodziez i oni nie wiedza co jest prawda,maja wyprane mozgi.Mozna ich zrozumiec i nie traktowac tego tak calkiem serio :)

I npostarac sie dogadac z nimi,bo to oni kiedys wyplaca nam emerytury :)

Ty i ja wiemy.

Oni nie.

Nie powiedziano im w domu,nie maja doswiadczen.Sprobujmy im to przekazac,ale nie w klotni,tylko spokojnie.Moze ktorys zalapie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziano im w domu,nie maja doswiadczen.Sprobujmy im to przekazac,ale nie w klotni,tylko spokojnie.Moze ktorys zalapie :)

 

Niepoprawny optymista :D

Sprobowac nigdy nie zaszkodzi :)

 

[Dodane po edycji:]

 

Janek66 nareszcie jakiś rozsądny głos...nie dajmy sie prowokować...po prostu żyjmy obok siebie...i dajmy przykład młodziezy...dobry przykład...ot!

Nie,nie jestem taki dobry przyklad :D

Ale zanim kogos spisze na straty,probuje ,czy nie da sie go przekonac.

Kazdy zasluguje na szanse.

 

 

A zycie obok siebie z czerwonym zdradzieckim sprzedajnym scierwem jest dla mnie calkowicie wykluczone.

Dobrze,ze nie mam w Polsce wladzy.

Gdybym mial,wszyscy wspolpracujacy z komuna byliby w 48 godzin w pierdlu.A gdyby zabraklo miejsca,spaliby w lesie.

Tak samo,jak kiedys AK-owcy,NSZ-owcy,WIN-owcy i reszta z ich powodu.

I moglbym osobiscie wykonywac wyroki smierci,nawet ucinac leb siekiera.

Za tamto nie ma wybaczenia i nie moze byc.

Tyle,ze nasza mlodziez nie ma wiele wspolnego z tamtymi czasami.

 

 

A poza tym - calkiem mily ze mnie facet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypaczacie temat Kuby ,jemu wcale nie chodzi o faszyzm czy bolszewizm ,ani o inny totalitaryzm .Jedynie o samodzielne myślenie ,o nie poddawanie się schematowi " zakazanego tabu " czy naprawdę wszyscy aktywiści maja klapki na oczach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×