Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moja matka nie chce mi pomóc . Jestem lesbijką.


Lost17

Rekomendowane odpowiedzi

Z czego mam się cieszyć,że co nie jestem homo?To jest normalne i nie pisz mi że nie daj Boże że kiedyś będę,bym wtedy oszalał.Co do problemów rodzinnych to każdy je ma więc nie będę tu się wypisywał.To kwestia wyboru nic innego.Pozatym jak wcześniej pisałem samo minie.Nie łamcie sie! :lol:

 

[Dodane po edycji:]

 

Nie dziwie się pozatym twojej matce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol widac ze osoba nie zna sie na rzeczy.Jasne ze homoseksualzm jest choroba nawet eksperci ci to potwiedza.Pozatym co to za problem?To z okresem dojrzewania sie wiarze wiec jescze nie mozna pisac o homo.Moim zdaniem autorka tematu powinna o tym po prostu zapomiec a nie sie zadreczac.

 

[Dodane po edycji:]

 

Pozatym z takimi sprawami trzeba walczyc,mam nadzieje ze matka do tego nie dopusci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanashimi , oprócz rodziny nik nie wie o mojej orientacji. Mieszkam w małej miejscowosci a jak ktoś by wiedział i suchy rozeszłyby się to nie wiem jak bym to wytrzymała.

 

Rozumiem. A może spróbuj pogadać o tym z kimś przez internet? Jest wiele stron, na których możesz poznać ludzi, poradzić się ich.

Pamiętaj, nie jesteś sama :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, staraj się usamodzielnić i kierować własną wizję świata, zgodnie z Twoimi predyspozycjami. Miłość rodzicielska nie dojrzała do naszych czasów?

Co to są "nasze czasy"? Albo coś jest dobre/złe albo nie jest. Mowienie o "naszych czasach" to czysty bełkot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czego mam się cieszyć,że co nie jestem homo?To jest normalne i nie pisz mi że nie daj Boże że kiedyś będę,bym wtedy oszalał.Co do problemów rodzinnych to każdy je ma więc nie będę tu się wypisywał.To kwestia wyboru nic innego.Pozatym jak wcześniej pisałem samo minie.Nie łamcie sie! :lol:

 

[Dodane po edycji:]

 

Nie dziwie się pozatym twojej matce.

 

Skoro to takie normalne to po chuj piszesz o tym, że dobrze że jest homofobia i prześladowanie.

Osobiscie wątpie że to mine, to nie grypa, czy trądzik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro to takie normalne to po /cenzura/ piszesz o tym, że dobrze że jest homofobia i prześladowanie.

 

Harpagan83, ale przynajmniej wiadomo, kogo można spokojnie ignorować.

Jakoś nie mam tolerancji dla nietolerancji.

 

Viridian dla mnie homofoby co chcą napierdalać gejów, czy lesbijki, albo innych ludzi odmiennych tak samo są poryci jak, banda wojujących homoseksualistów co robi parady równości i zachowuje się w wulgarny sposób, oraz chce żeby każdy heteroseksualny człowiek dostosował się ich orientacji. Później dziwią się że społeczeństwo ich nie toleruje. a gdyby zrobili normalną manifestacje w normalny sposób na pewno społeczeństwo by ich odbierało inaczej.

Każdy ma prawo do swoich poglądów, ale nie powinno sie obrażać ludzi, nawet jeżeli mają inną orientację, bo to niestety jest kwestia wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozatym przejdzie to samo i problem minie.Będzie ok

Myślę, że możliwe jest to, że ci którym przechodzi są zwyczajnie biseksualni.

 

Pozatym homofoby nie sa poryci i mylisz sie z tym

Tyle, że on nie napisał, że homofoby są poryci. Napisał, że bandyci, którzy napadają ludzi za odmienność są poryci. Czy może myślisz, że jak ktoś jest homofobem od razu musi być bandytą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sądzę że to kwestia wyboru.

 

specjal to w jakim towarzystwie się podniecasz nie jest kwestią wyboru. Kwestią wyboru jest realizować swoje pragnienia erotyczne. Nie każdy homoseksualista, czy homoseksualistka jest lesbijką lub gejem. Geje i Lesbijki to osoby które akceptują swoja orientację i się w niej realizują.

Jest sporo ludzi na świecie co nie wchodzi w takie związki. z różnych powodów, i to jest fakt i powinno się podkreślać, jasno że nie każdy homoseksualista czuje się dobrze ze swoją orientacją.

A przemoc z powodu tego że ktoś nie może współżyć z partnerami odmiennej płci jest niedorzeczna.

Podobnie jak odwracanie porządku świata i wmawianie że homoseksualiści mogą adoptować dzieci i to jest super, myślę że to nie jest dobre rozwiązanie, tak samo jak migdalenie się par homoseksualnych w miejscach publicznych. Żyjemy w kraju demokratycznym i mniejszość powinna dostosować się do zasad większości, ale większość nie powinna krzywdzić mniejszości.

Obecnie najbardziej nietolerancyjnymi krajami wobec homoseksualistów jest Jamajka w której za stosunek Homoseksualny można dostać 10 lat więzienia, oraz kraje Islamskie oraz Izrael. Tam stosuje się nawet śmierć, po przez powieszenie bądź ukamienowanie. Za to pedofilia w Krajach islamskich jest tolerowana, podobnie jak znęcanie się nad kobietami.

Jednym słowem co kraj to obyczaj :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem autorka powinna jak najszybciej zmienic orientacje i przestac sie zalamywac bo to tylko pogarsza sytacje.Mozna takze sprobowac leczenia psychiatrycznego bo jak napisalem to jest choroba.

 

[Dodane po edycji:]

 

Pewnien ksiadz powiedzial ze homoseksualizm to straszna choroba ale na szczescie uleczalna wiec zycze powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj sobie Pismo sw na temat homo to zmienisz zdanie.

No a później można zmienić zdanie na temat in vitro, antykoncepcji i jeszcze paru innych teorii w których kościół się myli, nie mając absolutnie żadnych podstaw medycznych, wiedzy żeby wydawać takie osądy.

 

Według terminologii medycznej homoseksualizm nie jest chorobą wiec nie rozsiewaj takich plotek......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje zdanie.A czytaliscie wogole Pismo św żeby je tak krytykowac.Sorry ale najlpierw trzeba czegos sprobowac,zobaczyc a pozniej krytykowac ze to zle,a to dobre itp.Zgodzę się z toba ze jest o wiele ciekawszych ksiazek.Sadzac po twoich wypowiedziach jestes ateista.Co do ksiadzach ktorzy sa pedofilami i homo powinno ich sie tepic.Wole byc homofobem niz heretykiem,poniewaz nic zlego nie zrobilem.Posluchaj sobie co ksiadza mowia.Autorka sie pewnie strasznie zle z tym czuje ze dopadla ja ta straszna choroba ale przy odpowiedniej kuracji jest na szczescie uleczalna wiec nie ma sie o co martwic. ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

Co do tego to pedlofilia i homoseksualimz to ta sama choroba.Czemu kazdy nie toleruje i zle mowi o pedofili a dobrze o pedalach.Pozatym pedal to dore okreslenie bo to znaczy cos negatywnego.Jak sie cos nie podoba to jedzcie do holandi.I co myslicie ze tam tez nie ma homofobi?Normlani ludzie pewnie sa tym zalamani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×