Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to normalne? ;(


Olivia158

Rekomendowane odpowiedzi

Hej od dłuzszego czasu mam tak ze jestem straszanie nerwowa ;/

mnie byle co potrafi doprowadzic do szału

nieraz jak mnie mama wkurza albo siostra to nie panuje nad soba i mogła bym im normalnie zrobic krzywde;( strasznie szybko sie denerwuje nawet jak rozmawiam z kims to sie trzese sie i nieraz mam tak ze zaczynam płakac ... mam tez tak ze sie byle czym przejmuje np. jak mama bendzie na mnie nazekac i wypomina mi ze ja taka i taka jestem to odrazu mi wchodzi do głowy to zeby z tego swiata sie usunac mam bardzo czeste mysli samobójcze ... na dodatek jak mam złe dni to wyzywam sie na swoim chłopaku ;((( naprawde on jest Boga winien a ja odrazu na nim sie wyzywam on powiedział mi ze sie nie gniewa bo on mnie rozumie ale mi jest bardzo głupio ze ja tak robie ;/ boje sie na dodatek szkoły ;( jak widze nauczyciela to mi serce zaczyna bic tak jakby zaraz miało wyskoczyc ... a jak mnie pani bierze do tablicy to mowie odrazu ze nie umiem mimo ze umiem i siadam szybko bo bardzo sie boje ;/ ost.2tygodnie temu pani krzyczala na mnie ze uciekłam z chemi ale ja sie boje nauczycielki z chemi i nie chce do niej chodzic na dodtaek od tamtego czsu jak moja wych. zaczeła sie na mnie drzec nie hcce isc do szkoły;((( za nic w swiecie tam nie pojde ... rozmawiałam z moimi rodzicami oni pow ze nic nie wskuraja i musze chodzic do szkoły ale ja nie pojde do szkoły nawet nie ma mowy :(((( bo na sama mysl trzese sie i nogi mi robia sie jak z gumy ;((

 

powiedzcie co mam zrobic ze Soba ?:( i czy to jest normalne w moim wieku mam 17 lat :(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam takie cos ;( i nieraz sama sie zastanawiam czy moze jestem chora psychicznie i nie powinnam byc wsrod osob normalnych chciała bym Ci pomóc jakos ale sama sobie nie radze ze soba;(

i bardzo Ci wspołczuje bo wiem jak to jest z tym ciezko nie kazdy cie rozumie bo mysli ze to twoje tylko widzi mi sie ale ja wiem jak to ciezko ;(

 

Trzymaj sie cieplutko i mam nadzieje ze niedługo znajdziesz jakies rozwiazanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×