Skocz do zawartości
Nerwica.com

sprawy damsko - męskie..


Gość anakonda

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co, to może z seksem grupowym zaczekamy aż się większa grupa zbierze bo w tej sytuacji mamy do czynienia z trójkątem który akurat mi nie pasuje.

To ja może w międzyczasie powrócę do poprzedniego pytania o nocne przyjaciółki.

edit.

Czemu, nawet przy odpowiedniej aparycji, tak trudno jest znaleźć przyjaciółkę, z która można by było o wszystkim pogadać i od czasu do czasu uprawiać sex. Pomijam fakt, że ktoś może się w kimś zakochać.

edit. bo widzę jak wygląda to co napisałem.

Zastanawia mnie to od strony psychologicznej. Zauważyłem kiedyś, że dziewczyny zazwyczaj wola się łudzić na związek i potem czuć oszukane, niż po prostu "w ten sposób" cieszyć się życiem.

Serio, aż taką wagę przywiązujecie do stabilności i uczuć, czy to jest jakiś z góry narzucony schemat postępowania, z którego ciężko wyjść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale wszelkiego rodzaju ruchy feministyczne dążą do wykorzenienia tego faktu ze świadomości standardowej kobiety (a nawet do likwidacji standardowych kobiet).

Poza tym skoro istnieje na świecie przyjaźń między kobietą a mężczyzną czemu nie mogą uprawiać sex'u (właściwie wydaje mi się że warunkiem zaistnienia przyjaźni mężczyzny i kobiety jest właśnie sex, który nie pozwala rozwinąć się uczuciu, ale to tylko moje przypuszczenia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę ,że nie tylko o purytanizm tu chodzi. Wg mnie sam sex dla sexu nie smakuje tak jak powinien,. Żeby był coś wart musi zaiskrzyć, musi być napięcie , które trzeba powoli podsycać . Natomiast takie suche spotkania tylko po to ,żeby sobie ulżyć tego nie zapewniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Natomiast takie suche spotkania tylko po to ,żeby sobie ulżyć tego nie zapewniają."

Nie rozumiem czemu to miałoby być suche (w literalność nie wnikam) oraz nigdy nie nazwałbym seksu użyciem (bo od czego niby jest Jennifer Henderson).

Przyjaciel to nie osoba obca którą można (udaje się) traktować jak przedmiot ale przyjaciel to część nas. Jasne miłości jest fajna i związek być może też, ale przyjaźń nic nie narzuca i to właśnie zawsze mi się podobało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ciutkę zmienię temat..

 

jeżeli wiedziałabyś, że nie jesteś z pewnego względu zadowolić, albo nawet współżyć z facetem to czy tolerowałabyś żeby spotykał się z innymi kobietami, zakładając, że z kurewkami - tylko dla seksu?

 

i pytanie do panów.. czy poszedłbyś na to, kochając dziewczynę/ żonę?

i czy pozwoliłbyś jej również uprawiać seks z innym, sam nie mając możliwości współżyć z nią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, pewnie, ze tak ale w tej chwili, na dany moment jestem w 100% pewna, ze gdyby przyszło mi podjąć taką decyzje wolałabym odejść i tyle, tak samo jak mogę powiedzieć, ze nie zjem nigdy psa albo nie zabiję człowieka. Pewnie, ze życie może to zweryfikować ale ja wiem, ze najzwyczajniej w świecie nie dałabym rady wytrzymać psychicznie w takiej sytuacji, znam się na tyle........ są rzeczy które kłócą się z moją moralnością i poczuciem godności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie, stanowczo NIE.

nigdy, PRZENIGDY nie chciałabym żyć w takim związku. to przerażające i okropne.

 

ugggrhh, aż mnie ciarki przechodzą na myśl o tym, że moja kochana osoba miałaby opadać zadowolona w ramiona byle kogo.

 

jestem bardzo liberalna i tolerancyjna, ale na takie coś bym nie pozwoliła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×