Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Agnieszka_1988, nie jesteś niewidzialna , ja Cię juz dawno zauważyłam i zaczepiłam na PW ;)

Czasami ja tez czuje się niewidzialna, ale nie przejmuję się tym wcale ;) Czasem lepiej jak cos się z siebie wyrzuci, a czy to ktoś przeczyta, odpisze - nieważne ;)

 

wovacuum, oczywiście, że mozesz mieć gorszy dzień, jesteś tylko ludziem :mrgreen: Nie wiem tylko skąd u Ciebie wyrzuty sumienia, jesteś świetnym, pełnym ciepła człowiekiem i zapewne taką samą matką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek_NL,hehe takie "jazdy" są bardzo rzadkie :) Na szczęscie za sciana gdzie mam sypialnie mieszka bardzo stare małżeństwo i jedyne odgłosy jakie mnie dochodzą z ich strony to kaszel :lol: a tam ściana jest z karton- gipsu co jest dla mnie niedorzeczne bo między sypialnia a salonem mam betonową :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje sie fatalnie.Zaziebienie pelna para.Bol gardla,doszedl katar,obolale wezly chlonne po obu stronach szyji,a do pracy trzeba isc.Juz rano bylam;/Mroz na dworze.Spalam byle jak.Staralam sie zasnac bez zolpidemu.Niestety po godzinie meki,wzielam kawalek,pozniej nastepny.W sumie 3/4 tabl mniej niz przedwczoraj na szczescie.Tak lezalam w lozku i sobie mowilam-ostatniego kawalka nie wezme chocbym wogole miala nie spac:)Mam nadzieje,ze dzis sie uda bo rano do pracy nie ide.

Moj M mowi,ze sie nakrecam strasznie na to spanie;/ On nie spi i czuje sie psychicznie normalnie.Ja natomiast ciagle o tym mysle,zalamuje sie,widze siebie na odwyku,a najlepiej ciezko uzalezniona na skarju wyczerpania;/Wiem,ze to przesada,ludzie biore wiecej lekow niz ja,ale jednak....Tak kazdy straszy tymi lekami;/ Wpadam w paranoje,ze jak wezme wiecej to juz koniec na 10 tabl sie skonczy choc wiem,ze bywalo roznie i nigdy nie dopuscilam do tego stanu i po kazdorazowym kryzysie wszytsko wracalo do normy i bylam szczesliwa:(Czy rowniez macie podobne odczucia odnosnie bezsennosci??Czy ktos mi do tej glowy cos wpoi,wytlumaczy,bo ja nie daje rady:((Sorki,ze marudze :why: Posralo mnie juz totalnie; :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, Wiolu wiem, w styczniu,lutym bede w kraju to sie skonsultuje z lekarzem.Wlasnie chodzi i to,ze moze doraznie to on jest ok bo sa okresy,ze spie bez niego:(Chodzi mi natomiast o mechanizm mojego nastawienia.Chcialbym wiedziec jak funkcjonowalas/iscie na zajutrz po nieprzespanej nocy.Czy tez sie tak tym martwiliscie?Mi juz ne leb pada:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PhilosophyOfLife, Izus,coz ja bardzo cierpailam z powodu bezsensosci.Ale widzisz-w weekendy spalam normalnie.Ale juz na samà mysl,ze mialam wstac w poniedzialek rano do pracy-ze spania nici.Nie pada Ci na leb.Po prostu siè tym przejmujesz i to zrozumiale.Jakos wytrwasz do stycznia,lekarz na pewni Ci jakos doradzi i dobierze odpowiednie leki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×