Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się przyglądam rękom i dłoniom i porównuję, naczytałam się różności w necie i waruję. Bo na tej bolącej lewej mam minimalnie bardziej widoczną żyłkę poniżej palca wskazującego i ciut napuchnięte i ciągle porównuje te dwie łapy i się boję. Szukam, czy żyły nie są spuchnięte, itp. Ale ja mam generalnie widoczne żyły u obu, ale ta lewa... Jutro badania, pojutrze lekarz. Tym się pocieszam. Ale panikuję. Buuu :why:. A czy mogę sobie strzelić meliskę, albo dwie (tzn 2 torebki do kubka i zaparzyć) mimo iż biorę ten concor cor i relanium (ostanie relanium wzięłam przedwczoraj, na razie czuję się w miarę, nie chcę nadużywać i nie wezmę, póki dam radę. Zresztą zostało mi tylko 10 tabsów 2mg, więc nie za dużo).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy mogę sobie strzelić meliskę, albo dwie (tzn 2 torebki do kubka i zaparzyć) mimo iż biorę ten concor cor i relanium (ostanie relanium wzięłam przedwczoraj, na razie czuję się w miarę, nie chcę nadużywać i nie wezmę, póki dam radę. Zresztą zostało mi tylko 10 tabsów 2mg, więc nie za dużo).

nie slyszalem, zeby jeszcze komus melisa zaszkodzila :D swoja droge tez nie slyszalem, zeby komus pomogla ;) ja tez czesto robie sobie z dwoch torebek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wycisza i muli do spania. Czyli mogę? Mimo leków? Mnie trzeba coś 10 razy powtórzyć... :/ Buuu!!! Co z tą moją lewą ręką? Chyba pójdę zaraz pod prysznic.

 

Jeszcze trafiłam na to: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/mezczyzna-zmarl-w-rezultacie-kichniecia,1,3742448,wiadomosc.html. Mnie też odesłali z niczym. Aaaa!!!!!!

 

:why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej jeśli mogę Was jakoś pocieszyć to mój dzisiejszy dzień wyglądał tak:

-po 2 ledwo przespanych nocach

-poszłam na zajęcia

-od ich rozpoczęcia aż do ich zakończenia czułam nieustanny lęk w wymiarach od 1 do 10 z nacikiem na stan 10 w skali od 1-10

objawy: ból serca, brzucha, gardła, płuc, oczu, ścisk, niemożność ruchów, zaniżenie wartości, ból wewnętrzny, głowy, łapanie oddechow,

-prawie z nikim nie rozmawiałam wlasciwie z nikim

-przegapiłam kilkanaście miłych chwil w ktorych moglam poczuc sie szczesliwa ale rąbana nerwica nie pozwoliła

-próby walki ze sobą nie pomogły wewnętrznie znó przetrzymałam zajęciach

wrocilam do domu i w nim siedze, coz moge pomyslec na koniec dnia? moze tylko tyle ze i tak jutro bedzie gorszy

 

Macie tak czasami że jeśli czujecie że musiscie juz opuscic jakies miejsce z powodu lęku (np miejsce pracy, szkole)i pomimo ze udaje wam sie zostac czujecie zsie z tym jakos lepiej, ze cos wam sie udalo, pomaga wam to, jakas satysfakcja? ja jak bylam mlodsza zwiewalam i bylo zle teraz nie zwiewam wytrzymuje gdzies a pozniej jest jeszcze gorzej ze mna tyle tylko ze wypelnialm jakies zyciowe obowiazki. Udaje wam sie siebie docenic bez problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, och chociaz Ty :smile: nie nie bylam u lekarza bo moje dziwne objawy przeszly..tak sobie.corka miala dzisiaj swoj pierwszy powazny spektakl w zyciu ..gra w teatrze ruchu :smile: .tak bardzo chcialam siè podzielic tym zdarzeniem tutaj,a jednak..wymieklam.bardzo balam siè opinii,ze jestem taka do "do dupy matka"moje dziecko tam ja tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalne ze przy niskim cisnieniu jest wysoki puls poniewaz tetnice oraz zyly sa malo elastyczne i troche przykurczone z racji tego serce musi wykonac troche wiecej pracy temu tak zasuwa ;) dlatego wskazany jest ruch alby polepszyc kondyche :) bez swirowania :) :great:

 

 

Witam kolegę z Białegostoku... To juz nas trzech jest.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×