Skocz do zawartości
Nerwica.com

sprawy damsko - męskie..


Gość anakonda

Rekomendowane odpowiedzi

Shit...

Mój drugi post, w takim dziale...

Od razu tłumaczę, że wszedłem tu, bo myślałem, że jest to wątek o relacjach.

A teraz, po co w ogóle tu piszę.

Wydawało mi się, że ludzie z nerwicą/ depresja są raczej aseksualni. Dziwne...

Czyli taka przypadłość nie przekreśla wszystkiego:

JUPI!!

edit. przecinek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przedstawionych przez mnie dziwactw, najbardziej odpowiada mi chyba gra w konika :D Ale okropny ten konski leb, wolalabym jakis inny :D

A możesz coś więcej powiedzieć, bo nie wiem o co chodzi, może się czegoś nauczę :oops:

 

 

No przeciez dalam link;)

 

Chodzilo mi o to, ze jedyne co moge zaakceptowac z dziwactw w linku, to wlasnie ta gra w kucyka ;) Natomiast nigdy nie zdazylo mi sie w taka gre grac, wiec raczej niczego, procz tego, co przeczytasz w linku, Cie nie naucze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu, nawet przy odpowiedniej aparycji, tak trudno jest znaleźć przyjaciółkę, z która można by było o wszystkim pogadać i od czasu do czasu uprawiać sex. Pomijam fakt, że ktoś może się w kimś zakochać.

edit. bo widzę jak wygląda to co napisałem.

Zastanawia mnie to od strony psychologicznej. Zauważyłem kiedyś, że dziewczyny zazwyczaj wola się łudzić na związek i potem czuć oszukane, niż po prostu "w ten sposób" cieszyć się życiem.

Serio, aż taką wagę przywiązujecie do stabilności i uczuć, czy to jest jakiś z góry narzucony schemat postępowania, z którego ciężko wyjść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie to od strony psychologicznej. Zauważyłem kiedyś, że dziewczyny zazwyczaj wola się łudzić na związek i potem czuć oszukane, niż po prostu "w ten sposób" cieszyć się życiem.

Serio, aż taką wagę przywiązujecie do stabilności i uczuć, czy to jest jakiś z góry narzucony schemat postępowania, z którego ciężko wyjść?

Każdy jest inny, więc nie ma co uogólniać - jedni mają tak, inni inaczej. Jest różnie zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- odczuwam popęd seksualny, ale ni cholery nie potrafię się zwizualizować w jakimś związku. Boję się bycia częścią innej osoby. Często szukając koleżanek, ranię/zawodzę osoby zainteresowane takową relacją (nie poprzez seks, ale trudność w odwzajemnieniu uczuć).

Sama prosiłaś o objawy, a teraz pytasz...:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×