Skocz do zawartości
Nerwica.com

sprawy damsko - męskie..


Gość anakonda

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę pani, proszę pani, prosiak rzuca we mnie kasztanami.

Proszę pani, proszę pani...powoli...

To są liście klonu, to kasztana...

Fiuuu fiuu

Dzień dobry, a co pan będzie robił?

Będę sprzątał liście, łatwo się na nich poślizgnąć?

Możemy posprzątać

Hmm...

Dobrze tylko bez bałaganu!

To tylko zabawa drogi zajączku,

o kasztanowym ludku szybko zapomnieli.

Pora na dobranoc...

 

Już był podobny temat, o podobnej tematyce...a jest ktoś kto wyznaje powściągliwość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani w jednym ani w drugim sensie :lol: Czyli ogólny spokój, cisza na morzu, ogólnie pojęcie połączone z beznadziejnością, nic tylko egzystować odsuwając sferę intymną na drugi, boczny tor, właściwie to ja tak mam. A jak Wy macie, są jakieś okresy burzy i naporu połączone z ascezą? Czy ciągle tym samym biegiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mianowicie jak to jest z seksem oralnym u Was...

 

co konkretnie?lubię czy nie lubię i kto komu?Bo o tym to chyba można rozprawkę napisac. :mrgreen:

 

Osoboiście jak ludzie się kochają-i jedno nie poniża drugiego,to wszystko jest chyba dozwolone?

 

Co Cię tak dziwi Aniu?Masz blokadę..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałam pisać, wszystko jest dla ludzi :mrgreen:

Najważniejsze jest to, żeby nikogo nie zmuszać, żeby siebie do niczego nie zmuszać....ale też nie zamykać się na wszelkie "nowości".

Ja tam wychodzę z założenia, że trzeba próbować, jedne rzeczy są fajne, inne mniej a jeszcze inne są śmieszne - i tak trzeba do tego podchodzić, na luzie z humorem, bo jak się człowiek spina to nic z tego nie wychodzi....... i też nie wiem co dziwnego jest w seksie oralnym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, zdarzajà sie rowniez tacy ktorych seks analny nie rajcuje np moj malz.Niestety nam odbyt kojarzy siè tylko z jednà czynnoscià i zdania nie zmieniè.Aczkolwiek kazdy ma swoje upodobania. :D .my np lubimy siè przebierac-kogos moze to odrazac prawda? ;)

Przeraza mnie rowniez sado- macho :pirate: coz chyba jestem staroswiecka :twisted:

 

[Dodane po edycji:]

 

Misiek_NL, chryste,nie chcialam Ciè obrazic.Nie czuj siè tak,ja wyrazilam tylko swoj poglàd na tè sprawè.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my np lubimy siè przebierac-kogos moze to odrazac prawda? ;)

Przeraza mnie rowniez sado- macho :pirate: coz chyba jestem staroswiecka :twisted:

 

 

;) No mnie wlasnie przebieranie jakos...przeraza...szczegolnie za zwierzeta ;) Ale jak kto lubi, daleka jestem od ocen w tej kwestii :)

 

zwierzèta?? hmm o tym to jeszcze nie slyszalam..serio ludzie tak robià??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwiopijka, takiego stroju jeszcze nie mam i powiem Ci,ze w sklepie z gadzetami nie widzialam....chyba muszè pojechac do wièkszego miasta i siè porozglàdac.hmm moja wyobraznie dziala teraz na najwyzszych obrotach :twisted:

 

[Dodane po edycji:]

 

marcja, znam osoby praktykujàce sm.Jednakze ja siè bojè bolu,nawet niewielkiego-stàd te uprzedzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×