Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

za*ebie mojego dawnego dentyste, no nie wiem po prostu co bym zrobila, gdybym go zobaczyla!!!! Po wczorajszej wizycie u mojej nowej dentystki (zlota kobieta, ratuje mi zeby) moj paraliz nie mija, polowa twarzy dalej jest zdretwiala, glowa bardzo boli, bardzo slabo widze na jedno oko i nie moge nim ruszac, nie moge gryzc, otworzyc buzi nawet do umycia zebow, kiepsko spalam, jestem jakas rozpalona, doslownie emanuje ze mnie goraco a jednoczesnie mam dreszcze, bardzo bola mnie na dodatek kolana, tak, ze ciezko mi chodzic, jakos tak sie pode mna uginaja. :shock: czy te wszystkie dolegliwosci moga byc skutkiem znieczulenia? (zawsze zle znosilam) czy tez moze podtrucia rtecia przy wyrzuceniu plomby amalgamatowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja piernicze!:(Spac nie moglam dzis,cala niedziela zmarnowana;(Takl w lozku meczylam,bralam zolpidem ale nic nie pomagalo.Gdzies o 4 wzielam cala tabl bo juz mialam dosc.Wykoncze sie;(((Czuje sie jak po imprezie jakiejs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić, jakie sobie cuda kupiłam wczoraj :105:

Mało kobiece, może niezgrabne ale jakie śliczne.....beżowe...poprzecierane......i do tego ostatnia para w sklepie wiec pani mi sporo opuściła na cenie......

Poza tym ...mam problem....uwielbiam kupować buty..a mam już ich zdecydowanie za dużo...... 8)

1673855117_Zdjcie_0231.jpg.7ad9f31b901b635c342fd005ad37f047.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić, jakie sobie cuda kupiłam wczoraj :105:

Mało kobiece, może niezgrabne ale jakie śliczne.....beżowe...poprzecierane......i do tego ostatnia para w sklepie wiec pani mi sporo opuściła na cenie......

Poza tym ...mam problem....uwielbiam kupować buty..a mam już ich zdecydowanie za dużo...... 8)

 

 

Ładne glany :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też kocham kupować buty. uważam że zarówno glany, jak i szpilki są ok - wszystko zależy od okoliczności, nastroju i reszty stroju.

 

dzień siakiś taki... niejaki.... obie z Kotą się szwendamy po domu, po czym przysypiamy trochę w wyrku..., obejrzałyśmy Desperate Housewives i Greys Anatomy.... nothing special....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano miałam takie lęki, że porażka, ale wypaliłam pół paczki szlugów i pojechałam do konia. Zmęczyłam się niemiłosiernie ale chyba warto było.

Cały czas chodzi mi po głowie ten basen...

 

Mam tyle rzeczy do zrobienia na jutro a zero nastroju, chęci i sił.

Wdeeeeech.... :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×