Skocz do zawartości
Nerwica.com

Emo :)


Gość kuba94

Rekomendowane odpowiedzi

harpagan83, to zacznij zwracać uwagę, bo czasem nie da się tego czytać, i nie, że czepiamy się z chmur, mieszkasz w Polsce to staraj się posługiwać tym językiem.....zainstaluj sobie Operę, poprawi błędy dla ciebie...poza tym wiesz...jak ktoś ci zwraca słuszną uwagę, to się mówi, dzięki postaram się to poprawić a nie zaczyna wojnę podjazdową bo świadczy to o wiesz....http://www.youtube.com/watch?v=mskRdxjy4fE - polecam filmik :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emo sremo. nie ma to jak przypinać łatki, nabijać się, samemu będąc nie teges.

poprawia Wam to samopoczucie?

czujecie się lepsi, bo nie tniecie się w poprzek lecz wzdłuż?

bo macie prawdziwe choroby, a nie wymyślone? czy aby na pewno?

nie ma tutaj pozerów? czy aby na pewno?

co ten temat wnosi do naszego forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czujecie się lepsi, bo nie tniecie się w poprzek lecz wzdłuż?

bo macie prawdziwe choroby, a nie wymyślone? czy aby na pewno?

Korba....zastanów się co piszesz....bo ani autoagresja ani zaburzenia nie mają związku z tym tematem.......to teraz o niczym nie mogę wyrazić swojego zdania bo się nie tnę i się wywyższam...... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, to zacznij zwracać uwagę, bo czasem nie da się tego czytać, i nie, że czepiamy się z chmur, mieszkasz w Polsce to staraj się posługiwać tym językiem.....zainstaluj sobie Operę, poprawi błędy dla ciebie...poza tym wiesz...jak ktoś ci zwraca słuszną uwagę, to się mówi, dzięki postaram się to poprawić a nie zaczyna wojnę podjazdową bo świadczy to o wiesz....http://www.youtube.com/watch?v=mskRdxjy4fE - polecam filmik :lol:

 

linka poprostu zapisze sie na korepetycje z polskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, nie bardzo rozumiem, co mi zarzucasz :(

mam w zwyczaju zastanawiać się nad tym co piszę.

 

autoagresja nie ma związku z tym tematem? ja widzę cięcie się w co drugim zdaniu.

 

to teraz o niczym nie mogę wyrazić swojego zdania bo się nie tnę i się wywyższam......

 

a gdzie ja coś takiego napisałam? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka Tylko że jak jakiś pacjent co ma NIK dłuższy niż jego przedramię zaczyna się mądrzyć w sposób złośliwy to i ja jestem złośliwy. Jak Bóg, Kubie tak Kuba Bogu. Co innego jak ktoś zwraca się do mnie z szacunkiem, a co innego jak ktoś świruje kozaka na forum internetowym a w domu siedzi jak mysz pod miotłom. Gardzę takimi pacjentami, bo to właśnie przez takich lamerów pojawia się ferment na forach. Zamiast skupić się na temacie to pojawia się taki prowokator i już jest zamieszanie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

autoagresja nie ma związku z tym tematem? ja widzę cięcie się w co drugim zdaniu.

Emo to bycie smętnym, ubieranie sie na czarno, słuchanie dziwnej muzyki......ilu emo się tnie? Dokładnie taki sam odsetek ludzi jak w całym społecześńtwie - bo nikt kto nie ma zaburzeń związanych z autoagresją się nie będzie ciął, ale za to gro ludzi ma kapry i postanawia być emo.....

 

to teraz o niczym nie mogę wyrazić swojego zdania bo się nie tnę i się wywyższam......

 

a gdzie ja coś takiego napisałam? :shock:

 

TU:

czujecie się lepsi, bo nie tniecie się w poprzek lecz wzdłuż?

 

Przynajmniej ja to tak odebrałam.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, nie interesuję się szufladkowaniem ludzi. wszystko co napisałam w swoim poście odniosłam do pierwszego postu tego wątku. wyraziłam się bezosobowo "wy", aby nie zarzucano mi wycieczek do konkretnych osób.

pisanie, że jakiś tam emo tnie się w poprzek, bo nie wie, że skuteczne jest cięcie się wzdłuż, nie jest dla mnie śmieszne, ani trochę.

nawet jeśli to jest rozpieszczony dzieciak, który nie ma innych problemów, tylko robi to na pokaz.

jakiekolwiek cięcie nie jest dla mnie śmieszne. bo mnie dotyczy. mogę być emo, sremo, wisi mi to.

chciałabym nie musieć tego robić. ale ok - chyba nie o tym jest temat, więc już milknę, tylko dodam że:

 

jeśli się nie tniesz, to super, kiedyś pisałam Ci, że podziwiam Twoją walkę z chorobą i przeciwnościami.

nie tniesz się, więc sposób cięcia skomentowany przeze mnie nie odnosi się do Ciebie w żaden sposób.

więc dlaczego miałabym twierdzić, że się wywyższasz? naprawdę nie wiem. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka Tylko że jak jakiś pacjent co ma NIK dłuższy niż jego przedramię zaczyna się mądrzyć w sposób złośliwy to i ja jestem złośliwy. Jak Bóg, Kubie tak Kuba Bogu. Co innego jak ktoś zwraca się do mnie z szacunkiem, a co innego jak ktoś świruje kozaka na forum internetowym a w domu siedzi jak mysz pod miotłom. Gardzę takimi pacjentami, bo to właśnie przez takich lamerów pojawia się ferment na forach. Zamiast skupić się na temacie to pojawia się taki prowokator i już jest zamieszanie. ;)

 

Pierwsze primo, nie przypominam sobie, abym w ostatnim czasie korzystał z usług ZOZ-ów, wiec z pewnością pacjentem, w pełnym rozumieniu tego słowa, nie jestem.

 

Drugie primo, jeżeli tak bardzo jesteś wyzwolony z zasad, to może zaczniesz mówić o zamiast a, sz zamiast rz, g zamiast z itd? Zobaczymy, czy byłbyś rozumiany.

 

Trzecie primo, szacunek nie jest czymś przyrodzonym, ani nie jest to też conditio sine qua non może zajść przekazywania pewnych informacji, bo i komunikacją bym tego nie nazwał. Na szacunek drugiej strony trzeba sobie zasłużyć ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×