Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

jak w poniedziałek wylądowałam u lekarza rodzinnego to zapisała mi dorażnie relanium ale nie brałam bo się bałam

 

[Dodane po edycji:]

 

a jak się bierze tą Asentre to też są takie mocne objawy uboczne????

u każdego objawy uboczne wyglądają inaczej, Asentra jest słabsza od paroksetyny więc może nie będzie tak źle??

A na co masz przepisane leki ssri??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lili-ana

ponieważ nie mogę jeśc posiłków stałych .i stwierdzili że to na tle nerwowym .

odstawiam te leki tydzień temu funkcjonowałam normalnie chodziłam do pracy jeżdżiłam samochodem jadłam płynno-papkowate ale jadłam a teraz jestem wrakiem nie wychodzę z domu boję się sama zostac i znów nic nie jem .chyba te leki nie dla mnie. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lili-ana

ponieważ nie mogę jeśc posiłków stałych .i stwierdzili że to na tle nerwowym .

odstawiam te leki tydzień temu funkcjonowałam normalnie chodziłam do pracy jeżdżiłam samochodem jadłam płynno-papkowate ale jadłam a teraz jestem wrakiem nie wychodzę z domu boję się sama zostac i znów nic nie jem .chyba te leki nie dla mnie. :bezradny:

A porobiłaś jakieś badania, żeby to sprawdzić?? Ile masz lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie nic nie odczuwam, zero skutków ubocznych i zero jakiegoś działania. Ale czekamy cierpliwie... Pewnie byłbym pobudzony na początku, ale przeszedłem z sertraliny 100 z dnia na dzień. Więc przejście jest bezbolesne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie coś takiego, że jak chcecie coś ciekawego zrobić to chętnie to robicie, a jak musicie coś zrobić to nie możecie się do tego zebrać i przekładacie to ciągle, a jak weźmiecie się już za to, to jest okropnie ? ; / (mam na myśli teraz akurat naukę) . Niby fajnie, bo się pozytywnie nastawiam do tego co lubię i w czym chciałbym się rozwijać, ale wpierw muszę inne cholerstwa ogarnąć, a przez to że do tego zbieram sie zbieram i nie mogę zebrać, również te przyjemne rzeczy odkładam w czasie, bo jak je wezmę to jest poczucie że cholera muszę coś innego zrobić.

 

btw. myślałem wejść na 30mg, ale tego nie zrobię, 20mg to spoko dawka jak dla mnie, tylko cholera czynniki zewnętrzne rozpieprzaja mi życie strasznie :roll::(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mit o tam jedno wazne zeby działał na leki

No, jak nie masz partnera/męża i dzieci, to OK, można to łykać, w innym przypadku(jak moim) to trochę komplikuje życie i przeszkadza. Poza tym jestem kobietą, więc zupełny brak emocji jest nie dla mnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na razie tez nie tyje (a biore jeszcze drugi lek po ktorym mozna konkret tyc a tu nic)

i stępienia emocji nie zauważyłam za bardzo, a szkoda bo wolałabym żeby się stępiły :? po *** mi takie chore emocje jakie ja mam

bede gadac na najblizesz wizycie o zwiekszeniu dawki chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×