Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

-asia-, sądzę, że nie ma przeciwskazań. często korzystałam ze znieczulenia u dentysty, bo ja z kolei boję się bólu borowania itp. i nigdy nie zaznaczała moja dentystka, że nie można brać środków przeciwbólowych. ufam jej profesjonalizmowi, gdyby tak było, poinformowałaby mnie.

 

ja dzień spędziłam u koleżanki, która się przeprowadza i sprząta mieszkanie, gdzie nikt nie mieszkał 3 lata i niedawno był mały remont. myłam okna oraz kafle na kolanach z wielką zaciętością. była to swoista terapia odreagowująca, a pomoc drugiej osobie jakoś sprawia mi więcej satysfakcji niż pomoc sobie samej. nie uważam tego dnia za zmarnowanego.

teraz siedzę sobie, piję browka i słucham mojej składanki wyprodukowanej przez myself pt "Songs to love and die by" (tytuł ściągnięty z albumu grupy 8mm).

 

nie myślę o niczym konkretnym. nie mam ochoty dziś na zadręczanie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiolu, dzieki, to ide lyknac, bo az sie przymroczona czuje. w pewnym momencie przestaje odczuwac ten bol jako bol tylko czuje takie dziwne upojenie, nacpanie. koszmar. kolejna wizyte na pewno przekladam na koniec listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój dzisiejszy dzień był nawet nie najgorszy aż do momentu (jakas godzine temu), kiedy to mój ojciec alkoholik pobił sie z moim bratem alkoholikiem, a w miedzy czasie matka alkoholiczka krzyczała wniebogłosy. Potem mój brat wyszedł z domu i teraz nie odbiera ode mnie telefonów, umieram ze strachu co sie z nim dzieje... Po jego wyjściu jeszcze rodzice sie porzucali na siebie z pól godziny. Teraz jest juz spokój, nikt sie do siebie nie odzywa. A ja czuje lęk, wstyd, smutek, współczucie i poczucie winy. No i bezsilnośc kompletną - bo w żaden sposób nie moge mojmu bratu pomóc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×