Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny


peace-b

Rekomendowane odpowiedzi

Może się czepiam, ale trudno mi sobie wyobrazić kompromis, skoro "cenisz wysoko rozmowę o swoich potrzebach, a nie o potrzebach partnera i Twoich lub po prostu o potrzebach Waszych.

Trochę źle mnie zrozumiałeś - użyłam zaimka zwrotnego, żeby podkreślić wzajemność. Gdyby tak nie było, napisałabym ,,o moich". Miałam na myśli to, że ja mówię o swoich potrzebach, a mój potencjalny chłopak o swoich.

 

po prostu poddają się bez walki.
To akurat jest cecha znaczącej części ludzi, którzy szybko wrośli w konsumpcjonizm. Dzięki temu powszechnie traktuje się drugiego człowieka jak pralkę czy toster - jak coś nawala w relacji z drugim człowiekiem, to trzeba się go pozbyć... i poszukać nowego... bo "po co <>, gdy wokoło tyle innych <<łatwo dostępnych>> ludzi" ?

To mi się podoba (to znaczy zjawisko mi się nie podoba, ale sposób, w jaki to opisałeś).

 

Wobec tego może nawet nie tyle problemem jest, że bronisz swego (co może być inaczej interpretowane przez potencjalnych partnerów), ile to, że zbyt szybko dajesz to po sobie poznać - może potencjalny partner dowiaduje się o tym jeszcze wtedy, gdy to co Was może połączyć, nie istnieje lub jest bardzo słabe, zamiast wtedy, gdyby najpierw odkrył, jakie masz zalety do zaoferowania ?

 

Coś w tym jest. Pewnie sprawiam wrażenie, że chcę mieć swój świat tylko i wyłączenie dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godność to nie to samo co samoocena. Godność się ma, albo nie, samoocena może falować pod wpływem pewnych czynników. Nie wiem jak prostytutka mogą podreparować samoocenę, przecież ona jest miła, bo jej za to płacisz - tak samo jak psycholog, on nie jest Twoim przyjacielem, bo Cię słucha, bo ma za to płacone.

 

Wątpię w to, że pani stosuje prezerwatywę dla kobiet (tak, takie cos istnieje), aby uchronić Cię przed swoimi, nazwijmy to, płynami ustrojowymi... Są one tak samo zaraźliwe jak męska sperma. Jeżeli nie chcesz nikogo zarazić tak jak piszesz, to powinieneś uprawiać seks 4 razy do roku,bo HIV jest wiarygodny po 3 miesiącach, a jeżeli złapiesz, czy to HIV czy jedno z HV, to zarażasz po 72 godzinach, czasem nawet wcześniej - w zależności od organizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panno_Modliszko, skąd w Tobie taka nienawiść do prostytutek?

Podobno studiujesz psychologię, nie daj Boże coś z terapeutyką, nie wyobrażam sobie psychologa oceniającego jakąkolwiek grupę ludzi z taką pogardą.

 

Godność to nie to samo co samoocena. Godność się ma, albo nie, samoocena może falować (...)

 

Aha, czyli godność to jakaś stała ? Kto o niej decyduje? Komisja ds. Godności? Czy kto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinnaś tak brać tego do siebie. Ty rozliczasz całą rzeszę ludzi, o których w ogóle nic nie wiesz, to i ja pozwoliłem sobie ocenić Ciebie, i to przecież chyba w skromniejszym zakresie, niż Ty to robisz z prostytutkami.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godność to nie to samo co samoocena. Godność się ma, albo nie, samoocena może falować pod wpływem pewnych czynników.

eligojot tak jak chłopak i dzieweczyna też nie to samo ale jednak ida w parze.

Nie wiem jak prostytutka mogą podreparować samoocenę, przecież ona jest miła, bo jej za to płacisz - tak samo jak psycholog, on nie jest Twoim przyjacielem, bo Cię słucha, bo ma za to płacone.

To skoro prostytutka nikomu samooceny nie podniesie to analogicznie jest z psychologiem, po huj do niego chodzić skoro on ma cie w dupie jesteś tylko jego pacjentem on udaje że ci wspólczuje i że mu na tobie zalerzy, a jednak ludzie korzystają z takich porad. Tak samo niektórzy korzystaja z usłog dziwek.

Pozatym kiedys oglądałem program w Holadii pewna grópa pielęgniarek świadczyła usłuógi seksualne inwalidom, z Uwagi na ich nienajleprzy stan emocjonalny i brak partnerki z powodu ułomności.

Wątpię w to, że pani stosuje prezerwatywę dla kobiet

Ano raczej nie stosuje, ale zanim co kolwiek Ci zrobi to na instryment naklada gumkę więc ty ją masz a nie ona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie głównym: nie chce mi się szukać dziewczyny, przeszło mi na razie.

 

Panna_Modliszka, bardzo proste są kategorie którymi oceniasz prostytutki. A czy Ty przypadkiem też nie sprzedajesz się za pieniądze? W pracy, załóżmy że pracujesz. Dajesz coś z siebie i ktoś na tym korzysta. Nie wstyd Ci tak dawać dupy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie: nie chce mi się szukać dziewczyny, przeszło mi na razie.

 

Panna_Modliszka, bardzo proste są kategorie którymi oceniasz prostytutki. A czy Ty przypadkiem też nie sprzedajesz się za pieniądze? W pracy, załóżmy że pracujesz. Dajesz coś z siebie i ktoś na tym korzysta. Nie wstyd Ci tak dawać dupy?

 

Znasz moze odpowiedni artykul w KK?

Zdajesz sobie sprawe,ze wlasnie podpadasz pod paragraf o obrazie?

 

Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

 

Twoje personalia moga zostac ustalone po IP.

 

Natychmiast przepros Panne Modliszke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janek66, jak facet jest silny, to i silne kobiety go nie przerażają :). Każdy ma jakiś gust, dla jednego idealna będzie ciepła i delikatna, dla innego silna i niezależna.

Najlepiej byloby,zeby byla i taka , i taka :)

Wash and Go :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janek66, jak facet jest silny, to i silne kobiety go nie przerażają :). Każdy ma jakiś gust, dla jednego idealna będzie ciepła i delikatna, dla innego silna i niezależna.

Najlepiej byloby,zeby byla i taka , i taka :)

Wash and Go :D

 

Dokładnie :)

Tylko skad taka wziac?

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janek66, dziękuję Ci za obronę :* Ale wiesz.. nie warto się pewnymi rzeczami przejmować,trzeba się unieść ponad nie.Ktoś na siłę chce zrobić mi na złość, nie dam się wciągać w takie zabawy :)

 

[Dodane po edycji:]

 

Janek66, tu jestem ! :lol:

 

Nie ma za co Modliszko :)

 

Jestes - a daleko mam do Ciebie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przyznam, ze dosc ostra ocena prostytutek i innych pokrewnych. Ja m.in. dlatego wstrzymuje sie z terapią bo nie chcialabym na niej niczego ukrywac, ale zdaje sobie sprawe, ze sa osoby, ktore lubia od razu przytknac łatke 'daje dupy', 'nic nie warta, nie szanujaca sie szmata' etc. i dalej oceniac przez pryzmat tego. Mimo, ze za kase sie nie sprzedawalam nigdy to niektore panny, ktorym zycie potoczylo sie idealnie w milosci nie potrafia zrozumiec niektórych spraw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na siłę chce zrobić mi na złość, nie dam się wciągać w takie zabawy :)

 

 

I to jest właśnie przykre - ja próbowałem jakoś do Ciebie dotrzeć, naświetlić sprawę od innej strony niż przywykłaś, a Ty od razu kwalifikujesz to jako złośliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja podziele sie pewna obserwacj nt. forum. Jestem tutaj juz troche czasu i wiecie co? Nie wiem czemu na forum dla ludzi nerwowych, o ludziach nerwowych agresja slowna jest tak popularna? Kazdy z nas jest tutaj czlowiekiem - realnym, nie tylko jakims nickiem czy adresem IP. Mnie np. bardzo poruszyla historia pewnej kobiety, uzytkowniczki forum, ktora zostala brutalnie poparzona przez męża. Moglismy wszyscy uslyszec o tej historii w mediach, kiedy to dopiero pare dni wczesniej pisala ona na forum, nie wiem nawet co - nie sledzilem jej postów.

 

Naprawde zastanowmy sie co kierujemy do drugiego dyskutanta, bo to jest prawdziwa, realna osoba, a nie tylko komputer z IP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modliszkadroczenie daje mi satysfakcje, zwłaszcza jak ktoś na nią reaguje ;)

Wydajesz sie miłą dziewczyną i szanuje Cie pomimo że mamy różne punkty widzenia w pewnej sprawie.

Bardzo podoba misie jak reagujesz gdy bronisz swoich racji:)

Może to głupie bo trudno oceniać takie rzeczy przez czat i fora internetowe, Ale robisz to w Uroczy sposób :mrgreen: wiec nie potrafie czuć do Ciebie agresji :P

 

[Dodane po edycji:]

 

znowu wyjdzie że sie podlizuje :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga Modliszko

 

Od jakiegoś czasu nie płaciłem, i spotykalem sie z pewną Panią i myslełem że już wiecej nie będę musiał płacic i chodzić do takich miejsc. Niestety 1,5 miesiaca temu na wieczorze kawalerskim doznałem powarznej kontuzji kolana(Zerwane więzadło krzyżowe)i od miesiąca jestem po operacji. Głownie siedze w domu i jak gdzieś wychodze to do szpitala po l4, albo na rechabilitacje. Właśnie teraz najbardziej brakuje mi mojej Pani a ona mnie olała :(, A ja tak bardzo się w niej zakochałem, pomimo tego że powiedziałem że nigdy wiecej pirwszy sie nie zakocham. Między innymi dla tego zalogowałem sie na to forum bo byłem tak przybity że już sam nie wiedziałem co mam robić.

Od czasu do czasu przychodzi mnie odwiedzić wtedy jest wspaniale, ale czuje że jej na mnie nie zalerzy i robi to chyba z litości że mam tą nogę w takim stanie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przyznam, ze dosc ostra ocena prostytutek i innych pokrewnych. Ja m.in. dlatego wstrzymuje sie z terapią bo nie chcialabym na niej niczego ukrywac, ale zdaje sobie sprawe, ze sa osoby, ktore lubia od razu przytknac łatke 'daje dupy', 'nic nie warta, nie szanujaca sie szmata' etc. i dalej oceniac przez pryzmat tego. Mimo, ze za kase sie nie sprzedawalam nigdy to niektore panny, ktorym zycie potoczylo sie idealnie w milosci nie potrafia zrozumiec niektórych spraw.

 

Zgadzam się, że ludzie zbyt łatwo przypinają łatki. Szczególnie, że tak naprawdę prostytucja opiera się na wykorzystywaniu kobiet, które potrzebują pomocy. Wiele z nich jest do tego przymuszanych (o czym zbyt łatwo się zapomina), wiele ma za sobą historię przemocy seksualnej w dzieciństwie i młodości (podobnie jak i mężczyźni w tej samej sytuacji).

 

Dla mnie facet, który korzysta z usług prostytutek, traktuje kobiety jak przedmiot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mizer jeśli jesteś silna i masz poczucie humoru to wybacz nie jesteś ideałem kobiety.Faceci lubią czuć się pewnie przy kobiecie dlatego silne kobiety ich przerazają.Znaczy nie mnie,ja lubie dominujące i bardzo silne dziewczyny i one mnie lubią mnie może dlatego że jestem słaby :roll:

 

Sporo poświęciłem żeby znów mieć poczucie humoru i dzięki wsparciu leków stało się.Nie zrezygnuje z tego bo takiego się lubie.Także bedę musiał znaleść dziewczynę z jajem

 

1. nie wiem czy jestem silna, tak jak pewnie wszyscy- czasem bywam strasznie ciotowata a doliczając do tego wątki chorobowe raczej żyje mi się ostatnio jałowo. napisałam o okresie świetności. ale wkurza mnie strasznie to, że FACECI mogą sobie: gadać farmazony, wymyslać różne akcje, spić się jak bele i drzeć ryja, byc wisienką na torcie, bo zawsze ich widać i słychać, być sobą, a KOBIETY (moim zdaniem), żeby wskoczyć na wyższy lewel omawianej zayebistości muszą: ładnie wyglądać, być piękne, wypacykowane, najlepiej, żeby się za dużo nie odzywały, bo po co psuć sobie o nie uszy, a jak sie odezwą to najlepiej w formie przesłodzonych panienek. wiem, że przejaskrawiłam to, może się mylę, bo pozostał jeszcze aspekt rzadko ujawnianej inteligencji, bo jak ujawni się jej za dużo, to wtedy już będzie zrzęda albo inny potwór :P

I Ty pewnie myślisz, że z takim doświadczeniem życiowym, pt: lepiej potrzepocz rzęsami, bo jak jeszcze pokarzesz na co cię stać, to facet ucieknie zyje mi się lekko. Więc Ci zazdroszczę.

Ale w sumie powinnam olać tę kwestię- żeby ie było, że połowa forum zaraz zacznie mi pisać teksty o samoakceptowaniu się, byciu sobą i innych farmazonach. w końcu i tak czy siak będę sobą, wyjścia nie ma, więc to niepotrzebne XD

 

Aha- pewnie dlatego uważam, że nieśmiali faceci sa fajni, bo jak mam do czynienia z kozakami to oboje mamy tendencje do ścigania się.

 

Janek-

hah, dzieki za komplement XD ale lat mam 21.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×