Skocz do zawartości
Nerwica.com

Metalowcy , szataniści - uratuj swoje dziecko :)


Gość kuba94

Rekomendowane odpowiedzi

....aaaaa ,to stąd mój CHAD

Wszystko jasne.

I juz sie nie dziwie , że mnie pier.dolnęło ze zdwojona siłą-ja nie tylko słucham Metalu ,ale również , a może przede wszystkim, Metal tworze na próbach,a co gorsza mam czelnośc publicznie dla setek osób go wykonywać !!

A na wokalu pierwszy "szatanista" niepodległej RP- mój Brat !!!

Zacznijcie czytac moje posty od tyłu, przy włączonym odkurzaczu-dotrze do Was ukryte przesłanie i po.pier.doli Was tak jak mnie

\m/ Robert \m/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijcie czytac moje posty od tyłu, przy włączonym odkurzaczu-dotrze do Was ukryte przesłanie i po.pier.doli Was tak jak mnie

\m/ Robert \m/

 

Hehehe niezle pojechałeś :lol: .

Nawet bedac w tej chwili w stanie agonalnej rosliny potrafiles mnie rozbawic.

 

Pamiętam jak w podstawowce klecha ostrzegał nas przed słuchaniem Michaela Jacksona,ktory wedlug niego mial powiazania z okultyzmem.

 

Ale że takie urocze i seksowne dziewcze jak Avril Lavigne ma zadatki na satanistke (lub nią jest)...kto by pomyślał ;)

 

A tak na serio,to sto razy wolałbym iść na ustawke z dresem niż spotkać na swej drodze nawiedzoną fanatyczke płci żeńskiej w podeszłym wieku z moherkiem na głowie.

Po dresie wiesz czego możesz się spodziewac,natomiast mijając taką niepozorną babcie (która dostrzegła w między czasie na Twojej koszulce dziwne symbole) możesz niespodziewanie dostać nóż w plecy ;) .

 

Ja slucham praktycznie wszystkiego,ale nie ukrywam ze metal jest mi najbliższy (choc nie każdy mi ze tak powiem podchodzi).Zawsze tak było i mam nadzieje,ze to sie nie zmieni.Natomiast zespoly takie jak np. Gorgoroth i tym podobne mnie nie przekonują a cała ich otoczka koncertowa (dzieki ktorej chca zapewne byc zapamietani) to przesada na maksa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądalam w liceum :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

• Avril Lavigne

*Blink 182

• Evanescence

• Good Charlotte

• Wilki - nazwa zespołu nawiązuje do baśniowych wilkołaków - satanistycznych bestii

• Michael Jackson

• Myslovitz

• Jan Borysewicz

• The Police

• The Rasmus

• Trubadurzy

 

Swoją drogą jak to są zespoly metalowe to..aha :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba trudno by było zdobyć takie ze tak powiem "artefakty" jakimi jest obwieszony ten osobnik.Ten ogromny pentagram musialbym chyba ściągać zza granicy albo zapłacić jakiemuś dobremu spawaczowi/ślusarzowi -artyście w pobliskim zakładzie aby mi coś takiego zmajstrował :mrgreen: .

Obstawiam ze nawet nie doniósłbym go do domu dostając po drodze siekiere w plecy heheheh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Kazika trzeba dodać. Przecież to czysty szatanizm:

 

"Ściągnąłem księdzu sygnet z palca

Gdy obok mnie usiadł na wersalce

A gdy potem upił się winem

Wstrzyknąłem mu w nogę lidokainę"

 

"Bo jestem grzesznikiem i o tym wiem

Grzesznikiem jestem tak to wiem

Jestem grzesznikiem i o tym wiem

Grzesznikiem jestem tak to wiem"

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×