Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny


peace-b

Rekomendowane odpowiedzi

Luzak za 25 lat?

Czesto lump pod blokiem.

 

Dzisiejszy sztywniak za 25 lat?

A moze i prezes firmy.

A prawdopodobnie odpowiedzialne stanowisko.

 

 

co za p......enie Janek66 co innego luzak co lubi imprezy i dobrą zabawe a co innego żul pod blokiem co zamiast do klubu czy na domówke woli siedzieć na lawce i pić piwo. Ci co stają sie żulami napewno nie sa typem luzaka. Tacy goście i gościunie najcześciej mają problemy emocjonalne i jedyne na co potrafią sie przełamać to picie wina czy piwa na lawce. Prawda jest taka ze w pracy, na podwórku, w szkole, na uczelni. Ludzie z osobowością luzaka są bardzo lubiani bo potrafią rozkrecic czesto h....ą na wstępie atmosfere, bez urzycia alko, czy narko. Rzucą jakiś śmieszny tekst i już wszyscy są happy :D. I bardzo czesto tacy ludzie szybciej osiągają karjere bo poprostu sa lubiani i budzą wieksze zaufanie niż pracuśie co sa sztywni i w około nażekają ze oni tak bardzo pracują a inni sie obijają i im tylko d...y w głowie. Oczywiscie nie zawsze tak jest, ale charyzma i wesoła osobowość mają wieksze znaczenie niż umiejętności. Gdyby było inaczej to pełno ludzi z bardzo dobrym wykształceniem nie szukało by pracy. A ludzie bez wykształcenia nie mieli by takich pieniążków i posiadłości. Sprawdź to Yo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luzak za 25 lat?

Czesto lump pod blokiem.

 

Dzisiejszy sztywniak za 25 lat?

A moze i prezes firmy.

A prawdopodobnie odpowiedzialne stanowisko.

 

 

co za p......enie Janek66

Hamuj sie ze slownictwem.

co innego luzak co lubi imprezy i dobrą zabawe a co innego żul pod blokiem co zamiast do klubu czy na domówke woli siedzieć na lawce i pić piwo. Ci co stają sie żulami napewno nie sa typem luzaka. Tacy goście i gościunie najcześciej mają problemy emocjonalne i jedyne na co potrafią sie przełamać to picie wina czy piwa na lawce.

Mam pare lat wiecej od Ciebie i znam historie kilku takich.Kiedys byli luzakami,teraz sa alkoholikami.

Pamietaj jedno - nic co opisuje nie jest wymyslone,wszystko jest wziete z zycia.

Nie tylko w tym temacie,ale w kazdym innym,gdzie pisze.

Prawda jest taka ze w pracy, na podwórku, w szkole, na uczelni. Ludzie z osobowością luzaka są bardzo lubiani bo potrafią rozkrecic czesto h....ą na wstępie atmosfere, bez urzycia alko, czy narko. Rzucą jakiś śmieszny tekst i już wszyscy są happy :D. I bardzo czesto tacy ludzie szybciej osiągają karjere bo poprostu sa lubiani i budzą wieksze zaufanie niż pracuśie co sa sztywni i w około nażekają ze oni tak bardzo pracują a inni sie obijają i im tylko d...y w głowie. Oczywiscie nie zawsze tak jest, ale charyzma i wesoła osobowość mają wieksze znaczenie niż umiejętności. Gdyby było inaczej to pełno ludzi z bardzo dobrym wykształceniem nie szukało by pracy. A ludzie bez wykształcenia nie mieli by takich pieniążków i posiadłości. Sprawdź to Yo!

Wyksztalcenie to nie sa umiejetnosci.

A luzactwo to nie sa kwalifikacje.

W czasie kiedy luzak sie bawi,pracus robi wyniki.

A w swiecie przemyslu i gospodarki to jest najwazniejsze.

Mowie o normalnym swiecie i o normalnej grze rynkowej,nie o lapownictwie i ukladach.

 

Owszem,luzacy sa weseli,umieja rozbawic towarzystwo.Ale lubienie kogos nie ma wplywu na jego kariere.W firmie nie rzadzi demokracja,ale zarzad lub szef.

Zalozmy,ze sa redukcje pracownikow.

Jak myslisz-kto pierwszy bedzie zwolniony: pracus czy pijak?

Pytanie retoryczne :D

 

 

Koniec dyskusji z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janek66, a jak kogoś brzydzi takie gonienie za kasą? Jak nie ma najmniejszej ochoty być jednym ze szczurów w wyścigu?

Da się życ spokojnie, zarabiając wystarczające pieniądze i nie być takim spiętym sztywnym typem, który nie ma do kogo buzi otworzyć ani gdzie wyjść bo zabrakło mu czasu na socjalizację w młodości bo siedział, uczył się, pracowała i teraz nawet jak chciałby mieć znajomych to już nie taka prosta sprawa...... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janek66, a jak kogoś brzydzi takie gonienie za kasą? Jak nie ma najmniejszej ochoty być jednym ze szczurów w wyścigu?

Da się życ spokojnie, zarabiając wystarczające pieniądze i nie być takim spiętym sztywnym typem, który nie ma do kogo buzi otworzyć ani gdzie wyjść bo zabrakło mu czasu na socjalizację w młodości bo siedział, uczył się, pracowała i teraz nawet jak chciałby mieć znajomych to już nie taka prosta sprawa...... :-|

Oczywiscie,ze tak.

Nie kazdy musi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamuj sie ze slownictwem

Stary nie bądź taki wrażliwy bo nie obrażam cie

 

Mam pare lat wiecej od Ciebie i znam historie kilku takich.Kiedys byli luzakami,teraz sa alkoholikami.

Pamietaj jedno - nic co opisuje nie jest wymyslone,wszystko jest wziete z zycia.

Nie tylko w tym temacie,ale w kazdym innym,gdzie pisze

Nie przecze że znasz, ale ja znam historie osób które luzakami nie byli i mieli kompleksy byli spokojni i wyciszenie i też zostali alkocholikami. Luzak to taka osoba ktora potrafi być swobodna i wyluzowana bez pomocy alkocholu czy narkotyków. A luzacy co są luźni i zabawni dopiero jak sie napiją albo naćpają to czesto osoby które maskują swoja prawdziwą zranioną naturę, i tacy ludzie sa bardziej podatni na uzależnienia

 

Owszem,luzacy sa weseli,umieja rozbawic towarzystwo.Ale lubienie kogos nie ma wplywu na jego kariere.W firmie nie rzadzi demokracja,ale zarzad lub szef.

Zalozmy,ze sa redukcje pracownikow.

Jak myslisz-kto pierwszy bedzie zwolniony: pracus czy pijak?

Pytanie retoryczne

 

Panie Kolego źle robisz stawiając na równi luzaka= pijaka, bo pijakiem może byc koleś co sie nawali a puźniej robi awantury bije sie z facetami obraża kobiety, a luzak to ktoś kto sie nie spina i nie berze wszystkiego do siebie i niestety albo stety tacy ludzie sa bardziej lubiani przez szefostwo lub zarząd firmy, wiadomym jest że muszą sie też czymś wykazać i coś osiągnąc dla firmy, ale żadko sie zdarza że szefem czy liderem, czy tymbardzej prezesem zostanie ktoś kto jest ponury smutny i zamkniety w sobie, obojętne że całe życie będzie trzeźwy i pracuje za 10-ciu. A wiesz skąd jak to wiem? Ano z tąd że ja zapierdzielałem z 2 starałem sie jak mogłem ale niestey dusza towarzystwa nie byłem jestem raczej zamkniety w sobie i czesto siespinam przy ludziach i po mimo tego że sie starałem to i tak nie byłem doceniany przez szefostwo.

 

Moje doświadczenie uczy mnie że w życiu głównie decydują o sukcesie relacje między ludzkie a puźniej kwalifikacje ( bez urazy) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adaś przypadek bo życie to nie film "40letni prawiczek" przejdź sie na dziwki to nic złego, a kto wie może sie przełamiesz i odmienisz sie na samca alfe po takiej przygodzie. Tylko zrób to z taką dziewczyną która bedzie naprawde miła dla ciebie, bo potem możesz mieć uraz ;) polecam stronkę Roksa.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adaś przypadek, do burdelu? Zlituj się :?

 

Szanujcie się trochę ludzie :-|

 

a ja go troche rozumiem, Jak mamy nabrać szacunku do siebie skoro ludzie nas nie szanują tym bardziej dziewczyny :?

 

Skoro sa takie pojebane czasy że nie można być prawiczkiem, starym kawalerem zato gejem jest być cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak kobiety mają szanować męską dziwkę ? Bo tak nazywam ludzi, którzy się z dziwkami puszczają.

 

Wolałabym prawiczka niż takiego głupka, który do burdelu poleciał. Obrzydlistwo.

 

Wybacz ale męska dziwka to facet co dyma starsze panie albo co obciąga starym Pedałom.

Klijenci prostytutek to najcześciej nadziani Adwokaci, Prawnicy i Biznesmeni. Ale też kolesie co mają problemy z nawiązaniem relacji z dziewczynami.

Byłem pare razy na dziwkach i nie żałuje i nie czuje sie dziwka pod żadnym względem bo nigdy w żadnym sęsie nie sprzedałem sie za kase. A pozatym adaś przypadek sam mówił ze dziewczyny na forum nie pojechaly go za to że jest dziwkażem tylko za to że jest prawiczkiem, więc gdzie tu sprawiedliwosć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żałosne i obrzydliwe to jest jak ktoś rozsmarowywuje sobie kał na klacie a dziwka to najstarszy zawód świata.

 

Panna_Modliszka wybacze Ci że nie chcesz ze mna gadać bo jestem bardzo obleśnym świntuchem :twisted: . Tylko nie wybacze Ci tego że nie potrafisz wczuć sie w sytuacje innej osoby i myślisz że pozjadałaś wszystkie rozumy i wiesz kto jest dobry a kto zły. pozatym Przeczytaj pojęcie Męskiej Dziwki np w słowniku a potem sie wypowiadaj na dany temat bo niestety mylisz pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście mogę omijać tą żałosną paplaninę. Powodzenia na pannach,mi szkoda czasu na dyskusje z takimi ludźmi.

 

Panna_ Modliszka mam gdzieś twoje powodzenie zwłaszcza że to ironia, towoja paplanina nie jest żałosna jest beznadziejnie pusta, ale to zrozumiale :)

 

[Dodane po edycji:]

 

Gdybym był w stanie znaleźć jak to piszesz normalną dziewczynę to nie pisał bym takich rzeczy

 

Życze Ci powodzenia w znaleźieniu dziewczyny, ale z tego co wiem to podstawą jest Pewnosć siebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, pewnie, bo trzeba zbluzgać, przyłożyć a później powiedzieć suce gdzie jej miejsce......... :lol:

Na takie postępowanie leci określony typ kobiet, jeśli o takie ci chodzi to masz je w garści.

Co do męskich dziwek, niestety, kobiety mają do tego inne podejście niż faceci i zgadzam się z modliszką, dla mnie też koleś który stuka co popadnie, przy tym chodzi na dziwki to zwykła męska dziwka i tyle.

Pan który bzyka starsze panie dla kasy to Żigolo :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adaś przypadek ja miałem to samo tylko mi nikt niczego nie doradzał. Sam poszedłem do burdelu na swój pierwszy raz, a po prau miesiacach poznałem dziewczynę z którą byłem rok czasu i to był najpiekniejszy rok mojego życia :smile:. Niestety niektóre osoby nie zrozumieja Twojej sytuacji, tym Bardziej dziewczyna, czytałeś jak zareagowała na to Modliszka. Tak reaguje na facetów co byli na dziwkach większosć dziewczyn, dla tego jej postawa nie zaskoczyła mnie.

Ja tam niechce ci doradzać co masz z tym fantem zrobić to twój wybór, wiem jedno pujście na dziwki to nie przestępstwo, a zawsze moze pomóc, ale też nie musi.

Wiem tylko że z nerwica nie poznasz fajnej dziewczyny, może najpierw wylecz nerwice a puźniej zacznij flirtowac z dziewczynami ze spokojnym stanem umysłu.

Narazie zacznij przełamywać opór przed dziewczynami, nie podrywaj ich tylko nawiazuj pozytywne relacje, ucz sie z nimi rozmawiać. A jak chcesz to idź na dziwki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, pewnie, bo trzeba zbluzgać, przyłożyć a później powiedzieć suce gdzie jej miejsce.........

 

no widzisz linka masz mnie za bóraka który uznaje kobiety za worek do spuszczania spermy a to nie prawda :smile: . Pisałem ze byłem tak nie smialy i tak zakompleksiony i tak znerwicowany ze bałem sie kontaktu z dziewczynami. Nie było mowy o tym, żebym jaką kolwiek mógł poznać, ale żeby to wiedzieć musiala bys przeczytać mój post który założyłem na początku. Dlatego z rozpaczy i żałosci nad samym sobą w wieku 22 lat zrobiłem to pierwszy raz z prostytutką, potem zrobiłem to jeszcze pare razy ;) a potem poznałem dziewczynę i byłem z nią rok czasu i to był mój najwspanialszy okres mojego życia wtedy poczułem sie jak 100% męrzczyzna. Niestety Ty i Modliszka najwyraźniej nie macie i nie miałyscie problemów z seksem sprawami damskomęskimi i problemami identyfikacji z własną płcią wiec i tak tego nie zrozumiecie.

Wiem jak reagują dziewczyny na kolesi którzy tak postępują, wiem też dla czego, bo nie chcecie sie czuc jak przedmioty w oczach faceta tylko jak pełnowartościowi ludzie, chcecie być szanowane i postrzegane jako cos wiecej niż obiekt seksualny z którym sie robi tegez tegez i good bye. Tak wiekszość dziwkaży postrzegają prostytutkę i pewnie też ogolnie kobietę z tąd taka nienawisć Modliszki do mnie, ale sa też faceci którzy robia to z innych pobodek i oprócz seksu szukają uczucia ze strony takich prostytutek, bo nie stać ich na relacje damsko męską taką jak Pan Bóg przykazał. Nie czuje sie winny temu ze zrobiłem to co zrobiłem i powiem wiecej nie żałuje tego bo nikomu krzywdy nie zrobiłem, ale nie pozwole na to zeby ktoś wydawał obraźlwe osądy na mój temat skoro nawet mnienie zna. Z tego co wiem to każdy z nas ma tu jakieś problemy depresje , kompleksy, nerwice, paranje itp i każdy w zwiazku z tym popełnił jakieś żeczy których w normalny sposob by nie zrobil. Więc nie sądźcie książki po okladce.

A tak na marginesie to Zigolo to dziwka, Prostytutka to Dziwka, Kobieta i Facet który robi to za darmo z kim popadnie to też dziwka ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

Dzięki za rozbawienie tą żałosnością

 

Modliszka to zajebiscie że bawi Cie czyjeś cierpienie i masz teraz obiekt drwin.

Masz sie za damę z wyrzszych swer co je bółkę przez bibółkę wiec i ja gardzę Tobą i w moich dziwkarskich oczach to Ty jesteś żałosna skoro nie umiesz sie wczuć w sytuacje kolesia który pewnie nie raz został w beszczelny sposób pojechany przez dziewczyny i teraz jak to sie mówi brzytwy sie chwyta. Jak widac twoje uprzedzenia wzieły górę nad zdrowym rozsądkiem i podeszłaś do tego tak emocjonalnie jak by kiedys jakiś facet potraktował cie w bardzo wulgarny sposob. Cóż to na pewno nie moja wina i nie poczówam sie do odpowiedzialności. PIS!

 

[Dodane po edycji:]

 

harpagan83 masz u mnie dużą wódkę :D myślałem ,że już nie znajdę tu ani nigdzie indziej człowieka który pierwszy raz przeżył w burdelu i nie wstydzi się o tym pisać.W moim przypadku pójście na dziwki to jedyne sensowne rozwiązanie które powoli robi się koniecznością.W każdym razie jak tam dotrę to dam znać jak było :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Skoro seksualog Ci poradzil taką opcje, załorze sie że to był facet;) to myśle że nie zaszkodzi spróbować. Przed pujściem zadzwon telefonicznie i powiedz że to twój pierwszy raz i czy możesz liczyc na wyrozumiałosć i uprzejmość. Napewno taka Pani nie potraktuje cie jak napalonego dziwkojeba tylko jak chłopaka co to jest jego pierwszy raz. Wiesz dziwki w brew pozorom to całkiem rónwe babki i znają dusze faceta jak włąsna kieszeń, wiedzą jego słąbe i mocne strony bo maja doswiadczenie. Ale tak jak wcześniej dziwka dziwce nie równa sa też tempe szmaty co jak zobaczą że jesteś zielony to bedą dla ciebie nie miłe. wiec jak na wstepie jakaś laska bedzie mieć jakieś wąty do Ciebie to podziękuj i idź w miejsce gdzie cie docenią.

Nie biore odpowiedzialnośći za swoje amatroskie porady, ale ja tak zrobiłem i nie żałuje powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech adaś idzie i robi co chce, ale właściwie dlaczego czuje on takie parcie na pozbycie się prawictwa? W czym ma to pomoc? Pojdzie do dziwki i nagle odmieni to jego zycie? Adas, zapomnij, zycie nie jest takie proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, nie bawi mnie niczyje cierpienie i nie mam zamiaru z nikogo drwić. Nie mam się za żadną damę, po prostu nie byłabym w stanie iść do dziwki, bo by mnie to brzydziło. Też mam do tego prawo. Wolałabym nie robić nic, niż robić to z byle kim. Nikt mnie nie potraktował brutalnie, a Ty możesz sobie darować obrażanie mnie.

 

Żałosnością nazwałam nieszukanie innych rozwiązań,tylko od razu uciekanie do takich czynów i radzenie komuś od razu, żeby leciał do "panienek do towarzystwa" zamiast postarać się dojść do źródła problemu i go rozwiązać.. Nie mam zamiaru się sprzeczać.

 

Widzisz masz takie podejscie bo jesteś Kobietą i nie dziwi mnie ono, Nigy nie zrozumiesz podejścia faceta, z właszcza w sytuacji wyzej wymienionej bo nim nie jestes myślisz innymi kategorjami, ale myśle że pomimo braku róznicy płci można sie wczuć w czyjąś sytuacje tylko trzeba chcieć, a ty niechcesz. i wolisz mowic ze jestem frajerem i żałosnym człowiekiem. Ty pierwsza mnie obraziłas wiec nie odwracaj teraz kota ogonem. Seks i intymne relacje z kobietą są bardzo wazne dla prawidłowego rozwoju psychoemocjonalnego męrzczyzny. Facet ma inne zapatrywanie na seks niz kobieta i inaczej postrzega pewne sprawy. Ty jako Kobieta jak jestes atrakcyjna nie musisz robic nic żeby znaleźć chłopaka wystarczy że cie ktoś poderwie i zagada do ciebie, a ty decydujesz czy przyjmiesz jego zaloty czy nie. A facet musi zdobyć serce kobiety, nie może byc bierny. Tylko Ciekawe jak ma to zrobić jak ma kompleksy i problemy emocjonalne. Ja kożystałem z Agencji bo nie potrafiłem w inny sposób sobie znaleźć bliskosci kobiety, wiem że nie ma co porównywać tego do prawdziwego związku, ale przynajmniej będąc tam miałem jego namiastke. Może ty na moim miejscu wolała byś zostać dziewica i nie robić nic, ale nie jesteś mną wiec nie oceniaj mnie, a jeżeli juz to robisz to nie obrażaj. Bo jeśli nie masz problemów z seksem i atrakcyjnoiścią to nie wiesz jak to jest być samotnym. Wiele ułomnych dziewczyn które nie mogą znaleźć partnera kożysta z uslog żigolaków wiec cos w tym musi być. I jeśli chcesz wiedzieć to szukam innych rozwiazań ale nie stety nie zawsze one skutkują i nie zawszwsze jest to takie proste we wszystkich przypadkach.

Tak samo zrozum ludzi którzy kupują przyjaźn za pieniądze bo potrzebują bliskości może i jest to załosne ale dla mnie jest to przedewszystkim smutne i nie powinno tak byc ale jest, to samo mam sie do miłości. Zycie jest brutalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy kobiety czasami same się okłamujecie. Udajecie przed nami, że szukacie miłych, uczynnych, kochajacych, romantycznych facetów, a jest zupełnie inaczej. Szukacie mięsniaków, albo wrednych typów, którzy was poniżają. Ile to razy słyszałem, że jestem bardzo miły, fajny itp, a i tak zawsze byłem odrzucany, bo pojawił się jakiś macho i w sumie co z tego, że miał tą kobietę w ..... i ją olewał jak ona była nim zachwycona. Prawda jest taka drogie Panie, że wy tymi miłymi facetami szybko się nudzicie, bo są za dobrzy. Nie wrzucam was do 1 worka, bo wiadomo, że nie wszystkie takie jesteście, ale na widok macho, prawie każda szaleje, a romantyczni i dobrzy faceci są potrzebni tylko do pocieszenia kiedy macho was zrani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy kobiety czasami same się okłamujecie. Udajecie przed nami, że szukacie miłych, uczynnych, kochajacych, romantycznych facetów, a jest zupełnie inaczej. Szukacie mięsniaków, albo wrednych typów, którzy was poniżają. Ile to razy słyszałem, że jestem bardzo miły, fajny itp, a i tak zawsze byłem odrzucany, bo pojawił się jakiś macho i w sumie co z tego, że miał tą kobietę w ..... i ją olewał jak ona była nim zachwycona. Prawda jest taka drogie Panie, że wy tymi miłymi facetami szybko się nudzicie, bo są za dobrzy. Nie wrzucam was do 1 worka, bo wiadomo, że nie wszystkie takie jesteście, ale na widok macho, prawie każda szaleje, a romantyczni i dobrzy faceci są potrzebni tylko do pocieszenia kiedy macho was zrani.

 

Niechce być szowinistom ale moim zdaniem maszracje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mikamika, bo seks z kobietą dodaje facetowi skrzydeł. Po prostu :D

 

W sumie kobiecie tez dodaje skrzydel (pod warunkiem, ze to jest udany seks). Ale na bardzo krotko. Przynajmniej ja tak mam. Tylko, ze adas chyba nie ma pociagu seksualnego do kobiet, nie ma parcia na bzykanie. Wiec czy ten seks sprawi mu rzeczywiscie chociaz tą chwilowa radosc? Isc do burdelu bez potrzeby tylko ot tak z nadzieją na odmiane życia po wizycie u divy to troche bez sensu moim zdaniem.

 

Dean, przypominasz mi mnie z mlodosci troche :lol: Jak zaczynalam studia to mialam podobne podejscie i jeszcze troche takiej ukrytej, wewnetrznej nadziei, ze kogos znajde. Na imprezach tez zamiast po prostu sie dobrze bawic to obserwowalam jak sa podrywane moje kolezanki, jak one łaczą sie w pary, jak faceci ślinia sie na ich widok a ja jakbym byla niewidoczna. Tez kompletnie olewanie mojej osoby przez plec przeciwna coraz bardziej mnie dolowalo. Przez to wycofywalam sie coraz bardziej. Nie doprowadzilo to do niczego dobrego, nadal jestem samotna, psychicznie wrak czlowieka i jakos funkcjonuje tylko dzieki lekom. Ja juz kompletnie nie wierze, ze ktos moze sie mną zainteresowac.

I czuje, ze za parenascie lat bede w tak beznadziejnej sytuacji, ze bede musiala zaplacic jakiemus zigolakowi za upojną randke ze mną :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stopek, ja tam takiego nie szukałam....a znalazłam zupełnie kogoś innego...i jestem szczęśliwa, nigdy mnie nie poniżył i wie, ze nie tędy droga....na szczęście daleko mu do mięśniaka. Więc nie wciskaj kobietom czego pragną...bo jak widać nie masz o tym pojęcia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to mówi stare mądre przysłowie: SYTY GŁODNEGO NIE ZROZUMIE Nawet koleś co nie ma problemu z nawiązywaniem relacji z dziewczynami z regóły wyszydza tego który takie problemy ma. Każdy myśli z regóły wedłóg swojego ego.

Nie myśle że każda kobieta lubi faceta w stylu Macho, ale myśle że gdyby na imprezie albo na mieście podszedł do np. linki czy Modliszki zachukany i zestresowany całą sytuacją koleszka chociaż nie był by wulgarny i chamski to nawet nie chciały by z nim rozmawiać, no chyba że same by były zdesperowane sytuację że nie mają faceta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, ostatni mój facet był tak nieśmiały na początku, że to ja musiałam do niego podejść i zagadać i wcale tego nie żałuję. Zdesperowana nie byłam. Tak więc proszę, nie generalizuj.

 

ModliszkaTo miło słyszeć że Ci to w nim nie przeszkadzało, ale może poprostu zachowywał sie w uroczy sposób i było Ci z nim poprostu dobrze. Nie chce generalizować, ale niestety nie jestem zadowolony ze swoich relacji z Kobietami i nie tylko.

Ogólnie zrażam czymś do siebie ludzi a to mnie bardzo dziwi bo jestem czysty schludny, staram się byc miły, ale też nie jestem lizusem, chodze modnie ubrany, a jednak zawsze mam tak że jak mi sie podoba jakaś dziewczyna to ona mnie olewa i zachowuje sie w obec mnie arogancko, Zazwyczaj podobam sie dziewczynom, którymi ja nie jestem zainteresowany i tak to oglunie bywa.

Nie chce sie wiazać z kimś do kogo nic nie czuje bo to bez sęsu, ale wkórzam sie że nie potrafie zdobyć serca obiektu moich zainteresowań. Taka sytuacja doprowadza do frustracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panno_Modliszko żal i gniew do kobiet że są takie nie dobre i wybredne a ja taki dobry już dawno mi minoł.

Wiem że swoim zachowaniem zniechęcam do siebie płeć Piękną, tylko wiedza to zamało jeszcze trzeba umieć panowac nad swoimi emocjami. Można być nie smiałym i zachowywac sie uroczo i poprawnie, ale ja mam jakieś lęki i nerwice i zaczynam sie zachowywac dosyc nerwowo nie moge opanowac swoich kończyn tylko ruszam sie nerwowo. W moim przypadu to nie takie proste, poprostu;) zauważyłem że jak mi zależy na jakiejś Dziewczynie i chce jej sie pokazać z jak naleprzej strony to to efekt jest w najleprzym wypadku najcześciej taki że ona zaczyna we mnie widzieć przyjaciela, a nie kochanka czy obiekt porządania. wiem tylko ze to napewno nie przez mój wygląd bo brzydki nie jestem są gorsi o demnie i nie mają takich problemów. Myśle że mam faktycznie problem z pewnoscią siebie i poczuciem własnej wartości, sam nie wiem, ale jeszcze mam nadzieję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×