Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

pierwszy raz od kilku miesiecy zmierzylem cisnienie. myslalem, ze zawalu dostane ze strachu. o dziwo 125-130/85

 

[Dodane po edycji:]

 

fakt, ze sobie kiepski moment wybralemna sprawdzanie pikawy, bo jestem po energy drinku i piwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie tylko w klatce. jak mnie zaczęło kłuć w brzuchu to myslałem, że krwotok wew :oops:

Jak zakłuje w mostku i nagle na bark sie przeniesie to typowy objawy choroby serca ;) .. tak to już jest ..

Ale odnotuje, odnotuje ... Swoja droga taki spis objawów stworzony jako lista byłby ciekawą rzeczą - bez powtórek, każdy coś od siebie, nowego . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się męcze. Dostałem skierowanie do psychiatry, a nie chce iść, nie potrafię . ... Skolei jak jak nie pojdę to bd sobie wmawiał, że mam chore to choojowe serce ! mam dość. Nie wiem co robić. Ostatnio boję się, że na wfie wykorkuje. Co chwila mierze puls. KATORGA ! :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek mam tak, że wydaje mi się, że mam płytki oddech podczas wysiłku, że nie powieniem się tak zmęczyć, że za szybko mi serce bije, że zaraz pi*rdolne w kalenarz .. a później nic nie bd :why:

Tysiące myśli w głowie ..

 

[Dodane po edycji:]

 

Wizyta + echo = 300 zł :roll: Nie wiem czy warto po 7 ekg ... ====== BŁĘDNE KOŁO ! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazlop sie kawy i napoji energetyzujacych, idz do rodzinnego, a najlepiej pobiegnij. niech ci zmierzy cisnienie, wyskoczy pewnie ze 160, dostaniesz skierowanie na obserwacje do szpitala i full diagnostyka za free ;) fuck the system :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka wizyta? Jesli u kardiologa, to faktycznie bez sensu. Zrob echo (warto-to zupelnie co innego, niz EKG) a o wynikach poczytasz w necie;) Zreszta osoba wykonujaca echo, powie Ci co i jak. Takie sa procedury przy tym badaniu. Echo wykonuje wlasnie kardiolog, a nie pielegniarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisnienie wtedy miałem 130/90 i dali mi jakiegoś b-blokera czy cuś

dali cie betabloker przy cisnieniu 130/90? to sa leki na uspokojenie pracy serca, obnizenie cisnienia i pulsu. a ty masz prawidlowe wiec nie wiem po co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisnienie wtedy miałem 130/90 i dali mi jakiegoś b-blokera czy cuś

dali cie betabloker przy cisnieniu 130/90? to sa leki na uspokojenie pracy serca, obnizenie cisnienia i pulsu. a ty masz prawidlowe wiec nie wiem po co.

 

Beta-blokery zapobiegaja tez zawalom i udarom krwi do mozgu, stosuje sie je tez w niewydolnosci serca i chorobie niedokrwiennej. kazdy, kto skarzy sie na serce, powinien je dostac zapobiegawczo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×