Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy Palikot podżegał do morderstwa, czy nie?


circ

Rekomendowane odpowiedzi

„przyjdzie taki dzień, że Jarosław będzie już rozmawiał z siłami ostateczności. Być może jeszcze w tym roku. I wówczas uznamy, że to był naprawdę dobry rok. Tego się trzymam, w to wierzę.....i dodawał, że " jeśli Jarosław Kaczyński dalej będzie się zachowywał jak w tej chwili, podkręcając spiralę emocji, to będą kolejne ofiary.”-Palikot.… I ktoś posłuchał posła, ktoś też chciał wyzwolić Polskę od Jarosława.

 

Czy to nie pachnie nazizmem?

Czy koleżeństwo uważają, że Posłem Palikotem powinna zająć się prokuratura, czy nie?

 

[czy od tych książek reklamowanych poniżej ktoś wyzdrowiał? robiono jakieś badania?]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne benzo + moze jakis antydepresant, ale ciekawe jaki.

 

Powinni sie nimi zajac, ale jacys spece od fachu jakim jest "bycie opozycja".

 

Przy takim slabym i nieudolnym rzadzie - to, ze opozycja zarowna jedna , jak i druga nie wykorzystuje tego to po prostu kpina.

 

Na zachodzie ten rzad bylby juz calkowicie skompromitowany (chociazby po aferach, klamstwach co do stanu gospodarki, nie zrobienie nic dla malych i srednich przedsiebiorcow).

 

Ale tak to jest jak ma sie media w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie bardzo orientujesz się w tym, co się w kraju dzieje. TVN to największy oręż platformy. Prowadzi kraj do upadku, a media skupiają się tylko na PISie. Brak reform, podwyżki podatków, a uwaga zwrócona na kaczora i na tym jakie to spustoszenie sieje w polskiej polityce. Nie było jeszcze żadnej partti godnej uwagi, ale wg. mnie PIS to najmniejsze zło w tym wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

circ, Chryste,daj spokoj..ciekawe co jeszcze wymyslisz?? :hide: jak masz za duzo wolnego czasu ;to idz do jakiegos hospicjum i pomagaj ludziom potrzebujàcym pomocy,a nie- zajmujesz siè glupià politykà,ktora i tak ma Ciebie w dupie tak i jak ten Twoj z dupy wzièty PIS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„przyjdzie taki dzień, że Jarosław będzie już rozmawiał z siłami ostateczności. Być może jeszcze w tym roku. I wówczas uznamy, że to był naprawdę dobry rok. Tego się trzymam, w to wierzę.....i dodawał, że " jeśli Jarosław Kaczyński dalej będzie się zachowywał jak w tej chwili, podkręcając spiralę emocji, to będą kolejne ofiary.”-Palikot.… I ktoś posłuchał posła, ktoś też chciał wyzwolić Polskę od Jarosława.

 

Czy to nie pachnie nazizmem?

Czy koleżeństwo uważają, że Posłem Palikotem powinna zająć się prokuratura, czy nie?

 

[czy od tych książek reklamowanych poniżej ktoś wyzdrowiał? robiono jakieś badania?]

 

Palikot?

Blazen i tyle.Nikt powazny nie przejmuje sie tym belkotem.

Zreszta taki sam belkot tworzy prawie kazda inna partia.

Co powoduje,ze w calej polityce interesuja mnie tylko 2 sprawy,o ktorych nic nie ma w mediach i nigdy nie bedzie.

Wiec media tez mam gdzies razem z Palikotem,Gasipsem ,TVN,TVP1 i babka klozetowa :D

TV zlikwidowalem 2 lata temu.

I duzo lepiej sie czuje :D

 

Naprawde - mozna zyc bez TV.Jest cala masa ciekawszych zajec.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

circ, tak, ja mam jedna z tych książek reklamowanych poniżej i powiem szczerze, że jest bardzo interesująca i pomogła mi bardzo.

Nie będę mówić która, bo nie chcę robić reklamy. Badań również nie robiłam, jednak na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na nich głosowałem bo myślsłem że coś zmienią. Teraz każdą wypowiedzią jarka czuję się obrażony.

Mały dyktatorek dążący do władzy absolutnej. Tę ma już w pis-sie.

Kaczynscy chcieli byc drugim Pilsudskim.

Dlatego na nich glosowalem.

Tyle,ze potem z orla wyszla kura :)

 

 

TEraz glosuje na UPR,ostatnio WiP.

I na JKM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe niby jakie media platforma ma w kieszeni.Bo jakoś w przytaczanym często tvnie jadą równo po platformie i pisie.Zeby nie bylo nie jestem xwolennikiem PO.

Jakbym mial strzelac to walnalbym ze TVN, onet i wszystkie pochodne + lub czasopisma typu "Przekrój". Czyli jakies 80% polskiego rynku mediow prywatnych. Przy czym nie "w kieszeni" - to sa po prostu ich zwolennicy.

 

I nie ma obiektywnych dziennikarzy, tak jak nie ma obiektywnych ludzi, bo tacy musieliby nie miec pogladow. W sumie to nawet jesli tacy ludzie gdzies sie uchowaja, latwo jest ich przekonwertowac do "wlasciwej opcji" przy pomocy kosciola, czy tez mediow wlasnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie bardzo orientujesz się w tym, co się w kraju dzieje. TVN to największy oręż platformy. Prowadzi kraj do upadku, a media skupiają się tylko na PISie. Brak reform, podwyżki podatków, a uwaga zwrócona na kaczora i na tym jakie to spustoszenie sieje w polskiej polityce. Nie było jeszcze żadnej partti godnej uwagi, ale wg. mnie PIS to najmniejsze zło w tym wszystkim.

 

 

Nie zgodzę się z tą wypowiedzią. Wg. mnie pis to zagrożenie demokracji (mogę mieć swoje zdanie?). Przewieżli się ogłaszając przedterminowe wybory, przedtem rozbijając koalicjantów. Chcieli rządzić na stałe. Wałęsie wkładali kapcie na nogi aby następnie palić jego kukły. Dla władzy szczególnie jarek gotów byłby zrobić wszystko. Nie chce mi się mnożyć przykładów jego oszustw. Obrażać mógł ich nawet rydzyk, byle by dostali głosy z Torunia.

Żenujące. I ta nienawiść w jego głosie.Dla mnie stary kawaler zawsze będzie podejrzany. To wbrew ludzkiej naturze.

Co do środków przekazu to poczytajcie co pisze i pisała prasa światowa na temat kaczek. Moja rodzina na zachodzie wstydziła się za nich. Bojkotowali stacje telewizyjne? Teraz stacje powinny ich bojkotować.

Ma rację Palikot że zakłada nową partię. Sam jest wielce kontrowersyjny ale postulaty trafne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie bardzo orientujesz się w tym, co się w kraju dzieje. TVN to największy oręż platformy. Prowadzi kraj do upadku, a media skupiają się tylko na PISie. Brak reform, podwyżki podatków, a uwaga zwrócona na kaczora i na tym jakie to spustoszenie sieje w polskiej polityce. Nie było jeszcze żadnej partti godnej uwagi, ale wg. mnie PIS to najmniejsze zło w tym wszystkim.

 

 

Nie zgodzę się z tą wypowiedzią. Wg. mnie pis to zagrożenie demokracji (mogę mieć swoje zdanie?). Przewieżli się ogłaszając przedterminowe wybory, przedtem rozbijając koalicjantów. Chcieli rządzić na stałe. Wałęsie wkładali kapcie na nogi aby następnie palić jego kukły. Dla władzy szczególnie jarek gotów byłby zrobić wszystko. Nie chce mi się mnożyć przykładów jego oszustw. Obrażać mógł ich nawet rydzyk, byle by dostali głosy z Torunia.

Żenujące. I ta nienawiść w jego głosie.Dla mnie stary kawaler zawsze będzie podejrzany. To wbrew ludzkiej naturze.

Co do środków przekazu to poczytajcie co pisze i pisała prasa światowa na temat kaczek. Moja rodzina na zachodzie wstydziła się za nich. Bojkotowali stacje telewizyjne? Teraz stacje powinny ich bojkotować.

Ma rację Palikot że zakłada nową partię. Sam jest wielce kontrowersyjny ale postulaty trafne.

Tez mam rodzine na Zachodzie - W USA:

-Santa Monica,kolo LA,

-Chicago,

-NY,

 

W Australii:

_Sydney,

 

W Nowej Zelandii.

 

Na Sachalinie.

 

I w paru innych miejscach,w Europie - nie.

 

To wszystko jest "stara" Polonia,emigranci AK-owcy,NSZ-owcy (ci z nich,ktorzy przezyli),przedwojenna inteligencja.A raczej ich dzieci juz i wnuki.

Nikt nigdy nie mowil zle o PiS.

O wszystkich pozostalych - tak.

 

Sam nie lubie PiS.

Ale nie za to za co Ty ich nie lubisz.

PiS ma wady,ale ma jedna zalete: jest antykomunistyczny i antybolszewicki,za co u mnie ma plus.

Przesadna religijnosc to inna sprawa.

 

 

Tyle na temat polityki,bo mi sie chce rzygac jak o tym gadam.

Szlus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie (Palikot) nie jest w ogole kontrowersyjny, bardziej populistyczny i showmanski. Jego hasla sa dla mnie wiecej oczywiste niz kontrowersyjne. Ogolnie inteligentny, cwany gosc, ktory wie gdzie uderzyc zeby bolalo politycznych oponentow.

 

Moze cokolwiek dobrego z tego wyjdzie, chociaz szczerze watpie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wdr wiem co sie dzieje w kraju nie jestem jakimś ignorantem a akurat na tvn24 i w faktach codziennie gadaja ze nie ma reform.a że często jest tak.że jest duzo inf o pisie i jego głupotkach we wszystkich stacjach - temu winni są ludzie z Pisu bo codziennie albo pieprza o nienawiści albo o zamachu rosjan do spółki z Tuskiem na życie Lecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty chcesz walczyć z komunizmem? Ja nie mówiłem o starej poloni (nie specjalnie orientują się w sytuacji w kraju). Ja pisałem o mediach.

Też mam dosyć tych dupków w polskiej polityce. Muszą powstać nowe partie odcinające państwo od kościoła - patrz in vitro, przywileje itp.

Cała nadzieja w młodzieży wychowanej w niepodległym już kraju. Ona coś w tej naszej zaściankowej Polsce zmieni. Na to liczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rambo123,

 

Kosciol ma pelne prawo do zabierania glosu w roznych sprawach, tak samo jak kazda inna grupa spoleczna.

 

Smieszy mnie ta nienawisc ludzi do Kosciola.

 

Ta instytucja w 95 % naprawde dziala pozytywnie na plaszczyznie spleczno-moralnej.

 

Oddaja im tylko 10 % naleznego majatku, wiec i tak bardzo malo.

 

 

O obecnym rzadzie to szkoda w ogole gadac (wieksze przekrety niz za Millera, ale wszystkiemu ukreca sie leb).

 

Jedyna rzecza jaka im wyszla to, to, ze skutecznie zdemonizowali Kaczora w oczach mas.

Chociaz nie jest to rzecz trudna jak sie ma media na zawoloanie.

 

Rzad Millera zostal zdezintegrowany po takich rzeczach, a tym nic sie nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała nadzieja w młodzieży wychowanej w niepodległym już kraju. Ona coś w tej naszej zaściankowej Polsce zmieni. Na to liczę.

Mowisz o mlodziezowce PO, PiS, czy moze SLD?

 

Palikot uciula pare procent, Korwin-Mikke jeszcze mniej.

 

Normalni ludzie nie beda chcieli sie w tym gownie tarzac. Polityka w Polsce to walenie sie naprzemian krzyzem po pustych politłbach.

 

Tego sie nie popchnie ku normalnosci bez rewolucji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek, jak to kosciol ma prawo??no nie zartuj proszè..sà przeciez rowniez ateisci i nie tylko katolicy.Mowisz ,ze dziala pozytywnie-z ktorej strony??moze tym ,ze wpieprza siè do zapolodnien in vitro i pruboje zabrac nadziejè ludziom ,ktorym naturalne metody poczècia nie pomagajà??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy zobaczymy. Niech przestrzegają rozdziału kościoła od państwa. Palikot nie nawoływał do przestępstwa. To inteligentny człowiek zdobywający popularność w kontrowersyjny sposób.

Państwo nie może ustalać prawa wg. wytycznych kościoła. Jest wielu ludzi niewierzących i nie można karać ich za to że nie są katolikami. Dlaczego in vitro ma być zakazane? Jeżeli ktoś naprawdę wierzy to nie popełni grzechu.

Zaczynamy narzucać wiarę pod grożbą kary. W pełni popieram postulaty Palikota. :yeah::great::yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy konkordat sam w sobie nie narusza juz konstytucji?

 

Oczywiscie ze tak, poniewaz wplywa w krzywdzacy sposob na zycie obywateli nie-katolikow.

 

Zdrowe panstwo nie powinno byc w zaden sposob zwiazane z jakakolwiek sekta wyznaniowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×