Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przytulanki w offtopie.


Gość snaefridur

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni czuje się okropnie, w ogóle straciłam apetyt a najgorsze jest to, że mam koszmary (dzisiejsze dwa przebiły wszystko), oczywiście mogłabym się przytulić do mojej mamy, ale ona jest własnie zajęta a poza tym twierdzi, że już nie może słuchać o tym moich koszmarach.

 

Może wirtualne przytulenie podniesie mnie na duchu? Sama nie wiem - gdyby nie te koszmary (a przez to niespokojny sen), pewnie bym tu nawet nie zajrzała z taką prośbą, ale naprawdę ostatnio czuje się rozbita.

 

Proszę się do mnie przytulić na odległość :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natalciu, przytulam Cię bardzo mocno Skarbie i żałuję,że nie możemy się wyściskać w realu.Mi niestety przytulanki wirtualne wcale nie pomagają,tylko się wkur*iam,bo pragnę bliskości,choc gdyby byla na wyciągnięcie ręki-zwialabym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, to nie to samo co w rzeczywistości, ale miło mi się zrobiło, mimo wszystko. Ja mam ostatnio wrażenie, że usycham a to nie jest zbyt przyjemne uczucie. Za dnia smutno, w nocy się nie wysypiam, bo śnią mi się jakieś durnoty. Na szczęście u mnie to ma słabszy charakter niż u innych, ale to nie zmienia faktu, że mi się nie podoba :-|

 

Dziękuję Haniu :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć kochani,przytulajmy się,ja przytulam się teraz do was tutaj,paskudne emocje ,jakbym chciała żeby wszystko było łatwe,życie bez stresów , ah te emocje, no ale taka już jestem,wzięłam sobie mocne zioła i trochę się wyciszyłam.Czasem tutaj zaglądam ,dobrze że jest takie miejsce gdzie można się trochę wygadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×