Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czesc dupeczki...


El Chupacabra

Rekomendowane odpowiedzi

Panna_Modliszka, otóż to.

Jak zobaczyłam "cześć dupeczki..." to mnie rzuciło. Kliknęłam, żeby zobaczyć cóż to za ignorant a tam ElChupacabra i "...to JA" plus mrgreen.

Zestawienie powalające, jeśli umiemy się z siebie śmiać.

No wyobraźcie sobie ElChupacabre jak się tak szczerzy nastawiony na "łowy" -> :mrgreen:

:lol:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłam "cześć dupeczki..." to mnie rzuciło. Kliknęłam, żeby zobaczyć cóż to za ignorant a tam ElChupacabra i "...to JA" plus mrgreen.

Zestawienie powalające, jeśli umiemy się z siebie śmiać.

No wyobraźcie sobie ElChupacabre jak się tak szczerzy nastawiony na "łowy" -> :mrgreen:

:lol:;)

DOKŁADNIE, ja też miałem takie wrażenie, od razu przy tym pierwszym poście...

zestawienie powalające :mrgreen: (brakuje mi emotki, trzeba by z 10 mrgreenów...) :mrgreen:

 

Panie mogly czuc sie urazone,co w pelni rozumiem i im nalezy sie chyba male sprostowanie i wyjasnienie z Twojej strony.Szkoda ze wczesniej nie dodales,ze to byla forma zartu (bo ja tak to odbieram) i pewne osoby sie zagotowały biorąc sprawę na poważnie.

El Chupacabra, chyba trzeba by "po męsku" zakończyć sprawę... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milutki, po męsku, czyli wystawić aukcję na allegro ? :P

 

"Oddam się w dobre ręce dupeczki, za symboliczną złotówkę" :mrgreen:

Panna_Modliszka, hmm... chyba nie jarzę co masz na myśli,

 

chodziło mi dokładnie o to co napisałem, bez żadnych podtekstów... ;)

czyli podobnie jak RafQ o "małe sprostowanie i wyjaśnienie"

 

i po kwiatku dla każdej z Pań z forum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

El Chupacabra, chyba trzeba by "po męsku" zakończyć sprawę...

Chupacabra gdzieś uciekł... przeraziła go ta ilość niewiast która tu na niego czeka... Chupacabra pokaż że jesteś facetem, czekamy aż "po męsku" zakończysz sprawy :mrgreen::mrgreen:

Powiedziało się A, trzeba powiedzieć B !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry, pomijając kontekst twojej wypowiedzi bo ten temat jest dla mnie żenujący i obraźliwy więc kończę swój pobyt tutaj......

Nie życzę sobie żebyś pisał do mnie tego typu rzeczy bo dostaniesz ostrzeżenie, tak możesz mówić do swoich koleżanek w życiu realnym....ciekawe czy na to byś się zdobył :roll:

 

yeah ! ;)

 

El Chupacabra, uwierz mi dupeczko, że Swięto.jebliwa nie jestem :mrgreen: A to, że nie lubie takich zwrótow to jest tylko moje zdanie i wcale nie oznacza o mojej cnotliwośći bądz dziewictwie, ba jestem w związku i wcale nie używamy słow per Pan per Pani w stosunku do siebie.

Ale myśle, że zapoznając kobiete, tak jak Ty stworzyłeś ten temat, z szacunkiem byloby napisanie "Cześc Kobitki " itd , uwierz miałbys tu kilka chętnych Pań do zapoznania, a nie tłumy śmiejących się :mrgreen:

Peace and love :great:

 

winny sie tlumaczy...

 

El Chupacabra nie bierz mojego tekstu na powaznie,jaja sobie robie po prostu i nie mam zlych intencji.

 

spoko

 

Panie mogly czuc sie urazone,co w pelni rozumiem i im nalezy sie chyba male sprostowanie i wyjasnienie z Twojej strony.Szkoda ze wczesniej nie dodales,ze to byla forma zartu (bo ja tak to odbieram) i pewne osoby sie zagotowały biorąc sprawę na poważnie.

 

nie mam zamiaru niczego prostowac, czytam z zaciekawieniem co one dalej wymysla :)

 

o holender, przegapiłem taką fajową dyskusję...

 

tak czy inaczej - Chupacabra osiągnął swój cel - wszystkie laseczki z forum zleciały się tu :mrgreen:

Polakita, dokładnie!

mówicie co chcecie, to po prostu sukces El Chupacabra :mrgreen:

 

tez jestem zadowolony :)

 

El Chupacabra, chyba trzeba by "po męsku" zakończyć sprawę...

Chupacabra gdzieś uciekł... przeraziła go ta ilość niewiast która tu na niego czeka... Chupacabra pokaż że jesteś facetem, czekamy aż "po męsku" zakończysz sprawy :mrgreen::mrgreen:

Powiedziało się A, trzeba powiedzieć B !

 

yyy... do pracy ? :mrgreen:

 

a wiec - mowie B, moze byc ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru niczego prostowac, czytam z zaciekawieniem co one dalej wymysla :)

facet, nie chciałbym cię zniechęcać,

ale mam wrażenie, że nasze Drogie Niewiasty wydają się już być nieco zmęczone... :roll:

 

(chyba, że znalazłyby się jakieś "świeżynki" :mrgreen: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe ElChupacabra ostro jedziesz widze.Kojarzylem Cie z forum ale raczej Twoje posty nie byly w zaden sposob wyrozniajace sie (a moze cos przeoczylem?).A tu prosze,nagle taki temat.Wybiles sie dosc ostro i niespodziewalem sie tego po Tobie.

No nic...mam tylko nadzieje,ze nie przegniesz za bardzo i nie dostaniesz dozywotniego bana na forum ;) .

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×