Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

asdf, bardzo dobrze!!ale pamiètaj o tym oddychaniu-to podstawa zeby wyregulowac cisnienie krwi i wyciszyc pikawkè.Kup sobie selen i potas-to typowe witaminy dla serca-byc moze nerwobol wlasnie tam siè umiejscowil i dlatego tak sie czujesz i dodtakowo przez to panikujesz.Juz przez to przechodzilam kiedys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek_NL, ja ostatnio jestem 3 razy w tygodniu u lekarza...... to u ortopedy, to u reumatologa, tu noga w gipsie, tu badanie krwi, tu rentgen płuc, tu usg brzucha (pomijam terapię i psychiatrę) i jeszcze kilka innych badań mnie czeka....

w tej sytuacji jeszcze zapalenie spojówek to już naprawdę przesada :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek_NL, ja ostatnio jestem 3 razy w tygodniu u lekarza...... to u ortopedy, to u reumatologa, tu noga w gipsie, tu badanie krwi, tu rentgen płuc, tu usg brzucha (pomijam terapię i psychiatrę) i jeszcze kilka innych badań mnie czeka....

w tej sytuacji jeszcze zapalenie spojówek to już naprawdę przesada :mrgreen:

podejdź do apteki i weź coś zapobiegawczo na zapalenie spojówek

jak nie przejdzie, albo spuchnie Ci oko, albo będziesz mieć ropę to już wtedy do okulisty

straszne gówno - miałam w tamtym roku, dostałam opaskę jak pirat, bo jedno oko mi się tak zepsuło.

 

2 szczurki śpią mi na karku 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Kasiu, dziś dziwnie... 2 osoby odeszły

dziś terapia mnie jakoś bezpośrednio nie dotknęła, tylko wzięło mnie na przemyślenia

powiedziałam 2 rzeczy (pozywtyne) i ordynatorka (nie wiem czy nie ironicznie) na to: co za ulga...terapia działa.

:roll:

ogólnie dzisiaj mieliśmy posiedzenie przy ciastku po sesji, z racji odejścia 2óch osób.

 

potem poszłam do lekarza z tymi guzami na głowie, ale dziś już mnie nikt nie przyjmie, muszę pójść jutro rano i nie pójdę na pierwszą sesję na terapii.

 

jeśli do jutra te krople nic Ci nie pomogą to do okulisty podejdź - potrzebny będzie antybiotyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobra miałem to samo i pomogły mi krople : Świetlik ( Euphrasia ) :smile: Są ŚWIETNE !

 

[Dodane po edycji:]

 

Strasznie źle się dziś czuje .. Tak myślę, że jak bym pojechał do Centrum Zdrowia Matki Polki na ibze przyjec, to może by mi na miejscu echo zrobili, co ? Czy bd musiał " nocować " ? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzien należy do pracowitych! Po nocce wstałem ok 15 zjadłem obiad pojechałem z siostrą na zakupy!

Zapaliłem z piecu i zmieniłem oponki na zimowe w mojej ukochanej ;) a niech ma coś śniegi zapowiadają w pogodzie!

Teraz chwilka odpoczynku i za nie długo do roboty na tą tak bardzo znienawidzoną nockę... :(:why::why: czemu ja się tak męczę i źle czuję na tych nockach? :why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacas, ale w lecie sie ruszałem. Rower, bieganie, nawet pracowałem. I też czułem się cały czas źle i byłem zmęczony i sapałem. To sapanie, ciężki oddech przechodzi mi trochę po kwetiapinie. Osz w dupę. Nie będę brał! Nie!

ja jak wchodze na trzeie pietro tez dysze jak smok. a nie pale, cwicze. tak to juz jest..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×