Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Chojrakowa a nie możesz babciu zasugerować aby się od Ciebie w delikatny sposób od.............. ja tak miałam z babcią mojego męża szantrapa roku z niej była...... w końcu, któregoś pieknego dnia nie wytrzymałam i powiedziałam babci co myślę o jej mądrościach była najpierw obraza ( nie bardzo mnie to obeszło) a potem spokój, który trwa do dziś zero komentarzy skończyło się niektórym trzeba palcem pokazać aby zrozumieli.........

 

Po pierwsze zranię ją tym, a ja nie lubię ranić ludzi.

Po drugie od razu lecą teksty, że ona stara, a ja się do niej tak odzywam, ze jak umrze na zawał to przeze mnie i w ogóle... A wiecie jaki ze mnie chojrak, jakby umarła na zawał to mnie by wywieźli w kaftanie do wariatkowa, niezależnie od czego ten zawał by był... :oops:

 

[Dodane po edycji:]

 

a sork, o tym przytyciu 40kg byo w topiku o Zolafrenie. no szok. mam nadzieje, ze jak bede sie pilnowal z iloscia jedzenia i biegal 3x w tygodniu na biezni to nie spase sie jak swinia

 

Ktoś przytył 40 kg ????? :shock:

Mam koleżankę, która po nim przytyła 20kg w mniej niż pół roku :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sork, o tym przytyciu 40kg byo w topiku o Zolafrenie. no szok. mam nadzieje, ze jak bede sie pilnowal z iloscia jedzenia i biegal 3x w tygodniu na biezni to nie spase sie jak swinia

 

Ktoś przytył 40 kg ????? :shock:

 

Stokrotka15 		Re: Zolafren 
04 Kwi 2009, 18:21 

Od: 01 Kwi 2009, 14:28
Posty: 10
Płeć:  		Ja zolafren 5mg biorę razem ze spamilanem 5mg, na noc od 5 lat. Bardzo dobrze się po nim czuję, czasami tylko mam lęki. Ostrzegam jednak, że bardzo się przy zolafrenie tyje. Ja utyłam 40kg!!! I chcę to zmienić.

wiesz, podejrzewam, ze ta osoba miala zero ruchu i co 10 minut biegala do lodowki. mam nadzieje, ze przy moim trybie zycia nie przytyje zbyt duzo (cwicze, biegam, jem sporo - ale spalam to przeciez)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziki:) Kolejny fatalny dzien,bezsens zycia.Od 3 dni mecze sie z atakami lekowymi.Wczoraj wieczorem w pracy myslalam ,ze wykituje.Kazdy szmer,szelest doproawdzal mnie do obledu.Serce mi lomocze szybko,jestem poddenerwowana,zmeczona,wykonczona nerwami.Nie mam zadnych lekow:( Biore gowniane ziola;/Zolpidem na noc tylko.Boze!Ja chce zyc normalnie i cieszyc sie tym wszystkim.Doprowadzam sie do samodestrukcji,nieswiadomie.

Wczoraj naczytalam sie o Iwonie Wieczorek,ktora zaginela w lipcu br w Gdansku.Cos potowrnego.Czy ktos cos wie na Jej temat?Teraz idac na pieszo do pracy ciagle sie schizuje,ze ktos mnie porwie itd itp.Wiem,ze to glupie ludzie gina non stop bez wiesci,ale Matka tj dziewczyny tak naglosnila sprawe,ze czlowiek zaczyna sie zastanawiac.Bardzo sie przejelam ta sprawa.Wczesniej szlyszalam w Wiadomosciach o zdarzeniu,ale tym razem wnikliwie sie zainteresowalam.Makabra;(

 

[Dodane po edycji:]

 

asdf, witam w klubie.Ciezka klatke piersiowa mam od 3 dni,znowu.Oddech do dupy rowniez;( Jeszcze dzis do pracy musze isc,wysiadam doslownie;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×