Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gry Komputerowe - lubicie?:)


Gość Wujek_Dobra_Rada

Rekomendowane odpowiedzi

No to nie?? :mrgreen:

 

GTA SA, Ojciec Chrzestny, Mafia, Battlefield, czasem w napadzie agresji Unreal Tournament.

Na co dzień zaś jestem psychodelicznym graczem w Age Of Empires - znaczy, jeszcze się uczę 8)

Sama nie grałam ale podobała mi się jeszcze gra Max Payne jak zalegałam i patrzyłam jak M tam buszuje.....

 

Poza tym kiedyś, przez 2 lata babrałam się w takiej internetowej grze zwanej OGame ( może ktoś wie cóż to :lol: ) a teraz mam farmę na Farmeramie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najdłużej numer jeden i do dzisiaj lubię czasem jest Counter Strike (1.6, później source). W sieci chyba najwięcej spędziłem grając w Neverwinter Nights, szczególnie na serwerach, gdzie była jedna wielka sieka :D. Moja pierwsza największa miłość i niedościgniony wzór FPP to Half Life (jedynka oczywiście).

No i oczekiwanie na Diablo III teraz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w Fallout'a tylko w 3 grałem i przyznam, że całkiem całkiem. Trochę za łatwa ale przyjemnie się grało. Resident Evil 1-3 i Blair Witch Project 1,2 z horrorków mi najbardziej podeszły. Z GTA to San Adreas tylko. Przez kilka dni z domu nie wychodziłem (teraz nie wychodzę z innych powodów ;/ )

Unreal Tourment pierwsza część wymiatała tez. Pamiętam jak łupałem na modemie w to i rachunki na 700 zł przychodziły :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hania - ja przeszedlem calego Adasia i pirata Barnabe :lol:

a gral ktos z was w Dune 2? klasykaaaaa, stara gra jak swiat ale swietna strategia

az mi sie przypomnialo jak mialem z 7 lat i sie poryczalem bo brat mi nie chcial wlaczyc need for speed 3 :mrgreen: pobeczalem i matka kazala mu wlaczyc :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione tytuły:

 

- Silent Hill

- Resident Evil

- STALKER

- Call Of Duty

- Modern Warfare 2

- Bioshock

- Ghost Recon (ten stary)

- Metal Gear Solid

- Stary,kultowy AVP 2

 

Ale i tak najwieksze wrazenie wywarły na mnie pierwsze gry na Playstation I (m.in właśnie Silent Hill 1,Resident Evil czy Metal Gear Solid).Były mega i tyle.

Teraz gry nie wywierają juz u mnie takich emocji jak kiedys (z wiadomych przyczyn :( ) ale pomimo tego czasami w coś zagram.Zostały mi do zakupienia: nowy STALKER i Resident Evil 5 oraz pozycja,którą mam ale nie mogę się za nią zabrać czyli BIOSHOCK 2.Ale to są raczej pozycje na zimę kiedy skończą się sezony ligowe na SRPL.

 

Natomiast przez ostatnie lata gram regularnie po sieci.Konkretnie były to gry IL2 Forgotten Battles + wszystkie następne mody/dodatki z tej serii i oczywiście non stop pozycja obowiązkowa od ponad 2 lat czyli rFactor + mody (gdyby ktoś z Was zainteresowany byl simracingiem,to link do portalu jest w moim podpisie) :smile: .

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hania - ja przeszedlem calego Adasia i pirata Barnabe :lol:

a gral ktos z was w Dune 2? klasykaaaaa, stara gra jak swiat ale swietna strategia

az mi sie przypomnialo jak mialem z 7 lat i sie poryczalem bo brat mi nie chcial wlaczyc need for speed 3 :mrgreen: pobeczalem i matka kazala mu wlaczyc :twisted:

 

Czy JA gralem w Dune 2 ? Chlopie, ja tylko tym zylem kiedys :)

 

Moja gra zycia bylo Twinsen's Oddysey 2 - pewnie nie kojarzycie, ale super giera.

 

Teraz z powodu pracy nie mam czasu na gry :( Nawet Starcrafta 2 nie mam kiedy odpalic :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grałem nałogowo, po 2003 roku wypaliłem się w każdej dziedzinie życia, z grami też, ale ostatnio wraca mi pomału ochota, tylko szkoda mi czasu.

Na co dzień zaś jestem psychodelicznym graczem w Age Of Empires - znaczy, jeszcze się uczę
Dwójkę wybierz panie! :D tj. II z dodatkiem jest super.

 

Dawno temu grałem nałogowo w strategie, cRPGi i FFP, przede wszystkim

- Red Alerty 1/2

- Baldur's Gate I/II

- IceWind Dale I/II

- Half - Life 1 i 2

- Gothic II

- AoE I/II

- Call of Duty 1/2

- Rune - nieznane, ale wielkie

- America McGee - Alice - psychodeliczna Alicja w krainie czarów na silniku Quake III

- Shogun Total War - cudo

- trochę CS'a 1.6 - a znacie to? google.pl -> martin lechowicz - ballada counter strikowa

- Diablo II - nawet dzis przyszla mi ochota, zeby odpalic po kilku latach, ale na Win 7 nie chce chodzi bez patcha, a lenistwo zrobilo reszte i nie chcialo mi sie sciagac.

- Wormsy - wszystkie do WorldWarParty

 

A z takich mniej znanych to swietny byl NeverHood, Abe Odyssey, full tego bylo.

a gral ktos z was w Dune 2? klasykaaaaa, stara gra jak swiat ale swietna strategia
Łooo ;-), moja pierwsza gra na pierwszym kompie, do 5 mapy nie wiedziałem, że można stawiać budynki, a jaka radocha była, jak to odkryłem.

 

Jak przestałem w pewnym momencie grać to zostały mi jeszcze gdzieś save'y do NeverWinter Night (byłem w połowie), mam jeszcze Gothica I i II, Morrowinda do przejścia, muszą jeszcze poczekać.

 

Rok temu, dwa grałem nałogowo w tetrisa, który mnie wciągał jak cholera, te kloooocki.... spadajooom... z góóóry. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie grać, chociaz ostatnio mniej to robie ze względu na zmienne moje nastroje. Kiedyś grałem nałogowo we wszystko co było na rynku. Troche się znałem na rzeczy :) :yeah: a Teraz? Napewno dobrze wspominam takie tytuły jak:

Heroes of Might and Magic III i V

Final Fantasy VII i X

GTA IV

Age of Empires 2

Civilization III i IV

Baldurs Gate 2 i dodatek

Diablo 2

Mafia

Worms World Party

i inne!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes of Might and Magic III i V

fuck, jak moglem zapomniec o "Hirołsach III"

multiplayer w tej grze to cos swietnego

a grales moze w RPG Might & Magic? ja gralem w VIII, zaszedlem daleko, ale chyba sie pogubilem juz w tych wątkach, questach itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze chciałem przejść jeszcze raz Tormenta, bo kiedyś jak miałem to był pożyczony tylko na swa tygodnie, a że miałem z CDA solucje to go mogłem szybko przejść, gra miała świetny klimat.

Teraz to już nic dla mnie klimatu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×