Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

agnes30,

Nie odstawiaj parogenu, po ok 3 tyg zacznie dzialac i poczujesz sie duzo lepiej, lęki miną. Co do jedzenia to ja na poczatku tez nie moglem jesc ale gdzies po tygodniu przeszlo i bylo coraz lepiej. Moze wez L4 na ten czas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na L4 jestem od wczoraj kiedy to nie byłam w stanie iśc do pracy .dziś znowu mam jakieś dziwne drgawki serce wali jak oszalałe mdłości ale paro wziełam mam nadzieje że naprawdę pomoże i to wszystko minie a co do schudnięcia to ja bym już nie chciała bo ja przez ostatnie 2 miesiące schudłam 14kg od wczoraj znów nic nie jem :bezradny:

 

[Dodane po edycji:]

 

Amon-Rah

co do pisania dużych liter to nie wiedziałam że to niezgodne.

sorki!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam biore 4 tygodnie seroxat w dawce 30mg rano i odczówam sennosc w ciagu dnia czy to przejdzie po czasie?

 

Dziwne, bo Seroxat zwyle aktywizuje - zwlaszcza umyslowo. Po 4-rech tygodniach lek juz zdarzyl rozwinac skrzydla, wiec jesli zle sie po nim czujesz to nie spodziewaj sie zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zombie,

Mija aczkolwiek nie calkowicie, nie bedzie tak jak przed braniem leku ale nie bedzie zle. Gdzies po miesiacu sie poprawia.

Taa jasne... :roll: Ja łykam to od 8 miesięcy i wraz z kolejnym miesiącem zażywania mam coraz większy wstręt do seksu, wręcz brzydzę się go, a biorę aktualnie najmniejszą dawkę, bo 5mg i nic w tym temacie się nie zmienia. Biorę tak malutko, bo odstawiam i dziś zacznę Trittico brać, po którym powinno libido mi wrócić :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie :lol:

żeby było śmieszniej ja jestem w związku małżeńskim dopiero od 2 lat i seks może dla mnie nie istnieć wcale. Po co to komu w ogóle!? To obleśne i wstrętne! Fuj! ;) Współczuję trochę mojemu mężowi ale cóż, musi uzbroić się w cierpliwość i na razie jechać na ręcznym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

wczoraj był 6 dzień jak biorę paro niestety bardzo żle to znoszę popołudniu wylądowałam w szpitalu z taką dylerką że szok to jest normalnie nie do opisania co ten lek ze mną zrobił tydzień temu normalnie funkcjonowałam jadłam fakt że płynno papkowate ale jadłam a teraz czuje się okropnie znów nic nie jem :why: i najgorsze że nie mogę skontaktowac się z tą psychiatrą co mi to zapisała .lekarz w szpitalu kazał narazie paro odstawic a brac pół tabletki na noc Asentra już sama nie wiem co robic .wczoraj nie wziełam na noc ponieważ po powrocie ze szpitala zasnęłam i obudziłam się rano . :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro lekarz tak zalecił i rzeczywiście tak okropnie Ci jest po paroksetynie, to zażyj tą Asentrę - ja ją brałam i uważam że to lepszy lek od paroksetyny, miałam po niej apetyt, a po paro nie i lepiej zażywać ją rano, a nie wieczorem, bo raczej pobudza i chce się po niej jeść jakieś 2 - 4 godziny po żażyciu. Masz coś na uspokojenie do tego?? Dobrze jest coś mieć jak się zaczyna leczenie lekami ssri.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×