Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czesc dupeczki...


El Chupacabra

Rekomendowane odpowiedzi

El Chupacabra, może jakbyś więcej myślał głową a nie "główką" to ktoś jednak by o tobie pamiętał........

 

Ty mnie juz chyba zapamietalas :)

 

tak to jest, że tacy ziomale jak ten typ mają najwieksze powodzenie u kobiet niby sa chamami i wyrażają sie pogardliwie o kobietach ale robią to w taki sposób że każda z nich jest połechtana do czerwoności. A grzeczni kulturalni panowie mogą sobie kwiaty na pogrzeb kupić :mrgreen:

 

proste ! :)

 

"czesc dupeczki" .......... jak ja /cenzura/ nie znosze takich dennych tekstów .... "dupeczki" "suczki" "niunie" "cipeczki" "pizdeczki" "szparki"

Powiem tak, męzczyźni ogarnijcie sie ku rwa albo nie dziwcie sie że nazywamy Was "chujami" i "świniami" ...

 

jak ja nie znosze takich swietoje.liwych ludzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"czesc dupeczki" .......... jak ja /cenzura/ nie znosze takich dennych tekstów .... "dupeczki" "suczki" "niunie" "cipeczki" "pizdeczki" "szparki"

Powiem tak, męzczyźni ogarnijcie sie ku rwa albo nie dziwcie sie że nazywamy Was "chujami" i "świniami" ...

 

 

 

aleks kocham Cię :D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wielka jest roznica miedzy nazywaniem dziewczyn przez facetow 'niunia' a nazywaniem facetow przez kobiety 'ciacho' :P ?

 

[Dodane po edycji:]

 

a 'suczka', 'pizdeczka' czy 'szparka' - nie uzywam takich zwrotow w stosunku do kobiet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83 ja mam Cię uczyć? ładne znaczy ładne jeśli będą seksowne ładnie mówione to pewnie zadziałają jak nic innego na świecie :P

 

Piorunka akurat tego uczyć mnie nie musisz bo teoretycznie to ja to wiem nawet najgorsze wyzwisko wypowiedziane w bardzo seksowny i miły sposób bywa komplementem :mrgreen: chodzi o sprzeczność mowy werbalnej z mową ciała, a dokładnie mową oczu i uśmiechu ;)

Tylko z tą mową ciałą to różnie bywa bo zależy od samopoczucia i kondycji psychicznej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry, pomijając kontekst twojej wypowiedzi bo ten temat jest dla mnie żenujący i obraźliwy więc kończę swój pobyt tutaj......

Nie życzę sobie żebyś pisał do mnie tego typu rzeczy bo dostaniesz ostrzeżenie, tak możesz mówić do swoich koleżanek w życiu realnym....ciekawe czy na to byś się zdobył :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG co za temat :lol: .

Ludzie czy Wy dzisiaj na swoje chore głowy poupadaliscie ;) ? Co to wogole za temat lol.

Brzuch mnie rozbolal ze śmiechu czytając ten wspanialy wątek. :lol:

 

 

Każdy cycuszek jest ładny byle sterczał sutek jak wentylek :P

 

Zyje 28 lat i nigdy nie slyszalem takiego powiedzenia :mrgreen: .

Ale jak to mówią człowiek uczy się całe życie ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

El Chupacabra, uwierz mi dupeczko, że Swięto.jebliwa nie jestem :mrgreen: A to, że nie lubie takich zwrótow to jest tylko moje zdanie i wcale nie oznacza o mojej cnotliwośći bądz dziewictwie, ba jestem w związku i wcale nie używamy słow per Pan per Pani w stosunku do siebie.

Ale myśle, że zapoznając kobiete, tak jak Ty stworzyłeś ten temat, z szacunkiem byloby napisanie "Cześc Kobitki " itd , uwierz miałbys tu kilka chętnych Pań do zapoznania, a nie tłumy śmiejących się :mrgreen:

Peace and love :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam cie, ze nikt wykształcony z odrobiną kultury, nawet w społeczeństwie afroamerykańskim tak do siebie nie mówi......bo tak jest tylko a hamerykańskich filmach ;)

Tu się akurat nie zgadzam... mam dwie koleżanki o ciemnym kolorze skóry które do siebie mówią na FB "ej, ty czarna" ale żartobliwie ;) chociaż być może one wcale nie są wykształcone ani nie mają kultury... za to tańczą o niebo lepiej niż 10 białasów / białasek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopak przechodzi moze okres spoznionego dojrzewania gdzie hormony rozsadzaja mózg a jego maly przyjaciel stoi non stop na bacznosc i dziala jak kompas ciągnąc go w strone plci przeciwnej aby rozładować napięcie ;) .

Mozg przestaje wtedy funkcjonowac a osobnik jest zdominowany przez zwierzece instynkty.Oczywiscie sny erotyczne i moczenie nocne na porzadku dziennym :mrgreen: .

Tak wiec mysle,ze mozna wybaczyc naszemu koledze i caly temat potraktowac jako zart.

 

El Chupacabra nie bierz mojego tekstu na powaznie,jaja sobie robie po prostu i nie mam zlych intencji.

 

Panie mogly czuc sie urazone,co w pelni rozumiem i im nalezy sie chyba male sprostowanie i wyjasnienie z Twojej strony.Szkoda ze wczesniej nie dodales,ze to byla forma zartu (bo ja tak to odbieram) i pewne osoby sie zagotowały biorąc sprawę na poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o holender, przegapiłem taką fajową dyskusję...

 

tak czy inaczej - Chupacabra osiągnął swój cel - wszystkie laseczki z forum zleciały się tu :mrgreen:

Polakita, dokładnie!

mówicie co chcecie, to po prostu sukces El Chupacabra :mrgreen:

 

pasztety XD

a tak na serio to te pochodne zwierząt są jeszcze gorsze.

Mizer, chyba jednak te pieszczotliwe określenia są milsze, niezależnie skąd pochodzą, nieprawdaż ?

 

Nie używam w stosunku do dziewczyn/kobiet takich zwrotów, jakoś kojarzą mi się z przedmiotowym traktowaniem i brakiem szacunku.

Vi., wszystko zależy od kontekstu...

czasami mogą być wprost idealne i przy tym nieobraźliwe, ani bez szacunku

 

harpagan83 ja mam Cię uczyć? ładne znaczy ładne jeśli będą seksowne ładnie mówione to pewnie zadziałają jak nic innego na świecie :P

Piorunka akurat tego uczyć mnie nie musisz bo teoretycznie to ja to wiem nawet najgorsze wyzwisko wypowiedziane w bardzo seksowny i miły sposób bywa komplementem

dokładnie tak, wszystko trzeba dopasować do aktualnego nastroju pożądanego obiektu, ehm... znaczy - kobietki...

 

w nastroju romatycznym: Kwiatuszku, Skarbie i Różyczko...

ale kiedy indziej odrobina perwersji jest bardziej skuteczna i pożądana przez nią samą!

(choć oficjalnie może się nie przyznawać i boczyć na to... :mrgreen: )

 

A wyjaśni mi ktoś sens tego tematu?

"Cześć dupeczki, to ja" :?:

Korba, chyba taki, że jak jesteś tą... no... osobą wspomnianą w temacie, to się odezwij ?! :bezradny:

(bez obrazy, please)

 

 

(kobietki, nie czytać tego co poniżej :mrgreen: )

 

El Chupacabra - gratulacje, taki niewinny temat, a kilkanaście niewiast w tak krótkim czasie...

ja jeszcze tak nie potrafię... ale pomału się uczę! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×