Skocz do zawartości
Nerwica.com

kawa , fajki , onanizm , pomocy!!:((


latinolover35

Rekomendowane odpowiedzi

Jest , Jest poszukaj dobrze:) Oczywiście popatrz na ten skromy skład i pomyśl co za każdym razem wypływa z wulkanu podczas erekcji.Poczytaj o miedzi na wiki, tam jest jedno zdanie gdzie znajduje się dużo miedzi.

 

 

debilny fiu cie

2 lata powtarzałam biochemię

zdałam w końcu na ocenę bardzo dobrą u jednego z najbardziej poważanych profesorów w Polsce

miedź nijak do spermy nie pasuje... deb ilu nie pie rdol

lecz się i nie truj nam dup

 

 

a o znaczeniu biolgicznym miedzi... no ok... ale co to ma wspólnego z wytryskiem??

 

kuźwa lecz się lecz...

jak cię spotkam, to masz po prostu w ryja ode mnie

===========================

trudno zbanujcie mnie najwyżej

wkurza mnie narzucanie zdania innym

szczególnie bzdurnego..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

irbis20, no otóż ze źródła nic nie mówią o miedzi ,to kolejna Twoja urojona dawka wiedzy . Zacznij współpracę z KGHM jeśli pstrykasz tym metalem . A dziecku daj na imię Ironman .

Kolejny raz prosiłem o podanie dowodu w postaci zrodła ,kolejny raz nic. Przestań już zmyślać .Chcesz być poważnie traktowany . Dawaj dowody .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anwet, Nie rozumiem o Co ci chodzi.Jeżeli Cię to nie dotyczy to nie przeszkadzaj:) Burczysz coś pod nosem, Napisz mi czy uważasz że się mylę a nie atakuj.Co Cię tak denerwuję? Nie moja wina że trzepiesz nałogowo.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anwet, Nie rozumiem o Co ci chodzi.Jeżeli Cię to nie dotyczy to nie przeszkadzaj:) Burczysz coś pod nosem, Napisz mi czy uważasz że się mylę a nie atakuj.Co Cię tak denerwuję? Nie moja wina że trzepiesz nałogowo.

 

 

nie mam, mój drogi czego trzepać

 

ale twój styl pisania mnie irytuje

i owszem, uważam, że się mylisz..

jeśli uważasz inaczej, po prostu zacznij pisać do swoich braci - nałogowych onanistów, któzy widzą w tym problem..

my nie widzimy

po prostu mnie osobiście przykro czyta się takie teksty, jakimi rzucasz, w stosunku do ludzi na tym forum..

 

[Dodane po edycji:]

 

rzesz ku.......

chyba zaraz skan podręcznika napisanego przez naszego prof tu zamieszczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można pisać , bez kłótni ? Ja jestem uzależniony od książek, to dobrze czy źle ?
Ja też, tylko przez te problemy ze zdrowiem nie moge za dużo czytać, bo kręci mi się w głowie i ogólnie skupienie siada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×