Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj niepotrzebnie przeczytalam artykul o kotach z Zarowa.Poprostu sie rozchorowalam:((Jak mozna krzywdzic te cudne stworzonka,jak mozna krzyywdzic zwierzeta.Serce mi krwawi.Widzialam zdjecia tych chorotkow,zaniedbanych kotkow.Teraz mam je ciagle przed oczyma.Nie moge wytrzymac psychicznie tego:( Nie dosc,ze moja kotka chora w PL,a ja nie moge jej pomoc to jeszcze tamte koty:( Nic mnie tak nie dobija jak biedne zwierzeta.Tylko dla nich mam serce.Tak bardzo bym chciala zbawic je wszystkie.

Jak sie uda to chce wziasc kota ze schroniska,jakiegos biedaczka.Niewiem jak wlasciciel mieszkania zareaguje,ale musze.Nie potrafie zyc bez kota w domu:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam z moją Bessi u weta. Cudowna pani weterynasz. Beska została obejrzana, zbadana, zaszczepiona i z niezadowoleniem dała sobie obciąć pazurki. Co do łzawienia i ropienia oczek, to u persików to jest normalnie, obejrzała oczka i powiedziała, że nie ma powodu do niepokoju. Wystarczy przemywać przegotowaną wodą.

Podobno Bessi miała być ospała i bez apetytu po szczepionce, ale sądząc po pustej misce i skokach na różne przedmioty jakoś tego nie widzę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne te kicie :mrgreen:

 

mój Mietek nie przepada za Maleństwem - jak ten podchodzi do jego klatki to Mietek chce go bić łapkami. :-|

Maleństwo jest takie spokojne i ciekawe po prostu, a Mietek - taka chadra - lata jak posrany i mnie też próbuje dziabnąć, on chyba ma wściekliznę, albo wychowałam go na agresywnego szczura :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLOdziękuje ona cała jest wspaniała ;) nie dość że aportuje za piłeczką jak piesek to w dodatku wyciąga łapi jak dziecko gdy chce na ręce :D:) no i uwielbia zupę pomidorową :P

 

Jaki ma ogonek? Bialy czy czarny? Slodziutka jest :) i charakterek z tego co piszesz tez milutki mmm :105: swietne żyjątko, ma takie dobrotliwe spojrzenie...

 

jacas, co zrobisz z tymi kotkami z dzialek? Zostawiasz sobie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacas, co zrobisz z tymi kotkami z dzialek? Zostawiasz sobie?

kotki byly u mnie tylko 1 dzien, okazalo sie, ze znalazl sie ich wlasciciel. z tego co mi rodzice mowili, to te koty narazie mieszkaja w golebniku, a jak sie oswoja to bede sobie laatac po dzialkach. tak wiec musielismy je oddac, zreszta 4 koty w ejdnym mieszkaniu to troche przesada :)

w sumie szkoda, bo fajne przylepy z nich byly ;) zwlaszcza szary :mrgreen: ale ziutek byl o nie bardzo zazdrosny

 

[Dodane po edycji:]

 

Kocilla w akcji :-| jak potem jaszczur ma nie miec traumy z dziecinstwa :roll:

P1030128.JPG.5a9e9922627c7ea3e8cc9fa27a90a12e.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×