Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czesc dupeczki...


El Chupacabra

Rekomendowane odpowiedzi

tak to jest, że tacy ziomale jak ten typ mają najwieksze powodzenie u kobiet niby sa chamami i wyrażają sie pogardliwie o kobietach ale robią to w taki sposób że każda z nich jest połechtana do czerwoności. A grzeczni kulturalni panowie mogą sobie kwiaty na pogrzeb kupić :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobiety kochaja uszami...trzeba im ładnie mowic :P

 

Piorunka co rozumisz pod znaczeniem słowa " ładnie"?

Może seksownie :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

harpagan83, to Ty nie wiedziałeś ,ze to testosteron nie Savoir-vivre . działa na kobiety ???

 

LitrMaślanki oczywiście że wiedziałem, ale nie nawidze tych co wpajają małolatom że tak nie jest i wychowują ich na cioty robiąc im straszną krzywdę.

 

Pozatym testosteron to przy seksie ma znaczenie, bo chyba nie bedziesz przy dziewczynie zaczepiał facetów i ich n.........ł pokazując ile to masz teścia we krwi :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to jest, że tacy ziomale jak ten typ mają najwieksze powodzenie u kobiet niby sa chamami i wyrażają sie pogardliwie o kobietach ale robią to w taki sposób że każda z nich jest połechtana do czerwoności. A grzeczni kulturalni panowie mogą sobie kwiaty na pogrzeb kupić :mrgreen:

Jak ja lubię, jak faceci ( zwykle samotni) wiedzą najlepiej, a już zapewne lepiej od kobiet co im się podoba ....... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja lubię, jak faceci ( zwykle samotni) wiedzą najlepiej, a już zapewne lepiej od kobiet co im się podoba

 

Linka co prawda to dziewczyną nie jestem, ale mam 27 lat i troche życie obserwuje i wyciągam wnioski. Mam kolesi co w męskim towarzystwie wypowiadają się o kobietach bardzo przedmiotowo, a w towarzystwie Pań są uroczy i nonszalandzcy i na brak damskiego towarzystwa nie narzekają, a w związkach nie są wcale troskliwymi misiami, Ciągle słysze jak te dziewczyny na nich nażekają i sie skarżą, ale mimo to cały czas z nimi są. Spokojni wyciszenie i mniejprzebojowi faceci niestety już takiego powodzenie nie mają, inie trzeba być samotnym facetem żeby dojść do takiego wniosku;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to sie społeczeństwo afroamerykanskie podoba tam wszyscy sie nazywają czarnuchami dziwkami i nikt sie nie obraża, no chyba że jakiś białas tak powie :mrgreen:

 

No to ba.......u nas jak pójdziesz pod sklep albo posłuchasz panów i panie żuli to też tak do siebie mówią....zmień towarzystwo - a będzie ci dane usłyszeć takie wymarzone słowa.

Zapewniam cie, ze nikt wykształcony z odrobiną kultury, nawet w społeczeństwie afroamerykańskim tak do siebie nie mówi......bo tak jest tylko a hamerykańskich filmach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×