Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem dawkę minimalną wieczorem. I ledwo na nogach stałem. Rano sobie nie wyobrażam tego wziąść

 

 

15 mg

 

Ale i tak musiałem poprawić zolpidemem, żeby mi się ''przełącznik '' w głowie przestawił na tryb: sen. :(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, Znany jest Ci dobrze ketrel. Na początku dawka 25 mg, dosłownie mnie zmiotła. Nie mogłem się do kibla doczołgać. Po 3 dniach już mnie ledwo usypiała...

 

[Dodane po edycji:]

 

Plusem chloroprotixenu jest to, że bardzo mocno działa uspokająco. Ketrel nie uspokaja aż tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada, nie martw sie ja juz ciagne na nim 6 rok.I zyje.Chodzi tylko,zeby rozsadnie go brac.Inni za to biora bezno,relanium(moja ciotka cale zycie na relanium jedzie) itd przez cale zycie.Co zrobic jak trzeba.Ja w przeszlosci tez bralam inne leki na spanie,ale zaden nie dzialal tak dobrze i szybko jak zolpidem.Reszta zamulala wlasnie.Tylko zolpidem,nic innego nie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, Neuroleptyków nie da się ćpać, więc bez obaw. 600 mg jest to dawka na psychozy. Więc w Twoim przypadku jest pewnie uzasadniona.

 

Uzależnienie od zolpidemu, nie jest to coś co nam spieprzy życie, ale naprawdę głupio przywyczaja. Mój ojciec bierze to już z 10 lat (czy ile ten lek jest na polskim rynku) i jakoś żyje. Napewno palenie to 100 razy gorszy nałóg;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada, nieee, od czasu do czasu wieczorem, jeśli czuję się tak jak rano. W psychozie miałam zalecony, już dawno temu, ale też odmówiłam przyjmowania bo cośtam (trucizna nie...).

Nie mam go w lekach na teraz, został mi w domu i korzystam czasem.

Teraz xanax 1mg, bioxetin marne 30mg i tegretol 400mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada, sa osoby co biora leki cale zycie i zyja:)Bo zycie jakos przezyc trzeba godnie,a leki sa od tego,aby pomoc nam.Kazdy lek ,ktorego sie naduzywa prowadzi do tragiedii,ale wazne,zeby miec umiar.Papierosy owszem sa gorsze sto razy:)Do tego ten smord...bleee

Zolpidem jest wlasnie malo szkodliwy,wydalany z moczem,nawet w ciazy mozna brac male dawki jesli taka potrzeba.Do tego ponoc trudno go przedawkowac:) I wybudza chorych ze spiaczki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa osoby co biora leki cale zycie i zyja:)Bo zycie jakos przezyc trzeba godnie,a leki sa od tego,aby pomoc nam.

amen

powiesze nad lozkiem

jeszcze pamietam byla psychiatre, co mi nie chciala dac benzo bo 'swinstwo i uzaleznia'

to ja juz wole byc kurwa uzalezniony i zyc normalnie, niz wegetowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie raczej wpędza w śpiączkę i tak ma działać ;P Tylko dla mnie najbardziej upierdliwe jest to, że czasem mam ochotę kimnąć się w dzień, albo jadąc pociągiem czy cuś i poprostu nie usnę. Nawet jak padnięty jestem. Muszę poczuć to przyjemne przymulenie i wtedy kimam.

 

chojrakowa, Ketrelu się tak nie podjada doraźnie. Chyba, że w minimalnych dawkach na sen. A to dawka 25 mg... Ja nie mam doświadczeń w leczeniu neuroleptykami. Dlatego spytałem o to jak działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaplacilem dzisiaj 11,50 za tabletki do ssania, ktore mi przepisal laryngolog na angine.

wszystko fajnie, tylko dropsy skladaja sie z czegos co jest w mleku, mentolu i witaminy C. za co ja kurwa place? :pirate:

 

[Dodane po edycji:]

 

a, jeszcze na pogotowiu musialem zaplcic za zastrzyk w dupe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada, to Ci przejdzie.Okresowo sa takie problemy.Ja , spie w dzien normalnie,a kiedys bywalo roznie.Poprostu drzemie,nie mysle,ze nie zasne bez tego bo poprostu nie ma przymusu zasniecia w dzien.Wieczorem biore bo musze szybko zasnac,rano wstaje itd itp.Kurde no co zrobic?Cale zycie byc niewyspanym?To ja dziekuje za takie zycie.Dla mnie nie ma nic gorszego.Wtedy popadam w depresje-taki rezultat bezsennosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie bezsenność wzieła się z depresji. Liczę, że jak uda się ją przytłumić lekami to może wtedy...

jacas, W tabletkach do ssania tylko neoangin i niektóre strepsils chyba ma jakiś składnik antybakteryjny. Inne to działają na zasadzie, przełykasz więcej śliny i nawilżasz gardło.

 

[Dodane po edycji:]

 

jacas, Ciesz się, że masz tylko taką anginę. Znajomy miał wbijaną strzykawę z wielką igłą w migdałki i ropę mu ściągali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt, ze mi sie poprawilo, wczoraj nie moglem z bolu jak przelykalem sline

 

[Dodane po edycji:]

 

jacas, Ciesz się, że masz tylko taką anginę. Znajomy miał wbijaną strzykawę z wielką igłą w migdałki i ropę mu ściągali

:shock::shock::shock:

cos mi gadal laryngolog ze jak nie bede bral zastrzykow to cos niezbyt przyjemnego mi zrobia. moze o tym mowil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×