Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Korba, to takie strasznie smutne. Tak bardzo bym chciała być normalna, dla nich.

Czuć normalnie, zachowywać się normalnie.

A nie mogę, to frustrujące. Czy nie lepiej więc to zakończyć?

I tu kolejne pytanie - czy jeśli komuś jednak zależy i kocha, albo kiedyś ma być jeszcze dobrze, a ja odejdę, skrzywdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj dzien radosny :D humor swietny,zakupy udane (w koncu kupilam aparat dla corki i kabel zeby wrzucac zdjècia i pralkè bo stara padla),wczorajsza kolacja z malzem udana,dzisiejsza rowniez :D jest bardzo milo..bardzo.milej nocki Wam zyczè. :D:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba gdybyś nagle zniknęła byłoby mi bardzo smutno...

 

Wracam dzisiaj do domu...strasznie boje się tego powrotu...mam nadzieje ze widok dzieci zmieni moje nastawienie,strasznie za nimi tesknie...

tu w szpitalu czułam się taka bezpieczna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny ranek w tym samym odcieniu bólu.

wovacuum, nie powiedziałam jej i nie powiem, trudno, przecież nie umrę a ona i tak się martwi. Krzywdzę ją wystrczająco co dnia.

 

Boję się. Do łez, do paniki, do bólu i krwi.

Jutro przychodzą nauczyciele o tej porze. Nie dam rady, znów spieprzę kolejną rzecz. Tylko, że nie mam wyboru. Będę umierać i udawać, że wszystko gra... Ile tak można?

Mam dość. Pustki, braku miłości i bólu.

Dlaczego tak trudno się umiera...? :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa,

trudno, przecież nie umrę

Nie rób sobie jaj ,jak masz wrzody i Ci pękną to może być bardzo źle ,pomyśl o mamie jak ona się wtedy poczuje ? Ze Cie zaniedbała nie dopilnowała ...marsz rozmawiać z mamą i do lekarza marsz,marsz,marsz...

 

[Dodane po edycji:]

 

Korba, Mi tez byłoby smutno jak byś zniknęła ...serio ,serio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, chcesz spędzić resztę życia w łóżku szpitalnym przeżywając męki przy jedzeniu czy innych ludzkich czynnościach? :? Wątpię, więc powiedz mamie i jedźcie czem prędzej na pogotowie - to jest poważna sprawa, dziewczyno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, A ja chce ,żebyś poszła po rozum do głowy i zdecydowała się na przyjecie pomocy ...od lekarza ,szpitala ,rodziny,znajomych ...aż się serce kraja jak ,zaczynam myśleć jak Ci niedobrze . marsz,marsz,marsz ..szybciutko .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LitrMaśalanki, to byłoby tak samo samolubne jak samobójstwo.

 

Nie mogę przestać płakać i krzyczeć.

Jak długo można?

 

No błagam ,nic w tym samolubnego ...bo niby co? To że zadziałasz w kierunku poprawy stanu zdrowia .

Nie robisz tego tylko dla siebie ,robisz to tez dla swoich bliskich .Zastanów się czy nie jest tak jak ja pisze ..proszę przemyśl to !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×