Skocz do zawartości
Nerwica.com

Podjąłem decyzję od jutra zaczynam leczenie


samotny

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem szczerze już tak od kilku miesięcy się przymierzałem żeby wkońcu pójść do psychiatry, motywowałem się ale przez jakieś takie trudne do wytłumaczenia lenistwo i obawę zawsze to odkładałem na przyszły tydzień....wkońcu kiedy się zdecydowałem to akurat pani psychiatra poszła na urlop. W sumie i ja zmęczony klasą maturalną i samym zmęczeniem natrętnymi myślami też pojechałem na wakacje które odświeżyły mój umysł i jakby wyciszyły moję lęki i natrętne myśli chociaż sporadycznie zdarzały mi sie jak zwykle straszne myśli....ale starałem się od nich uciekać, żeby o nich nie myśleć...jako że jestem fotografem amatorem już od 3 lat i będąc teraz po raz pierwszy w górach w całości oddałem się swojej pasji zapominając przy tym o swojej chorobie. Wróciłem zmęczony ale i wypoczęty psychicznie, poza tym ostatnio dużo więcej zacząłem podróżować i wychodzić do ludzi, po woli nabieram pewności ...że to co mnie trapi te wszystkie straszne myśli to tylko wymysł mojej psychiki....teraz wróciłem z wakacji i jeszcze póki mam wakacje i jeszcze studia się nie zaczęły jutro się rejestruję do lekarza i zaczynam się leczyć....trzeba wkońcu żyć w społeczeństwie a nie się go bać i użalać nad samym sobą ...walczę bo mam powody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×