Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

jak wygląda sprawa przyjmowania parogenu z apapem extra i jeszcze jednym antybiotykiem (nie pamiętam nazwy ; / ), znaczy czy trzeba zachować odstęp między przyjmowaniem kolejnych leków ?

 

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

jak wygląda sprawa przyjmowania parogenu z apapem extra i jeszcze jednym antybiotykiem (nie pamiętam nazwy ; / ), znaczy czy trzeba zachować odstęp między przyjmowaniem kolejnych leków ?

 

Pozdrawiam !

Ja bym zachowała odstęp, zawsze tak robię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po odstawce wenly miałem takie impulsy, przechodzące przez ciało. Jakbym na krześle elektrycznym siedział;)

Jestem ciekaw tylko rokowania, co do działania leku. Gdy brałem wenle, to efektem ubocznym był masakryczne zamulenie i zawroty głowy. Kolejna była Sertralina, która nie działała specjalnie na mnie. Efektem ubocznym, na początku było straszne rozdrażnienie. Teraz 3 dzień brania Paro i efekty uboczne podobne do Sertraliny, tylko że nie czuję takiego rozdrażnienia a pobudzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada,

Pobudzenie u mnie po paro na poczatku bylo bardzo duze, nie moglem usiedziec na miejscu i wszystko mnie wkurzalo. Pozniej sie unormowalo jednak nie moglem spac wiec musze brac mianseryne na noc. Ataku paniki nie mialem juz ponad rok takze jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrotu choroby się nie boję, bo ona i tak dalej u mnie trwa, pomimo brania Paro. To jest wyrzucanie kasy w błoto, bo żadnej poprawy nie ma. Bardziej chodzi mi o objawy fizyczne, czy takie odstawienie może coś wywołać.

 

może

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że tu trafiłam,nie pomyślałam wcześniej żeby sprawdzić ten lek. Dostałam go zamiast sertagenu,przez pierwszy tydzień byłam strasznie rozdrażniona i spadłam w dół,teraz jakby coś drgnęło.Myślałam że mnie jeszcze bardziej pokręciło z tym wkurzaniem się ale Wy też tak mieliście..Co za ulga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

JESTEM PO RAZ PIERWSZY NA FORUM

LEKARZ PRZEPISAŁ MI PAROGEN NA POCZĄTKU PÓŁ TABLETKI RANO I PÓŁ TABLETKI MIRTAGEN NA NOC.

PAROGEN WZIEŁAM W PIĄTEK I BYŁO OK.W SOBOTĘ TEŻ WZIAŁAM LECZ ZACZEŁAM SIĘ SŁABO CZUC ALE PO POPOŁUDNIOWEJ DRZEMCE BYŁO OK WIĘC WŁĄCZYŁAM NA NOC MIRTAGEN OBUDZIŁAM SIĘ I MNĄ TRZEPOTAŁO BYŁO MI SŁABO BOLAŁA MNIE GŁOWA ALE JAKOŚ DAŁAM RADĘ. DZIŚ JEST PONIEDZIAŁEK I CZUJE SIĘ OKROPNIE PO PRZEBUDZENIU MIAŁAM TAKIE ZAWROTY GŁOWY UCZUCIE GORĄCA A SERCE WALI MI JAK OSZALAŁE .

CZY TO JEST NORMALNE NA POCZĄTKU LECZENIA??????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDZI.

CZYTAJĄC WASZE POSTY ROZUMUJĘ ŻE MA SIĘ PO PAROGENIE APETYT????

BYŁO BY SUPER JAK BYM MOGŁA JEŚC

MÓJ PROBLEM ZACZĄŁ SIĘ 2 MIESIĄCE TEMU KIEDY TO POCZUŁAM "KLUCHĘ " W GARDLE I DUSZNOŚCI OD TAMTEJ PORY NIE MOGĘ JEŚC STAŁYCH POSIŁKÓW.PRZEZ 3 TYGODNIE BYŁAM NA JOGURTACH TERAZ JEM RZECZY ZMIKSOWANE OCZYWIŚCIE BADANIA WSZYSTKIE POROBIŁAM PRZEZ 2 MIESIĄCE ODWIEDZIŁAM WIĘCEJ LEKARZY NIŻ PRZEZ CAŁE SWOJE ŻYCIE .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agnes30,

Z tym apetytem to roznie bywa, ale uczucie "kluchy" powinno minac jesli jest spowodowane nerwica i parogen zaskoczy. Tylko potrzeba cierpliwosci bo sie dosc dlugo rozkreca ten lek. Ja tez nie moglam jesc z nerwow, teraz juz mam apetyt normalny.

 

Ale ja od paru dni zauwazylam naplyw jakis dolujacych, glupich mysli :/ paroksetyne biore od sieprnia, nie wiem co jest :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak naprawdę to byłam przeciwna takich leków ale neurolog powiedziała mi że na ziółkach daleko nie pociągnę kazała iśc do psychiatry ale teraz myślę że jak bym wiedziała że tak będę reagowac to wcale bym nie brała tych leków dziś nie byłam w stanie pójśc do pracy zastanawiam się czy jutro rano wziąśc parogen Byłam dzisaiaj u lekarza rodzinnego bo nie mogłam skonsultowac się z psychiatrą kazała mi odstawic MIRTAGEN na noc żeby organizm przyzwyczaił się do parogenu .Już sama nie wiem co robic. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×