Skocz do zawartości
Nerwica.com

zrozumienie- co to takiego????


Tynka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam chlopaka prawie od 2 lat. najgorsze momenty w naszym zwiazku to zlizanie sie moich ciezkich dni. przed miesiaczka chodze poddenerwowana , nie moge sie skoncentrowac i czuje sie jak bomba, ktora zaraz wybuchnie tylko, ze moj chlopak tego nie potrafi zromumiec. twierdzi ze to ja powinnam nad tym zapanowac i ze moje samopoczucie zalezy tylko ode mnie a nie od tego ze w moim organizmie zachodzi burza hormonow. czy tylko on jest taki czy inni mzczyzni tez tego nie rozumieja?? prosze o wsparcie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie tylko Twój facet jest taki, oni po prostu mniej rozumieją, są większymi realistami, nigdy nie mieli takich dni, więc w ogóle nie wiedzą, o co nam chodzi. Ja nauczyłam się to ignorować,(chociaż czasami jest to trudne). Ale szczerze to powiem, że oni maja trochę racji, bo my kobiety lubimy być ofiarami i się nad sobą użalać. Kiedy zaczęłam bardziej kontrolować siebie, a nie jego, nasze relacje znacznie się polepszyły. Tak jak zazdrość jest naszym uczuciem i chociaż to bardzo, bardzo trudne można nad nią zapanować, ale niestety przynosi to wiele wyrzeczeń, bo złą energię musimy rozładować sami, a nie na kimś!!! Ale nie jest to niemożliwe!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×