Skocz do zawartości
Nerwica.com

znowu atak mam dosc !!!


Neta

Rekomendowane odpowiedzi

hej !!!

Dzis rano znowu sie nakrecilam i mialam atak w postaci: nie moge oddychac, czuje sie slabo i zle no i ten oddech, to jakas schiza, a tak dobrze bylo, juz 3 tyg czulam sie swietnie i tu znow dopadlo jak bumerang, glupie jest to uczucie bo wydaje sie ze zaraz zejde z tego swiata. jedyna mysl chyba wezwe pogotowie bo nawet moj maz mi niepomoze, no i to uczucie zimna, drgawki - fakt trwa to kilka minut ale wymeczy jak jasny gwint, chyba uzaleznilam sie od swoich emocji bo bez tabletek uspakajajacych labofarm-u nigdzie sie nie ruszam ....a jak ich nie mam to panika a co zrobie gdy mnie znowu dopadnie !!! czy to mozliwe by nerwica dopadla mnie po dwoch cesarskich cieciach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że możliwe! Nie przejmuj się tak atakami. one w końcu odejdą. Ja przestałam je miewać w momencie, kiedy przestałam ich wyczekiwać, czyli dokładnie obserwować wszystko co się ze mną dzieje. To zupełnie nie potrrzebne. Zajęło mi to ponad rok czsu, ale bylo warto! Teraz nawet gdy coś mocno mnie zdenerwuje to rozładowuję to w jakiś inny sposób i atak nie przychodzi nigdy. To naprawdę możliwe!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! :smile: Ja juz przestalem wierzyc ze dla tego typu chorob jest cos niemozliwego... Jesli masz nawrot choroby to powinnas powiedziec o tym lekarzowi. Mam nadzieje ze nie probujesz leczyc nerwicy tylko tabletkami uspokajajacymi? Moze warto by wlaczyc (oprocz lekow przepisanych przez lekarza) takze jakas dobra psychoterapie, to takze powinno pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×