Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wychodze z siebie i nie moge wrócić


Sian

Rekomendowane odpowiedzi

To znowu ja:)Bardzo dziekuje wszystkim,ktorzy sie do mnie odezwali,to mi naprawde pomoglo.Widze ze macie duzą wiedze i doswiadczenie na temat natręctw,wiec korzystając z Waszej uprzejmosci chcialabym jeszcze zapytac o rzecz,ktora mnie cholernie martwi od dłuzszego czasu.Moze i tym razem Wasze słowa mi pomogą...chodzi o to,ze oprócz pojawiających sie w mojej głowie mysli na temat zabijjanai,dzieje sie cos jeszcze i tego wczesniej nie bylo. :roll: Jak juz wczesniej pisałam w poprzednim liscie mam depersonalizacje i derealizacje.To mnie doprowadza do szału i jednoczesnie do paniki.Często na przykład wyobrażam sobie dziwne rzeczy i zaczynam sie czuć INACZEJ.Wydaje mi sie ze odłączam sie od swojego ciała albo patrze na ludzi i zaczynam sie zastanawiac dlaczego nasze ludzkie ciala maja akurat taki a nie inny kształt:/ W ogole to nie potrafie znależc takich słow ktorymi mogłabym to komukolwiek wytłumaczyc tak zeby zrozumiał..po prostu patrze na otaczającą mnie rzeczywistosc zupełnie inaczej.Pytanie brzmi:CZY TAKIE STANY ZDARZAJA SIE PRZY NERWICACH????Dodam ze mineły prawie 4 tygodnie od kiedy biore lek ale za duzo mi on nie daje:/Biore Zotral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też to mam i Cię dobrze rozumiem. Bardzo ciężko opisać ten stan słowami

i ciężko zrozumieć to komuś kto tego nie przeżył. Mm nadzieję że wyjdziemy z tego. We wtorek byłem u psychiatry i dostałem receptę na seronil i zolafren

Życzę powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×