Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Wujek, Prędzej sobie palnę w łeb niż zadziałają. Lekarz mnie ostrzegał przed nasileniem się myśli samobójczych i zachowań autodestrukcyjnych dlatego chciał mnie leczyć w szpitalu. Nie zgodziłam się. Myślałam że nie będzie źle, a jest coraz gorzej. Zbliża się koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma przejdzie zobaczysz, ja tez jak zaczynałam brać leki chciałam zejść z tego świata miałam wszystkie możliwe skutki uboczne gorzej chyba być nie mogło i nagle jeden dzień jakby lepszy bałam się cieszyć a potem kolejny i kolejny i nawet nie wiem kiedy koszmar się skończył, życzę Ci aby to nastąpiło jak najszybciej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak chęci na cokolwiek.

Mój K mnie oświecił, że miał wczoraj napad lęku - tylko dlaczego zrobił to dopiero dziś? Wiem, jakie to paskudne i tak strasznie mu współczuję, że mój poranny wolnopłynący lęk zaraz zamieni się w panikę.

Poza tym dowiedziałam się od matki pielęgniarki, że powinnam była pojechać na szycie z tym łapskiem, ale nie chciała mi mówić, bo wie jakbym się czuła jadąc tam. Haha :-|

Jestem dnem. Jakie to przykre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak :

 

F45 Zaburzenia występujące pod postacią somatyczną (somatoform disorders)

 

Główną cechą zaburzeń tej kategorii jest powtarzające się występowanie objawów somatycznych z uporczywym domaganiem się badań lekarskich, pomimo negatywnych wyników takich badań i zapewnień lekarzy, że dolegliwości nie mają podstaw somatycznych. Jeżeli współistnieją jakieś choroby somatyczne, nie wyjaśniają one charakteru i nasilenia objawów ani też przygnębienia (distress) i obaw o własne zdrowie.

 

F60.0 Osobowość paranoiczna

 

Są to zaburzenia osobowości, które charakteryzuje nadmierna wrażliwość na niepowodzenia, niezdolność do wybaczania zniewag; podejrzliwość i tendencja do zniekształcania doświadczeń przez opaczną interpretację obojętnych a nawet przyjaznych zachowań innych ludzi jako wrogich czy pogardliwych; nawracająca podejrzliwość bez uzasadnienia, dotycząca seksualnej wierności współmałżonka czy partnera i nieustępliwość w obronie własnych praw. Może też występować tendencja do nadmiernego poczucia własnej wartości oraz często przesadne odnoszenie wydarzeń do siebie.

 

Ale obok mam napisane na skierowaniu - Zaburzenia osobowości i zaburzenia nerwicowe lękowe z czymśtam :)

 

Skierowanie na terapie na oddziale leczenia nerwic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×