Skocz do zawartości
Nerwica.com

poważny problem czy wmawianie go?


xxx

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu (ok pół roku) coś dziwnego dzieje się w mojej głowie. Częste (wręcz natychmiastowo jedna po drugiej) zmiany myśli, nastroju, uczuć do ludzi (w szczególności rozważania dotyczące mojego chłopaka, raz go kocham i nie wyobrażam sobie bez niego życia, a zaraz nienawidzę, mam dosyć, chcę żeby zniknął), nie wiem czy jeszcze jestem w stanie określić czy wiem co to miłość, przyjaźń. Ogólny przesyt wszystkiego-czyli wszystkiego mam dosyć, rzygać wręcz mi się chce na wiele rzeczy. Płacz, codziennie, czasem napady, czasem pochlipywanie. Brak zdeterminowania, niechęć do zmiany siebie, codzienności (wręcz lenistwo z którego zdaję sobie sprawę ale i tak nie chce mi się nic z tym zrobić). Do tego smutek, z niczego nie umiem się ucieszyć. Spełnienie marzeń nie przynosi mi radości a przyjmuję to jakby to była codzienność. Chęć rozmawiania z kimś a zarazem i w tej samej chwili chęć żeby wszyscy mnie zostawili.

Męczy mnie ten stan, mało jest chwil kiedy mój umysł odpoczywa. Nie wiem co mam ze sobą zrobić, to mnie wykańcza...

pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialam, stara się to zrozumiec ale jest to bardzo bolesne. Ja sama mam tego dosyc. Rodzina tez mowi do mnie; zdecyduj się czy nas lubisz czy nie bo juz mamy dosyc (mowiac bardzo ogolnie)...

 

Ja sama nie wiem, czy jest sens dalej byc z chlopakiem i patrzeć jak przeze mnie cierpi. Tylko on twierdzi ze z nikim innym pomimo wszystko nie bedzie tak szczesliwy...

 

Warto wspomnieć, że gdy jest obok mnie fizycznie czuje, że nie chcę z nim być lecz gdy go nie ma zastanawiam się dlaczego tak mogłam myśleć, tęsknię i chce żeby był przy mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×